شوخی های کریس همسورث او و همسرش السا پاتاکی “تمرینات خانوادگی نهایی” را توسعه داده اند و شامل یک اسکیت بورد و یک اسب می شود.

با تمام کارهایی که کریس همسورث برای حفظ فرم خود انجام می دهد ، فکر نمی کنید که او برای یک برنامه تمرینی جدید وارد بازار شود. با این حال ، معلوم می شود که او همیشه یک مبتکر است – و او راهی پیدا کرده است که عشق خود به خانواده را با عشق به کاردیو ترکیب کند. ستاره ثور: عشق و تندر به تازگی با طرفداران شوخی کرد و گفت که او و همسرش السا پاتاکی “تمرین نهایی خانواده” را ایجاد کرده اند. این شامل یک اسب و یک اسکیت بورد است و به نظر می رسد قدرت تغییر بازی را دارد.

کریس همسورث و السا پاتاکی به وضوح اعلام کرده اند که از این زوج مشترک هستند. با هم کار می کند ذهنیت با هم می ماند اما به تازگی ، آنها شروع کرده اند که ورزش را به یک امر خانوادگی کامل تبدیل کنند. کریس همسورث در حساب اینستاگرام خود یک جفت ویدئو بارگذاری کرد که نشان می داد خود و همسرش به کودکان خود در برخی فعالیت های معمولی تابستانی کمک می کنند: اسکیت سواری و اسب سواری. با این حال ، آنچه این ویدئوها را جالب می کند این واقعیت است که همسورث و پاتاکی نقش بسیار عملی ایفا کردند و بسیار بیشتر از تشویق آنها عمل کردند. به ویدیوهای زیر نگاه کنید:

پستی که توسط کریس همسورث (chrishemsworth) به اشتراک گذاشته شده است

در حالی که برخی ممکن است آنچه که قبیله همسورث انجام می دهند را تمرینات فشرده در نظر نگیرند ، قطعاً کمی تلاش می کند تا در کنار یک اسکیت بورد (مخصوصاً در آن زمین ناهموار) بدوید یا فرزند خود را روی اسب بکشید. این بازیگر بعد از به روزرسانی اطلاعاتی ارائه نکرد ، بنابراین راهی وجود ندارد که دقیقاً بدانیم او یا السا پاتاکی تا چه حد در پایان کارکرده بودند. اما اگر چیز دیگری نباشد ، به نظر می رسد که این فرصت خوبی برای پیوندهای سرگرم کننده خانوادگی بوده است.

خوشبختانه برای کریس همسورث ، او در چندین دوره گذشته فرصت های زیادی برای نزدیک بودن به خانواده خود داشته است. ماه ها. آنها چندین ماه در خانه بایرون بی خود قرنطینه کردند – و او اعتراف کرد که از این فرصت برای کاهش سرعت و گذراندن چنین زمانی با هم لذت می برد. در نوامبر گذشته ، او و السا پاتاکی 10 سال ازدواج خود را جشن گرفتند – یک نقطه عطف بزرگ برای هر زوجی ، اما به خصوص آنهایی که باید در مورد همه چیز از فراز و نشیب های زندگی واقعی تا اتاق چکش ثور بحث کنند. in.

صحبت از خدای نورس ، همسورث حتی قبل از شروع به فیلمبرداری آخرین قسمت از حق رای دادن MCU ، توانست زمانی را برای گذراندن تعطیلات خانوادگی ایمن پیدا کند. در حال حاضر ، به نظر می رسد که او خوشحال است که پس از پایان دادن به Thor: Love and Thunder در ماه ژوئن با خانواده اش بازگردد.

خوب است که او برای حفظ فرم خود وقت می گذارد. ، حتی اگر تمرین نهایی خانوادگی او احتمالاً معمولی تر از کاری باشد که او برای رسیدن به تناسب اندام برای ثور انجام می دهد. این بدان معناست که او آماده شروع به کار برای دو پروژه آینده خود خواهد بود: پیش درآمد Furiosa مورد انتظار و استخراج برادران Russo 2.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *