شوخی رایان رینولدز در مورد دنباله های رایگان Guy و ثبت نام در من

رایان رینولدز در تمام طول هفته در حال سوار شدن بود و می دانست که فیلم استودیویی اصلی او Free Guy همراه با مدیران استودیو نیز ظاهراً تماشاگران سینما را خوشحال می کند. فقط یک روز پس از آنکه چند هفته پیش فیلم با موضوع بازی های ویدئویی به طور انحصاری در سینماها اکران شد ، بازیگر Deadpool گفت که دیزنی قبلاً تأیید کرده است که “رسماً” دنباله دنبال می کند ، و اکنون او را در یک مورد اذیت می کند. راه خنده داری.

رایان رینولدز صبح جمعه به اینستاگرام خود رفت تا یکی دیگر از شوخی های کلاسیک خود را انجام دهد ، زیرا این رایان رینولدز وحشتناک است و این ثابت زندگی است که همه ما دوست داریم و آرامش می گیریم. در. بدیهی است که او مجبور بود در دنیای سینمایی مارول نیز تحقیق کند.

آنجاست. رایان رینولدز از شروع کار بر روی دومین فیلم Free Guy هیجان زده است و در حال فکر این است که چه شخصیت هایی می توانند برای آن بازی کنند. او می گوید نمی تواند منتظر باریستا و بانوی گربه در 5 € 5 مرحله 5 ، â € به عنوان مرجع بسیاری از مراحل فیلم MCUâ که در این سالها ساخته شده است ، باشد. مارول در حال حاضر در ابتدای فاز 4 است ، تا کنون برنامه های تلویزیونی WandaVision ، Falcon and the Winter Soldier و Loki ، و فیلم Black Widow ، با شانگ چی و افسانه ده حلقه ، ابدیت و مرد عنکبوتی را به رخ کشیده است. No Way Home اواخر امسال می آید.

رایان رینولدز این شوخی را برای الهام بخشیدن به پیروان خود انجام داد تا آخرین نسخه بازاریابی Free Guy را بررسی کنند که با برخی از شخصیت های غیر بازیکنی که به بازی ملحق می شوند رویکردی طنز آمیز دارد. شخصیت او â € âGuyâ € در طول فیلم. شخصیت هایی مانند “رویای شهر بزرگ” ، “بمبشل” و “آن مردی که نمی تواند دستان خود را پایین بیاورد” دقیقاً دارای حلقه مشابه شخصیت های مارول مانند آن است Captain Marvel ، Scarlet Witch یا Doctor Strange ، اما آنها موفق می شوند.

یک پست مشترک رایان رینولدز (vancityreynolds)

قبل از اینکه رایان رینولدز دنباله ای هیجان انگیز اعلام کند ، کارگردان آن ، شاون لوی ، به CinemaBlend گفت که این ملک با ایده هایی غنی بود که می توانست در فیلم دیگری ادامه یابد ، اما در آن زمان او نمی خواست خیلی زود صحبت کند. با توجه به این که در مورد یک بازی ویدئویی جهان باز صحبت می شود ، مطمئناً مفاهیم جدیدی وجود دارد که یک Free Guy می تواند با آن مقابله کند. اما به نوعی من شک دارم که این شخصیت های برجسته در آخرین کلیپ در اینجا کلیدی باشند.

گای رایگان منتقدان و تماشاگران را به طور کلی از فیلم غافلگیر می کند و با توجه به شرایط ، فروش خوبی در گیشه داشته است. گفته می شود این فیلم تاکنون 131 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است ، در حال حاضر 20 مورد از باکس آفیس برتر جهان در سال 2021 است و در رتبه 7 داخلی قرار دارد.

تا آنجا که MCU ادامه دارد ، می توان انتظار داشت رایان رینولدز به زودی در دنیای مارول در نقش ددپول بازی می کند ، و گفته می شود که این بازیگر در حال خواندن فیلمنامه Deadpool 3 است. با توجه به انتظار طولانی بین Deadpool 2 و روند توسعه ، ما ابتدا وید ویلسون را انتظار داریم ، اما وقتی زمان آن فرا برسد ، استقبال از Free Guy نیز هیجان انگیز خواهد بود.

ژانر YA احترام. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *