شوالیه سبز: آنچه طرفداران در مورد افسانه Arthurian A24 می گویند

در تابستانی از فیلم های پرفروش که بر اساس ویژگی های کتاب های مصور مانند Black Widow و The Suicide Squad یا داستان های ترسناکی مانند The Forever Purge و A Quiet Place: Part II ساخته شده است ، A24 بهترین کاری را که انجام می دهد انجام می دهد و آنچه را که ما از بین می بریم برعکس می کند. انتظار می رود در سینماها پس از بازدیدهایی مانند Uncut Gems و Midsommar ، جدیدترین پیشنهاد استودیو ، شوالیه سبز دیوید لوری ، اقتباس از افسانه قرن 14 آرتورین است. بنابراین تماشاگران سینما چگونه حماسه ای با بازی Dev Patel را دوست داشتند؟

شوالیه سبز واقعاً اکثر منتقدان را تحت تأثیر قرار داد ، از جمله اریک آیزنبرگ ، صاحب CinemaBlend ، که در نقد خود 4.5 از 5 فیلم را داد و آن را یکی نامگذاری کرد از œ € œ بهترین سال 2021. â € همچنین شماره 2 آخر هفته گذشته در گیشه گیشه پشت کروز جنگل دیزنی افتتاح شد. حالا بیایید به آنچه طرفداران در مورد نسخه A24 می گویند برسیم.

به طور کلی ، به نظر می رسد عموم در The Green Knight مخلوط شده اند. این فیلمی است که واقعاً با آن سر و کار دارید یا اصلا دوست ندارید. در رسانه های اجتماعی ، تعداد زیادی از طرفداران نشان دهنده پایان مثبت آنچه افسانه آرتورین ارائه می دهد ، هستند ، با استفاده از توییتر این مطلب را به اشتراک بگذارید:

#TheGreenKnight خیره کننده است – یک ماجراجویی هیجان انگیز و جوی با ریشه در افسانه و عمیق ترین اسرار وجودی فیلم مورد علاقه من بعد از زنان کوچک. من با شادی در حال حرکت هستم pic.twitter.com/UK5xiUcA33

از نظر زمینه ، زنان کوچک در اواخر سال 2019 ظاهر شدند ، بنابراین این ستایش زیادی برای فیلم دیوید لوری است! طرفدار همچنین گفت که او در مورد تماشای شوالیه سبز “با شادی” به راه می افتد. برای تکرار ستایش زیاد ، بیننده دیگری از فیلم عشق خود را برای اکران تابستانی با تشویق های بیشتر به اشتراک گذاشت:

#TheGreenKnight خیره کننده است. این فیلم با بهترین فیلمبرداری مطلق سال ، چند دور به طول می انجامد که بینندگان را مسحور خواهد کرد. این یک مطالعه شخصیت در مورد شرافت ، اشراف و پیدا کردن شجاعت است. واقعاً چه تجربه نفس گیری است pic.twitter.com/MGFic659Bi

شوالیه سبز نیز پس از انتقال اولیه 2020 در سال 2020 به دلیل همه گیری همه گیر ، A24 یک سال به تأخیر افتاد. اما از آنجا که فقط در سینماها اکران شد ، کسانی که برای دیدن آن بیرون رفتند واقعاً مشتاق تجربه تئاتر بودند. همانطور که یکی دیگر از طرفدارانش خاطرنشان کرد ، این اولین سفر آنها به یک فیلم پس از قرنطینه بود و برای آنها هزینه ای برای پذیرش ارزش داشت.

#TheGreenKnight اولین فیلمی بود که پس از پایان قرنطینه دیدم ، قطعاً یکی از فیلم های مورد علاقه من در سال 2021. pic.twitter.com/dYOZwhQjTm

فیلم A24 به وضوح طرفداران خوشحال زیادی دارد ، اما تجربیات مختلفی وجود دارد که از طریق واکنش های رسانه های اجتماعی به آنها گفته شد خوب است. شوالیه سبز تجربه ای مغزی است و هر چیزی که روی صفحه می بینید به اندازه موضوعاتی که نشان می دهند اهمیتی ندارد. این برای کسی نیست که فقط می خواهد بدون فکر عمیق بنشیند و استراحت کند. یکی از کاربران توییتر به خصوص تجربه تماشای فیلم A24 را تجسم می کند: شخصیت های ماداگاسکار افکار او را در مورد شوالیه سبز به تصویر کشیدند ، و ظاهراً فیلم باعث شد او ذهنش را از بین ببرد ، بعداً اضافه کرد که این فیلم او را “شخصی” ساخته است.

به تازگی شوالیه سبز را دیدم pic.twitter.com/U1UZHmOpzU

مطمئناً فیلم جالبی است که می توانید با انبوه مردم تماشا کنید ، زیرا واکنش های زیادی از بینندگان ایجاد می کند. یکی دیگر از طرفداران استراق سمع خود را در مورد دیگر تماشاگران سینما که نظر کاملاً متفاوتی با هم نشینانش داشتند ، به اشتراک گذاشت:

بر خلاف نسخه ترسناک قدیمی ، شوالیه سبز لزوماً فیلمی نیست که بتوانید به شخص دیگری اعتماد کنید تا به شما اطمینان دهد که تجربه مشابهی خواهید داشت. این کارت وحشی است برخی از مردم عاشق این نوع تماشای فیلم هستند ، اما مطمئناً دیگران را نیز خاموش می کند.

شوالیه سبز یک فیلم عمیق است ، اما بیرون رفتن برای تماشای این فیلم برای بسیاری از تماشاگران فیلم شیرین بود. در اولین هفته از نظر بازیگر اصلی آن. همانطور که یکی از بینندگان به اشتراک گذاشت ، آنها از تماشای کامل فیلم Dev Patel برای کل فیلم راضی هستند:

به تازگی از تماشای شوالیه سبز برگشته اید! من واقعاً لذت بردم ، زمانی که دو ساعت به چهره خوش تیپ dev patel خیره شدم (و همچنین لباسها و موسیقی متن و) pic.twitter.com/0HlH6Fygvt

بسیاری از مردم علاقه مند هستند دیو پاتل قبل از اینکه فیلم حتی روی پرده سینماها برود ، بینندگان اولیه به خصوص Dev Patel به شدت هجوم آوردند ، و یکی از بینندگان اولیه اظهار داشت که “دی پاتل می تواند هر زمان که دوست داشته باشد سرم را برش دهد.” فرقه ای از طرفداران نام فصل را ” evDev Patel Summerâ به افتخار بازیگری که در موهای مشکی و زره شوالیه اش کاملاً زیبا به نظر می رسید:

قبل از اینکه امروز به دیدن شوالیه سبز بروم ، این را توییت می کردم ، اما فراموش کردم. من از آن لذت بردم. احتمالاً دوباره تماشا خواهم کرد مطمئناً تابستان Dev Patel است. pic.twitter.com/STwg11p0C9

حتی افرادی که فیلم را دوست نداشتند می توانستند از همه چیز از Dev Patel لذت ببرند. بازیگر 31 ساله بریتانیایی که با بازی در سال 2008 در فیلم Slumdog Millionaire معروف شد ، به لطف شوالیه سبز تبدیل به یک نماد شده است. در

و بسیاری از صحنه ها با Dev Patel در The Green Knight وجود دارد. تقریباً همه آنها در واقع. بنابراین اگر از طرفداران Patel هستید ، این فیلم قرون وسطایی برای شما است.

برای جمع بندی (بدون اسپویل ها قول می دهم) ، بیایید در مورد برخی واکنش ها در پایان صحبت کنیم ، زیرا وقتی صحبت از شوالیه سبز به میان می آید ، این یک نقطه عطف بزرگ است. نتیجه فیلم A24 صحنه ای برای تماشاگران فیلم بود ، همانطور که یکی از کاربران توییتر آن را به اشتراک گذاشت: به اما آن پایان واقعاً همه چیز را برای من پیچید. مثلا ، بیا آن را آنجا آویزان نگذار. این باعث می شود این سفر برای من بی ارزش به نظر برسد. 10/10 جلوه های تصویری خیره کننده 10/10

برای برخی از افراد ، این پایان برای آنها تجربه را بهم ریخت. این پایان معمول شما نیست و قطعاً بحث برانگیز است. شخص دیگری در پایان و A24 را به عنوان یک استودیو ، به دلیل این که از راه خود برای “سردرگم کردن مردم” جلوگیری کرد ، مورد انتقاد قرار داد:

هر زمان که یک فیلم ژانر با کیفیت بالا می آید ، یک خودداری معمولی می بینم “هر فیلم نیاز به توضیح همه چیز ندارد” است که من به طور کامل دریافت می کنم ، اما همچنین لازم نیست هر فیلم هیچ چیزی را توضیح ندهد ؟؟؟

نحوه واکنش شما نسبت به پایان The Green Knight اگر فیلم به طور کلی برای شما کار کرد ، بسیار ربط دارد. این نکته ای است که بسیاری از تماشاگران سینما از آن دست کشیدند. در عین حال ، پایان دادن به آن بسیار سرگرم کننده است که پس از تماشای آن با دوستان ، یا تماشای خرگوش افسانه ای آرتورین نیز از بین برود. برای هرکدام از آنها:

من عاشق شوالیه سبز هستم زیرا فکر می کنم خسته کننده ترین افراد از پایان لذت نمی برند

در کل ، نظرات زیادی در مورد The Green وجود دارد شوالیه. این قطعاً مورد علاقه یا درک جهانی نیست ، اما از نقطه نظر فیلمسازی ، بسیاری می توانند از دیدگاه دیوید لوری قدردانی کنند ، حتی اگر برای برخی بلندپروازانه به نظر برسد. شوالیه سبز هم اکنون در سینماها بازی می کند. نوبت شماست: آیا آن را دیده اید و نظر شما در مورد فیلم چیست؟ در نظرسنجی ما رای دهید و با فیلم راهنمای اکران فیلم CinemaBlend 20 2021 فیلم های بعدی را تماشا کنید.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *