شر ، ویولا دیویس و سایر ادای احترام به Moonstruck’s Olympia Dukakis پس از مرگ او

هالیوود آخر هفته خداحافظی می کند ، زیرا بازیگر افسانه ای المپیا دوکاکیس در 89 سالگی درگذشت. در حالی که علت مرگ اعلام نشده است ، برادر بازیگر زن تأیید کرد که از نظر سلامتی بد است چند وقت. همانطور که می توانید تصور کنید طرفداران و افراد مشهور برای ادای احترام به ستاره فقید مونستروک به شبکه های اجتماعی می روند. با این کار ستارگانی مانند شر و ویولا دیویس خاطرات خود را از دوکاکیس تعریف می کنند.

شهر رابطه ویژه ای نزدیک با المپیا دوکاکیس داشت ، زیرا این دو برای همیشه با نقش مادر و دختر خود در تحسین منتقدین 1987 پیوند خورده اند. rom-com Moonstruck. چر و دوکاکیس به دلیل بازی هایشان مورد ستایش قرار گرفتند که به ترتیب اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای آنها به ارمغان آورد. و بر اساس پست شیرین Cher در توییتر ، به نظر می رسد که رابطه او با دوکاکیس فراتر از صفحه نقره ای است:

Olympia Dukakis بازیگر برنده جایزه اسکار شگفت انگیز بود. حتی اگر قسمت او از یک همسر رنج کشیده بود ، ما همه وقت؟ او به من می گفت که او چقدر لوئیس ، با استعداد خوش تیپ ، شوهرش را دوست داشت. من قبل از آن با 3Wks صحبت کردم. Rip Dear One pic.twitter.com/RcCZaeKFmz

به عنوان یک معلم درام در NYU ، المپیا دوکاکیس به الهام بخشیدن و قالب سازی بازیگران مشتاق ، از جمله مایکل مک کین کمک کرد. با این حال ، او همچنین ستاره هایی را که به اندازه کافی امتیاز حضور در کلاس های او را ندارند الهام بخش است. این شامل برنده اسکار ویولا دیویس است ، که با احترام به دوکاکیس ادای احترام کرد:

RIP Olympia Dukakis … بازیگر تمام عیار. شما باعث شدید همه اطرافیان بازی خود را بالا ببرند. شادی برای کار کردن. خوب استراحت کن “ممکن است پروازهای فرشتگان تو را برای آرامش تو آواز بخوانند”. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ https: //t.co/9uC2Ld4rTU

گذشته از جایزه برنده جایزه وی به عنوان مادر بزرگ رز کاستورینی در فیلم Moonlight، Olympia Dukakis همچنین به خاطر بازی در نقش کلیر بلچر شوخ طبع در سال 1989 مگنولیای فولادی شهرت داشت. او در کنار یک بازیگر پر ستاره که در آن سالی فیلد برنده اسکار حضور داشت بازی کرد. فیلد در توییت خود ، رابطه خود را با بازیگر فقید خلاصه کرد:

چه می توانم بگویم اما او را دوست داشتم؟ همه او را دوست داشتند. او یک هدیه بود … بی نظیر و با استعداد و یک نوع. در آرامش باشید ، دوست من المپیا.

بازی به طور قطع بازی در دنیای بازیگری را می شناسد ، زیرا اکثر ستاره ها هرگز دریغ نمی کنند که به همکاران خود وسایل بریزند. اد اسنر بازیگر پیشکسوت و برنده جایزه امی نیز مدتی را به یاد دوست فقید او المپیا دوکاکیس اختصاص داد:

من باید در مریخ باشم زیرا اکنون فقط در مورد دوست محبوبم Olympia Dukakis اطلاعاتی پیدا کردم. چه استعداد بی نظیری داشت. چه دوست نازنینی بود. شب بخیر بانوی شیرین.

میا فارو نیز در ادای احترام به المپیا دوکاکیس شرکت کرد. فارو این بازیگر فقید را به عنوان یکی از بهترین ها ستایش کرد:

Olympia Dukakis !! بسیاری از نمایش های به یاد ماندنی و عالی را به ما ارائه داد. او بهترین بهترین بود. ؟؟؟؟؟؟؟؟ pic.twitter.com/LXlbMVmdnj

در حالی که به نظر می رسید المپیا دوکاکیس هرگز در دریافت جوایز یا افتخارات تقدیر نمی شود ، بسیاری نمی توانند کمک کنند اما وضعیت او را به عنوان یک دریافت کننده اسکار یادداشت می کنند. مارلی متلین ، همکار دیگر برنده اسکار ، نیز با تأمل در شبی که مجسمه طلائی و طمعمندی دوکاکیس به او اهدا شد ، در توییتر خود ادای احترام کرد:

33 سال پیش بود که ما به او وcher گلدن گلوب اهدا کردیم. به خاطر “Monstruck” اما من هرگز فراموش نمی کنم که چقدر لطف داشت. المپیا دوكاكیس كلاس خالص و استعدادهای زیادی داشت. پاره کردن. pic.twitter.com/jiUpQLTZpQ

مهارت های Olympia Dukakis به عنوان یک بازیگر هیچکدام از این مهارت ها نبوده و مجموعه کارهای او تقریباً خود گویای این موضوع است. خیلی جالب است که افراد زیادی در هالیوود وقت بگذارند و او را بخاطر داشتن یک مجری شگفت انگیز و یک فرد باورنکردنی به یاد بیاورند.

از دست دادن Olympia Dukakis قطعاً ضربه سختی خواهد دید ، و عبور او باعث ایجاد عظیمی می شود در هالیوود باطل است. اما اگر احتیاج داشته باشد ، این ادای احترام بیشتر بیانگر این است که زندگی و میراث وی مطمئناً سالهای سال زنده خواهد ماند.

ما در اینجا در CinemaBlend همچنان در این باره افکار و تسلیت خود را به عزیزان Olympia Dukakis ابراز می داریم زمان.

ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *