شایعات بیشتری در مورد زندگی عاشقانه برد پیت پس از ورود به حضانت مشترک در پرونده طلاق علیه آنجلینا جولی در حال چرخش است

با ادامه روند رسیدگی به پرونده های طلاق با اهمیت و جنگ های مربوط به حضانت پس از آن بین آنجلینا جولی و برد پیت ، حق امتیاز هالیوود ، شایعات همچنین موفق شده اند در مورد پروفایل دوست یابی فعال پیت به هم بزنند. به دنبال پیگیری اخباری مبنی بر اینکه پیت به لطف رای مطلوب دادگاه ، حضانت مشترک فرزندان خود و جولی را تأمین کرد ، اکنون گزارش ها ستاره ستارگان جنگ را به بازیگری مرتبط می کند که گفته می شود هنگام کار در مدار جوایز ، آندرا دی ملاقات کرده است.

براد پیت که به طور بالقوه علاقه خود را به روز آندرا نشان می دهد ، همانطور که در دیلی میل گزارش شده است ، شایعات اخیر در مورد درگیر شدن پیت با نیکول پوتورالسکی 27 ساله را که ممکن است خودش در یک ازدواج آزاد باشد ، جمع می کند. با رولاند ماری رستوران دار 68 ساله. در این مرحله ، ما برای پیگیری همه طرفهایی که احتمالاً درگیر زندگی عاشقانه برد پیت هستند ، به کارت امتیازی احتیاج داریم ، این نکته ای است که آنجلینا جولی به احتمال زیاد می خواست در مقابل دادگاه ها بیان کند ، هرچند آنها استدلال های او را نشنیدند به عنوان بخشی از پرونده حضانت.

ادعا می شود که برد پیت در مراسم کوچک اسکار با آندرا دی ، که در گروه بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در نقش خواننده تحسین شده بیلی تعطیلات در لی دانیلز در دسته بهترین بازیگر زن بود ، دیده می شود. € ™ درام ایالات متحده در مقابل بیلی تعطیلات. یکی از افراد داخلی به دیلی میل گفته بود که اسکار را به فرانسیس مک دورماند ، ستاره Nomandland از دست داد ، اما گفته می شود رقم های برد پیت را برداشته است. این منبع خاطرنشان می کند که تبادل نظر بین پیت و دی می تواند برای یک همکاری حرفه ای باشد ، اما در همان زمان ، گفته می شود افرادی در حلقه پیت اظهار نظرهایی در مورد اینکه یک زن و شوهر زیبا با او و ستاره بیلی تعطیلات می کنند ، اظهار داشته اند. هیچ صحبتی در مورد احساس نیکول پوتورالسکی در مورد یک رابطه احتمالی روز پیت وجود ندارد.

بله ، جامعه تمایل دارد که به روابط افراد مشهور توجه بیشتری نشان دهد. اما کانون توجهات داغ سفید متوجه ارتباطات اجتماعی فعلی برد پیت می شود زیرا او هنوز در یک نبرد حقوقی با آنجلینا جولی همسر سابق بر سر حضانت مشترک شش فرزندشان محبوس است Page Six خاطرنشان می کند که به دنبال دادگاه تصمیم اخیر در مورد اعطای حضانت مشترک پیت به بچه ها ، جولی از حکم قاضی برای جلوگیری از شهادت وی یا فرزندان ابراز ناامیدی کرد. ستاره Tomb Raider ادعا می کند که تلاش برای جلوگیری از برقراری رابطه پیت با کودکان نیست. او بیشتر از مراقبت از خانواده اش نگران است ، زیرا گزارش شده است که او ادعا می کند از طرف پیت مورد سو abuse استفاده خانگی قرار گرفته است ، با ارائه مدارکی که به دادگاه محکوم شده است. جولی اظهار داشته است که به درخواست خود اعتراض خواهد کرد.

آندرا دی دقیقاً مانند آنجلینا جولی ، برای تقویت چهره مشهور خود احتیاج به رابطه پررنگ با برد پیت ندارد. دی که قبلاً نامزد دریافت جایزه های گرمی ، امی و اسکار شده است ، به نظر می رسد آماده تسخیر هر زمینه ای است که وارد شود. این صنعت آماده است تا هر زمان فهمید که پیگیری هایش درمورد ایالات متحده و بیلی هالید را دنبال خواهد کرد ، خواه برد پیت در کنارش باشد یا نه.

مزاحم فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *