سیمو لیو Shang-Chi با این لحظه Mic-Drop در توییتر برنده بازی Marve Meme می شود

اواخر این هفته ، استودیوهای مارول به محض شروع پخش انیمیشن Disney+ What Ifâ € شروع به حرکت در زمینه امکانات جایگزین می کند. اما در جنبه سینمایی ، داستان اصلی سیمو لیو ، شانگ چی و افسانه ده حلقه ، داستان بلند بعدی خواهد بود که به سینماها می آید. و به عنوان راهی برای بزرگداشت این مناسبت ، در حالی که در مورد روش دیوانه کننده ای که مارول برای این نقش مورد توجه قرار داد اظهار نظر کرد ، لیو این [الگوی رفتاری توییتر] رایج را کنار گذاشت (https://twitter.com/SimuLiu/status/1424747393715556358 ) در زمینه اجتماعی ، به راحتی برنده بازی میم برای هفته باشید. / این که چگونه در توییتر کمی پیش می رود مدتی است که می گذرد ، اما این آخرین حرکت مارول است که سیمو لیو به دست می آورد تا همه را به یاد واقعیت مسخره ای بیاندازد که او اساساً خود را در استودیو در شبکه های اجتماعی قرار داده است ، سپس از دست بازیگران بازی گرسنگی جان سالم به در برد و سرانجام نقش آرزوی شانگ چی را به دست آورد. تصویر سمت راست در پست بالا جدیدترین پوستر شخصیتی برای قهرمانی است که لیو قرار است ماه آینده به نمایش بگذارد. و هرچه به اکران فیلم نزدیک می شویم ، به نظر می رسد که ما بیشتر در مورد اهمیت حلقه هایی که بخشی از خانواده شانگ چی هستند اهمیت می دهیم.

آنها نقش برجسته ای در ویژگی بلندتر شانگ چی و افسانه ده حلقه که اخیراً توسط استودیو مارول منتشر شده است ، ایفا می کند. این مورد را که هنوز ندیده اید بررسی کنید:

اما واقعیت دیوانه کننده ای که سیمو لیو به آن می پردازد از توییت سمت چپ ناشی می شود. همانطور که از مهر زمان مشخص است ، این بازیگر در سال 2018 با Marvel Studios تماس گرفت و اساساً گفت ، “بله”. بیایید صحبت کنیم. و آنها گوش دادند. این مانند یک گیتاریست است که در سر پل مک کارتنی توییت می کند ، “سلام ، پل گردهمایی بیتلز؟” و سپس مک کارتنی با آن شخص تماس می گیرد و می گوید: “اجازه دهید این کار را انجام دهیم.” شما اکنون جورج هستید.

دعا می کنم سیمو لیو آن توییت را در جایی در خانه اش تنظیم کرده باشد. این توییت است که زندگی او را تغییر داد ، مهم نیست فیلم خوب است یا بد. شانگ چی در آستانه عضویت در دنیای سینمایی مارول است و لیو با پرسش جسورانه خود جای خود را بر روی دیوار بزرگ تضمین کرد. شما باید آن را دوست داشته باشید.

ده حلقه برای اولین بار در مرد آهنی Jon Favreau’s Iron Man ذکر شد و آنها در مورد طعمه و تغییر در مرد آهنی 3 بودند. Destin Daniel Cretton به نظر می رسد که شانگ چی و افسانه ده حلقه به بررسی تاریخچه این سازمان جنایتکار می پردازد ، در حالی که مرد جوانی را که از روابط عمیق خود با رهبر گروه-که پدرش (تونی لیونگ) است ، کنار می گذارد ، معرفی می کند.

فیلم MCU در حال حاضر گسترده را به گوشه های جدیدی می برد و قهرمانی را به نمایش می گذارد که دهه ها در کمیک ها ثابت بوده است ، اما می تواند دریچه ای برای قصه گویی جدید روی صفحه باز کند. وقتی از 3 سپتامبر به طور انحصاری در سینماها اکران می شود ، به دنبال شانگ چی و افسانه ده حلقه باشید.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *