سیمو لیو شانگ چی یک ابرقهرمان در ذهن دارد برای اولین کراس اوور انتقام جویان ، و مرا ثبت نام کنید

شانگ چی و افسانه ده حلقه آماده است تا حرفه خود سیمو لیو را به سطح بعدی برساند. البته ، یکی دیگر از مزایای حضور در فیلم مارول ، تبدیل شدن به بخشی از MCU است. لیو می تواند منتظر کراس اوور و همکاری های فراوان باشد زیرا شخصیت او در دنیای مارول جاافتاده تر می شود. با کمتر از یک هفته از آغاز بازی شانگ چی ، این بازیگر در حال حاضر یک کراس اوور آینده را در ذهن دارد. فارغ التحصیل راحتی Kim’s در حال حاضر برای همکاری با یک ستاره MCU برای اولین همکاری خود در Avengers تلاش می کند.

عضویت در خانواده مارول به معنای همکاری با دیگر ستارگان MCU در سینما و تلویزیون است. سیمو لیو به عنوان یکی از طرفداران بزرگ Marvel نمی تواند به ستاره ای فکر کند که می خواهد صفحه نمایش را با او به اشتراک بگذارد. البته ، او می خواست با Captain America آنتونی مکی فیلم جدیدی را به نمایش بگذارد. ستاره شانگ چی در مورد همکاری با The Falcon و ستاره سرباز زمستان به آسوشیتدپرس گفت:

من فکر می کردم مونولوگ او در پایان بازی Falcon and Winter Soldier فوق العاده بود و به همین دلیل این نقش و نظم را به تصویر می کشد ، چه راه کاملی برای جمع آوری قوس شاهین است. و سپس چه راه زیبایی برای شروع فصل دیگری به عنوان کاپیتان جدید آمریکا. من به طور فرضی دوست دارم ، به طور بالقوه ، شاید ، شاید ، روزی با او کار کنم. اگر این در کارت ها بود ، شاید دوباره ، مطمئن نیستم ، نمی توانم تأیید یا رد کنم. من قبلاً خیلی زیاد گفتم.

ایده سیمو لیو ایده بدی نخواهد بود. صادقانه بگویم ، دیدن تیم شانگ چی و کاپیتان آمریکا در برابر جدیدترین بدبخت مارول می تواند به سطح Captain America: Civil War برسد. با توجه به مانور لیو در مورد موضوع ، ممکن است تیمی بین او و آنتونی مکی در حال انجام باشد. اما تا زمانی که اولین تریلر فیلم بعدی مارول منتشر نشود ، محرمانگی Marvel در سطح CIA تأیید نمی شود.

در همان زمان ، سیمو لیو با درج تمجید از دیگران ، درخشش داخلی خود را نشان داد. بازی آنتونی مکی در شاهین و سرباز زمستان. خیلی خوب خواهد بود که ببینیم MCU برای فاز چهار در نظر دارد چرا که شخصیت های فراگیرتر حرف اول را می زنند.

در حال حاضر ، مارول ستارگانی مانند سیمو لیو و آنتونی مکی را به عنوان آینده جهان معرفی می کند. به اگر تحولات کنونی نشانه ای باشد ، MCU در مرحله بعدی کمی متفاوت به نظر می رسد. بنابراین ، همکاری این دو برای فیلم یا مجموعه تلویزیونی گام درستی خواهد بود.

تا زمانی که این ایده به ثمر نرسد ، طرفداران مارول می توانند سیمو لیو را در اولین بازی خود در شانگ چی و افسانه ده حلقه ، که در تاریخ 3 سپتامبر اکران می شود. این فیلم قرار است بعد از Black Widow فیلم بزرگ بعدی مارول باشد. هنوز مشخص نیست که Captain America 4 با آنتونی مکی تولید خود را آغاز کرده یا تاریخ اکران را پیدا کنند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *