سیلوستر استالونه پوستر خود را برای Rocky IV Director’s Cut، And I’m Pumped فاش کرد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی روی لینک ها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

سیلوستر استالونه در طول کارنامه درخشان خود نقش های برجسته ای را ایفا کرده است ، اما گفتن نقشی که وجود دارد امن نیست در راس آنها همه راکی ​​بالبوا است. مبارز ناخوشایند فیلی هنوز هم در قلب خود و دوستداران فیلم جایگاه محکمی دارد. به نظر می رسد که استالونه همیشه در حال کار بر روی موضوعی است که مربوط به حق رای دادن طولانی مدت است و سال گذشته ، او اعلام کرد که در حال کار بر روی کارگردانی کارگردانی فیلم Rocky IV است. این بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده به طور مداوم طرفداران را از وضعیت خود به روز نگه داشته و او اکنون از پوستری رونمایی کرده است که باعث پمپاژ من می شود!

حق رای دادن راکی ​​با پوسترهای باورنکردنی خود شناخته می شود ، بسیاری احتمالاً یک برگه اصلی را به یاد می آورند ، که نشان می دهد شبحهای راکی ​​بالبوآ از سیلوستر استالونه و آدریان پنینو از تالیا شیرا که دست یکدیگر را گرفته اند. از آنجا ، حق رای دادن پوسترهایی را به وجود آورد که کمی بزرگوارتر بودند و این پوستر جدید استالونه که برای بریدگی کارگردان Rocky IV رونمایی شد ، تفاوتی ندارد. این را در پست اینستاگرامی ستاره در زیر بررسی کنید:

پستی که توسط اسلی استالونه به اشتراک گذاشته شده است (officialslystallone)

پوستر ، که متاسفانه قطع شده است ، راکی ​​را نشان می دهد شبح در حلقه ایستاده است ، زیرا ایوان دراگو از Dolph Lundgren بزرگ بر روی او قرار دارد. در مجموع ، این تصویر نمایشی مناسب از یکی از مهمترین فصل های حماسه است. اگرچه صادقانه بگویم ، پوستر هواداری که اندکی پس از اعلامیه اولیه افتاده است ، ممکن است آن را لبه دار کند.

به نظر می رسد سیلوستر استالونه تلاش زیادی برای این تکرار Rocky IV کرده است ، و به نظر می رسد که او ™ مخالف ایجاد برخی تغییرات جدی نیست. او قبلاً فاش کرده است که نسخه جدید یکی از قطبی ترین صحنه های تئاتر را حذف خواهد کرد. اما اگرچه او ممکن است چیزهای واقعی فیلم را از او دور کند ، اما او همچنین چیز خاصی را به نمایش نهایی اضافه می کند. هنگامی که برش Rocky IV سرانجام می رسد ، با مستندی با عنوان Keep Punching: the Present Meets the Past همراه خواهد شد.

در ماه فوریه ، سیلوستر استالونه تأیید کرد که او آخرین ضربه را به کارگردان می زند قطع شد و ماه گذشته ، او آخرین روز کار خود را در مورد برش با یک پست جالب در شبکه های اجتماعی مشخص کرد. در زمان نوشتن این مقاله ، مشخص نیست که چه زمان یا چگونه فیلم مدیر Rocky IV منتشر خواهد شد. با این حال ، فیلم اصلی در حال حاضر برای پخش در HBO Max در دسترس است ، که می توانید برای استفاده از این لینک ثبت نام کنید.

امیدوارم که این برش جدید Rocky IV ارزش انتظار را داشته باشد. در حالی که قسمت چهارم این امتیاز ممکن است مورد تحسین قرار نگرفته باشد ، اما هنوز هم طرفداران زیادی دارد که احتمالاً مشتاق دیدن نسخه جدیدی از فیلم هستند. سیلوستر استالونه وقتی سرانجام روشنایی روز را می بیند ، آنچه را در فروشگاه خود می بیند ، خواهیم دید.

ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری را در فیلم و تلویزیون پوشش دهید. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *