سیلوستر استالونه فیلم خالص ، خونین رمبو از مجموعه را به اشتراک می گذارد

وقتی کسی به سیلوستر استالونه فکر می کند ، احتمالاً ابتدا به راکی ​​فکر می کند ، اما شما نمی توانید بدون در نظر گرفتن حق رای دادن دیگر بزرگ وی ، رمبو ، زندگی حرفه ای کامل این مرد را در نظر بگیرید. آخرین ورود به آن امتیاز در سال 2019 اکران شد و در حالی که این فیلم نه یک بازیگر زن گیشه ای بود و نه یک عزیز منتقد ، دقیقاً شخصیتی را که بسیاری از طرفداران منتظر آن بودند بازگرداند. رمبو: آخرین خون یک تجربه پرتحرک ، خونین و خشن بود. این یک فیلم برای ضعف قلبها نبود. با نزدیک شدن به بعضی از کارهای گریم ، چیزی کاملاً واقعی تر به اثبات رسید.

سیلوستر استالونه اخیراً ویدئویی را به اینستاگرام ارسال کرده است که وی را در هنگام تولید فیلم Rambo: Last Blood روی صندلی آرایش نشان می دهد. این یک نگاه بسیار وحشیانه است. او غرق در خون است. فقط یک چشم عملکرد دارد و برشی دارد که قبلاً به بخیه نیاز داشته است. اگر لوس هستید ، این نگاه از نزدیک و شخصی ممکن است کمی باشد.

پستی که توسط اسلی استالونه (officialslystallone) به اشتراک گذاشته شد

منظورم این است که استدلال در این مورد دشوار است این کار گریم عالی نیست. سیلوستر استالونه واقعاً به نظر می رسد که به جهنم رفته و دوباره برگشته است. کار توسط فیونا کوش انجام شده است ، وی همچنین در فیلم های دیگر استالونه از جمله سری Escape Plan و Creed II و همچنین فیلم هایی مانند Baby Driver ، Goosebumps و Bad Boys for Life کار کرده است.

Rambo: Last خون پس از وقایع سال 2008 رمبو ، جان رمبو را به خانه خود در مزرعه خانوادگی در آریزونا دید. رمبو در آنجا یک خانواده خوانده دارد اما وقتی دختری جوان که در مزرعه خانه زندگی می کند به دنبال پدر بیولوژیکی خود می رود و در نهایت از راه فروشندگان مواد مخدر عبور می کند ، رمبو برای تلاش برای آوردن او به خانه گرد و غبار را آموزش می دهد. آنچه در زیر می آید به سادگی بسته بندی نشده است بلکه یک مهمانی احشایی است. رمبو آدمهای بد را به راحتی کتک نمی زند ، آنها را پاره می کند ، به این معنی نیست که رمبو نیز چند ضربه نمی زند. رمبو هنوز از همه بهتر است ، زیرا او در پایان فیلم هنوز زنده است.

در حالی که این فیلم آخرین خون نام داشت ، اشاره ای به اولین فیلم رمبو ، اولین خون ، که به نظر می رسد نشان می دهد که این فیلم در نظر گرفته شده است تا آخرین داستان جان رمبو باشد ، لزوما اینطور نیست. این فیلم در را برای اکشن بیشتر رمبو باز می گذارد. Last Blood یک موفقیت بزرگ در گیشه نبود ، اما تولید فیلم آنقدرها هم گران نبود ، بنابراین دنباله ای حداقل از لحاظ تئوریک یک احتمال است.

بنابراین شاید ما شاهد یک ماجراجویی دیگر از جان رمبو به نظر می رسد در ، زندگی راکی ​​بالبوآ بسته شده است ، به استثنای برش کارگردان جدید برای راکی ​​IV در راه. شاید روزی رمبو در خانه بازنشستگی اکشن قهرمان دهه 80 به او ملحق شود.

مجله تفریحی پارک مسیحی و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *