سیلوستر استالونه فاش می کند که فیلمبرداری The Expendables Spinoff کی شروع می شود و به زودی

اگر از طرفداران حق رای دادن Expendables هستید ، احتمالاً در هفت سال گذشته نه چندان با صبر و حوصله منتظر کلمه چهارمین ورودی این مجموعه بوده اید. The Expendables 4 یکی از پروژه هایی بود که ما فکر می کردیم به آن خواهیم رسید ، اما هنوز هفت سال می گذرد و هیچ اتفاقی نیفتاده است. اما به تازگی به نظر می رسد چرخ ها شروع به چرخیدن کرده اند و اکنون می دانیم که فیلمبرداری فیلم جدید کی شروع می شود. ما قرار است چهارمین فیلم Expendables را تهیه کنیم ، هرچند ظاهراً دقیقاً Expendables 4 نخواهد بود. فیلم اسپین آف و ظاهراً فیلم های اکشن با موضوع تعطیلات خواهند بود زیرا عنوان کار ظاهراً داستان کریسمس است.

پستی که توسط اسلی استالونه (officialslystallone) به اشتراک گذاشته شده است

مشخص نیست این عنوان داستان کریسمس این فقط یک عنوان کار برای پروژه است ، به همان روشی که ماتریکس 4 Project Ice Cream نامیده می شد و جنگ ستارگان اصلی با عنوان Blue Harvest شناخته می شد. از طرف دیگر ، ممکن است برنامه فعلی این باشد که فیلم را The Expendables Story Christmas یا چیزی مشابه آن نامید. من شخصاً امیدوارم کریسمس A Very Merry Expendables.

با نامگذاری فیلم جدید به عنوان spinoff و نه ورود رسمی بعدی در فرانچایز ، به نظر می رسد که فیلم جدید به نوعی با فیلم ها متفاوت است آنچه ما دیدیم ، اما دقیقاً چگونه روشن نیست. ظاهراً سیلوستر استالونه در ماه اکتبر در حال فیلمبرداری است ، اما فراتر از آن ، شاید همه چیز متفاوت باشد. در حالی که او در فیلم حضور دارد ، ممکن است فیلم جدید درباره او یا دوستانش نباشد و بر شخصیت های دیگر ، شاید جدید متمرکز باشد ، که حداقل توضیح می دهد که چرا فیلم را اسپین آف می نامند.

در ابتدا سیلوستر استالونه بلافاصله در هنگام ورود به چنین فیلمی ، باید چهارمین وثیقه را به دست آورد. به نظر می رسید که این پایان راه بوده است. در حالی که فیلم ها مطمئناً گروه های تأثیرگذار گروهی را گرد هم آورده اند ، استالونه همیشه در مرکز آنها بود و بدون او ، به نظر نمی رسید نکته چندانی وجود داشته باشد. با این حال ، تقریباً به محض اینکه فیلم مرده به نظر می رسید ، بار دیگر زندگی را نشان داد و بنابراین سرنوشت دقیق حق رای دادن در بهترین حالت مبهم بوده است.

در ماه مه 2018 به نظر می رسید که The Expendables 4 به هر حال ، در ابتدای سال 2020 ، رندی کوتور ، همبازی خود تأیید کرد که فیلم در حال حرکت است. البته ، در مارس 2020 جهان منفجر شد و هیچ کس مدتی به فکر ساخت فیلم های جدید نبود ، بنابراین همه چیز بار دیگر آرام شد.

یک ماه پیش به نظر می رسید که سیلوستر استالونه در حال وقوع فیلم بعدی است. اگرچه ، در آن زمان او فیلم Expendables 4 را نامید ، و اکنون او آن را یک spinoff نامیده است. احتمالاً بیشتر یک بحث معنایی است. این یکی دیگر از موارد قابل مصرف است و نحوه طبقه بندی آن احتمالاً بسیار کمتر از این واقعیت است که وجود خواهد داشت.

علاقمندان به پارک موضوعی CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *