سیلوستر استالونه تریلر بریده کارگردان Rocky IV را با تصویر یکپارچهسازی با سیستمعامل Dolph Lundgren اذیت می کند

در سال 2020 ، در سی و پنجمین سالگرد راکی ​​چهارم ، سیلوستر استالونه اعلام کرد که در حال گردآوری یک فیلم از کارگردان است که راکی ​​بالبوآ آن را با ایوان دراگو ، دولف لاندگرن ، نمایش داده است. تنها چند ماه با انتشار فیلم کارگردان راکی ​​IV فاصله داریم ، اما مانند هر فیلم دیگری ، پیش از این تریلری دریافت می شود. استالونه پیش نمایش پیش رو را با تصویری یکپارچهسازی با سیستمعامل از او و لوندگرن طعنه زده است. در اینستاگرام خود برای نشان دادن تصویر تبلیغاتی قدیمی Rocky IV که از او و دلف لاندگرن پیدا کرده بود ، به مردم نشان می دهد و در عین حال به مردم اطلاع می دهد که تریلر فیلم کارگردان Rocky IV را دیده است. دو پرنده را با یک سنگ بکشید ، درست است؟

پستی که توسط Sly Stallone (officialslystallone) به اشتراک گذاشته شد

برای روشن شدن ، قطع کارگردان راکی ​​IV در فیلادلفیا به نمایش درمی آید در تاریخ 11 نوامبر زمان انتشار تریلر مشخص نیست ، اگرچه از زمان پخش فیلم در سینماها کمتر از سه ماه دیگر باقی مانده است ، می توان تصور کرد که مردم به زودی آن را تماشا خواهند کرد. به هر حال ، ایده گرفتن تفاوت این نسخه از Rocky IV با نسخه ای که در سال 1985 در صفحه بزرگ نمایش داده شد ، بسیار خوب خواهد بود.

راکی ​​IV دید که راکی ​​بالبوا در حال تبادل ضربات با شوروی بود. نیروگاه قدرتمند ایوان دراگو پس از آنکه دومی کارل ودرز آپولو کرید را در یک مسابقه نمایشگاهی کشت. اگرچه در مقایسه با فیلم های قبلی خود با استقبال انتقادی متفاوتی روبرو شد ، اما Rocky IV بیش از 300 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد و همچنان پرفروش ترین فیلم فرانسوی راکی ​​، از جمله اسپین آف های Creed و Creed II است. با صحبت از آن ، دولف لوندگرن Drago را برای Creed II 2018 تکرار کرد ، در حالی که پسرش ویکتور با آدونیس کرید مایکل بی جوردن درگیر شد.

غیر از برداشتن روباتی که راکی ​​به برت داد. سولوستر استالونه از پائولی جوان ، جزئیات خاصی در مورد نحوه برش فیلم کارگردان راکی ​​IV از نسخه اصلی به اشتراک نگذاشته است. با این حال ، او در تبلیغ چشم انداز جدید خود برای راکی ​​IV کوتاهی نکرده است ، زیرا در کنار این آخرین پست ، استالونه پوسترهایی را برای بریده شدن کارگردان در چند ماه گذشته دارد. همچنین لازم به ذکر است که قطع کارگردان Rocky IV با مستندی به نام Keep Punching: The Present Meets the Past همراه خواهد بود.

بار دیگر ، شما قادر خواهید بود کارگردان فیلم Rocky IV از 11 نوامبر ، همان روزی که Ghostbusters: Afterlife اکران می شود ، بر روی صفحه نمایش بزرگ نمایش داده می شود. تا جایی که آینده سیلوستر استالونه با حق رای گیری راکی ​​پیش می رود ، در حالی که او در Creed III ظاهر نمی شود ، او در حال کار بر روی یک فیلم دیگر راکی ​​است که در آن شخصیت معروفی در حال آموزش مرد جوانی است که به طور غیرقانونی گیر کرده است. در ایالات متحده. منتظر جزییات آن پروژه باشید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و داستانهای Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *