سم نیل پارک ژوراسیک صادقانه ترین دلیل را برای لهجه آلن گرانت نشان می دهد

پارک ژوراسیک یکی از نمادین ترین فرنچایزهای فیلم زمان ماست ، حتی بیشتر از آن که به این شکل بزرگ و نوستالژیک راه اندازی مجدد شده است. سخت است تصور کنیم فیلمی که اکثر ما می دانیم و دوست داریم از هر نظر متفاوت باشد اما ظاهراً یکی از ستارگان فیلم OG ، سام نیل ، تقریباً لهجه ای کاملاً متفاوت در فیلم داشت. نیل در حال حاضر دلیل کاملاً صادقانه لهجه عجیب و غریبی را که در نقش آلن گرانت استفاده می کند ، فاش کرده است. به نظر می رسد که سام نیل آنقدر در کار با او در پارک ژوراسیک همکاری داشته است که با بسیاری از موارد خارج از محدوده راحتی خود موافقت کرده است و در واقع هنگامی که از او خواسته می شود برای فیلم لهجه آمریکایی بسازد ، موافقت کرده است. در فیلم های مستند Netflix ، فیلمهایی که ما را ساخت ، نیل تصمیم خود را برای پیوستن به فیلم مورد علاقه طرفداران بازتاب داد. این دقیقاً همان چیزی است که او گفت:

[استیون اسپیلبرگ] لهجه آمریکایی برای آن می خواست ، و من به خصوص از لهجه های آمریکایی خوشم نمی آید ، آیا می خواهید به یک نفر بگویید “نه” فیلم اسپیلبرگ؟ من اینطور فکر نمی کنم. din € ¦ و این دایناسورها را دریافت کرده است.

مرد نکته ای دارد ، زیرا ترکیب استیون اسپیلبرگ و دایناسورها چیزی بسیار حماسی و نمادین بود. در حالی که پارک ژوراسیک حرفه سام نیل را آغاز نکرد و او را روی نقشه قرار نداد ، مطمئناً به او کمک بزرگی کرد و چهره او را به گونه ای تبدیل کرد که نسل ها در سالهای آینده آن را تشخیص دهند. در این مرحله ، او عملاً مترادف با دیرینه شناس درخشان آلن گرانت است.

آلن گرانت سام نیل تقریباً به خاطر لهجه عجیب و غریب هیبریدی اش مشهور است. این بازیگر که در ایرلند متولد شده و در نیوزلند بزرگ شده است ، منطقی است که هنگام بازی در نقش چالش برانگیز ، لهجه آمریکایی را به خود اختصاص ندهد. اما بر اساس نظرات بیشتر نیل در زمینه تهیه اسناد Netflix ، به زودی تصمیمی گرفته شد که اوضاع را برای گرانت تغییر خواهد داد. این همان چیزی است که نیل گفت ، دقیقاً:

استیون به من نزدیک می شود … و می گوید ، ” می دانی ، سام ، آن لهجه آمریکایی که داری انجام می دهی … چرا ما فقط آن را فراموش نمی کنیم؟ فقط صدای خودت را بگو. ‘ گفتم استیون ، این عالی است! من خواهم! این فوق العاده است ، متشکرم! به نظر می رسد که به زودی تغییر می کند سام نیل نقش خود را در نقش آلن گرانت (Jurassic Park) و ژوراسیک پارک سوم (Jurassic Park III) بازی خواهد کرد. او این کار را در کنار دو بازیگر دیگر franchise OG ، Jeff Goldblum و Laura Dern انجام می دهد – و به نظر می رسد نقش آنها نیز کوچک نیست. -production و قرار است سال آینده در 10 ژوئن اکران شود ، و من صادقانه نمی توانم منتظر بمانم تا بار دیگر لهجه سام نیل از صفحه بزرگ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *