ست روگن پاسخ کاملی به نظریه خنده دار TikTok دارد که ربوده شده است

ست روگن در طول زندگی خود داستانهای وحشیانه ای را بیان کرده است ، این است که آیا نیکلاس کیج را به اشتباه در جلسه امتحان اشتباه می بینید یا زمانی که تام کروز سعی کرد او را به علم شناسی تبدیل کند. و ستاره Pineapple Express نشان داده است که او همیشه بسیار بالا است. آیا زندگی غریبانه او می تواند باعث ربوده شدن او توسط سرامیک کار شود؟ TikTok اینطور فکر می کند.

TikToker و کمدین لس آنجلسیChrisCanBeFunny به پلت فرم رسانه های اجتماعی رفت و از پیروانش پرسید آیا کسی اخیراً Seth Rogen را دیده است؟ He € او به انواع عکس های گلدان اشاره کرد که در اینستاگرام روگن با زیرنویس های اصلی مانند “من این گلدان را ساختم” بسیار شایع شده است – که منجر به “فرضیه دیوانه” می شود که بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده در جایی و گلدان های زیبا نگهداری می شود. طعمه هستند ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

آیا کسی اخیراً ست روگن را دیده است؟ #sethrogen #funnysong #truecrime #سفالگری #خوش آمدید برگشت #ChiliDogYumPlz

این اخیراً یک تفسیر خنده دار درباره وضعیت شبکه های اجتماعی ست روگن است و آنقدر مشهور شد که روژن با این ویدیو برخورد کرد و پاسخ داد با موارد زیر در توییتر:

این ویدیو بسیار خنده دار است و اصلاً درست نیست! من ربوده نشده ام! این آدم ربایی نیست که این مطلب را از حساب ست می نویسد! قول می دهم!

اما چگونه می توانیم بفهمیم ، شیث؟ چگونه می توانیم بفهمیم؟ این بازیگر قسم خورد که ربوده نشده است ، اما این دقیقاً همان چیزی است که یک آدم رباینده نیز می گوید ، می دانید؟ شوخی ها را کنار بگذاریم ، TikTok یک راه فوق العاده خنده دار و خلاقانه برای بررسی Seth Rogen است ، زیرا او واقعاً به سرگرمی گلدان خود می پردازد. همانطور که می بینید ، پستهای گلدان روگن تقریباً واقعی هستند و باعث می شود TikToker یک موزیک ویدیو در مورد نگرانی های خود از “فریاد کمک” تهیه کند:

پستی که توسط ست (sethrogen) به اشتراک گذاشته شد

دیدن چند روزی که ست روگن به سرگرمی سفالگری خود مشغول شد ، واقعاً خوشحال کننده بود. در سال 2019 ، او گفت که به یک استودیوی سفالگری پیوسته است تا بتواند ساخت زیرسیگاری های خود را شروع کند. از آن زمان او با علاقه به پیشرفت در سرگرمی خود پرداخته است ، اخیراً این قطعات زیبا و پیچیده را در کنار برنامه شلوغ خود ساخته است. به همراه لوازم جانبی درجه یک برای افراد سیگاری ، از جمله سینی خاکستر. روگن در بین بازی در سریال آینده Hulu با سباستین استن و لیلی جیمز پم و تامی و تهیه کننده پروژه هایی مانند راه اندازی مجدد اردک Darkwing برای Disney+فعالیت می کند.

در حالی که این ویدئو به وضوح سرگرم کننده بود به فعالیت اخیر Seth Rogen در رسانه های اجتماعی ضربه بزنید ، کافی بود توجه او را جلب کرده و بازیگر را به خود بخنداند. و گاهی اوقات خیلی خوب است که یادآوری شود که روگن در حال حاضر ربوده نشده است. اکنون می توان به راحتی منتظر بازگشت وی به صفحه بود.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *