ستاره مکان خوب به شایعات درباره انتخاب بازیگران سوپرمن پاسخ می دهد

اینترنت عاشق فانتزی کردن است. در هر زمان از شبانه روز وارد شبکه های اجتماعی شوید و حتماً خواهید دید که هزار پست با جزئیات لیست بازیگران برای فیلم هایی که حتی ممکن است هرگز اتفاق نیفتد ، مشاهده می شود. به ندرت بازیگرانی که در این تولیدات هوادار حضور دارند ، واقعاً این داستانهای خارق العاده را می بینند – اما گاهی اوقات این اتفاق می افتد و این بسیار باشکوه است. ویلیام جکسون هارپر ستاره The Good Place یکی از همین بازیگران است. نقش هوادارش؟ کلارک کنت / سوپرمن غیر از خود مرد پولاد هیچ کس نیست.

ویلیام جکسون هارپر در یک حضور مجازی در جیمی کیمل لایو ، به یک سری توییت ها پاسخ داد و ادعا کرد که باید سوپرمن را با موارد زیر بازی کند: / p>

قطعاً چشم من را کور کرد. من مصاحبه دیگری انجام می دادم و این پسر مانند “بله ، این 55000 لایک داشت” ، و من مثل “چطور؟ چرا؟ چه کسی من را می شناسد؟ اما این پیش بینی است. این بهترین اتفاقی است که می تواند برای من بیفتد ، اینکه بتوانم نقش سوپرمن را بازی کنم. من نمی خواهم رژیم و ورزش را انجام دهم.

بحث چیدی به عنوان سوپرمن زمانی مطرح شد که اعلام شد نویسنده پرفروش کتاب “بین جهان و من” ، Ta-Nehisi Coates ، قلم می زند یک فیلم جدید DC با حضور یک سوپرمن سیاه. آلوم پلنگ سیاه ، مایکل بی جردن ، هرگونه شایعه مبنی بر این که در این ماجرا دخیل باشد را لغو کرد و همین امر باعث تفکر اینترنت شد. در حالی که من معمولاً از هر چیزی که توسط شبکه های اجتماعی به ذهن متبادر می شود ، احتیاط می کنم ، باید اعتراف کنم: توییتر یک نکته را دارد.

نه اینکه من می خواهم ویلیام جکسون هارپر را تحت یک رژیم تمرین یک ابرقهرمان قرار دهم ، اما انتخاب او به عنوان سوپرمن در واقع بسیار منطقی خواهد بود. و این فقط به خاطر عینک کلارک کنت اسکی نیست که او به عنوان Chidi Anagoyne در سریال The Good Place (جیمی کیمل به شوخی به همان اندازه پیشنهاد کرد) از آن استفاده می کند ، اگرچه قاب های بزرگ سایز قابل قبول قطعاً کمک می کنند.

برای یک چیز ، ویلیام جکسون هارپر جک خورده است … مانند ، به طور جدی جک خورده است. وقتی الینورا برای اولین بار چیدی بدون پیراهن را دید ، کاملاً متحیر و متحیر بود؟ انجام می دهم ، زیرا این واکنش من نیز بود. این مسخره است که او نمی خواهد تمرینات معمول را انجام دهد ، زیرا اگر مکان خوب نشانه ای باشد ، او واقعاً به آن احتیاج ندارد.

بازوهای باف و شش تکه کنار آن ، ویلیام جکسون هارپر ثابت کرد که می تواند نقش یک پسر عصبی و عصبی را بازی کند که همان کلارک کنت است. و هنگامی که چیدی با پیشرفت The Good Place اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند ، می توانید نگاهی اجمالی از قهرمان ویلیام جکسون هارپر را می توان در نقشی متفاوت ، یعنی نقش سوپرمن برانگیخت.

یکی از کاربران توییتر نیز پیشنهاد کرد که ماندالوریان جیانکارلو اسپوزیتو ، بازیگر ، در این فیلم نظری سوپرمن بازیگر لکس لوتر است که – بیا. دی سی ، این اتفاق بیفتد هزاران نفر در گفتگو شرکت کرده اند ، بنابراین استودیوهای فیلم: توجه داشته باشید. مردم صحبت کرده اند و ویلیام جکسون هارپر را می خواهند. در این بین ، رتبه بندی CinemaBlend را از هر فیلم موجود سوپرمن بررسی کنید.

بازیگر ، خواننده و رقصنده های گاه به گاه. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *