ستاره مورچه ای میشل فایفر پیش از کوانتومانیا وارد شکل ابرقهرمان می شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جهان سینمایی مارول در دهه گذشته ساخت فیلم به یک احساس جهانی تبدیل شده است. و به همین ترتیب ، استعدادهای زیادی در لیست A در طول سال ها به این ملک پیوسته اند ، از جمله میشل فایفر ، نمادین. فایفر در نقش جانت ون داین در فیلم Ant-Man و The Wasp (اولین زن) معرفی شد و انتظار می رود بار دیگر در نقش Quantumania بازی کند. ویدئوی جدید نشان می دهد که او قبل از فیلمبرداری به شکل ابرقهرمان درآمده است.

طرفداران کتاب های طنز از دانستن نقش میشل فایفر در فیلم Ant-Man و The Wasp (مخصوص بازیگران) به ویژه با تحسین بسیار هیجان زده شدند. گذشته در ژانر با Batman Returns. توانایی های جدید جنت بدون شک در Quantumania مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، و فایفر اخیراً ویدیویی را به اشتراک گذاشته است که قبل از رسیدن به صحنه فیلم تمرین می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

پستی که توسط میشل فایفر (michellepfeifferofficial) به اشتراک گذاشته شده است

من در مورد شما خانم کیتی نمی دانم ، اما من خیلی سرحال ترم. میشل فایفر به نظر می رسد برای شیرجه رفتن به MCU آماده است ، اما او بدن خود را برای آنچه ممکن است در نهایت یک تیراندازی سخت باشد آماده می کند. همه اینها بستگی به این دارد که جانت چقدر برای Ant-Man و The Wasp: Quantumania اقدام می کند.

تصویر بالا از صفحه شخصی اینستاگرام میشل فایفر برای ما آمده است. همانطور که او را مسخره می کند ، شخصیت اصلی مارول ، جانت ون داین ، ممکن است در سه قلوهای آینده Ant-Man به قلمرو کوانتوم بازگردد. او سالها در آن محیط اسرارآمیز به دام افتاد ، اگرچه به نظر می رسد عنوان این فیلم نشان می دهد که کانون توجه فیلمهای درحال توسعه است.

طرفداران مارول می توانند میشل فایفر را دوباره تماشا کنند زمان حضور در MCU تا کنون در دیزنی +. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

فرود یک شخصیت کمیک باعث شده بازیگران مختلف به بهترین شکل زندگی خود درآیند. ما این تغییر شکل را با افرادی مانند کومایل نانجیانی و کریس پرات دیده ایم و میشل فایفر می خواهد مانند دیگران در بهترین حالت ظاهر شود. امیدوارم که ما می توانیم شاهد نماد Catwoman باشیم که در این فیلم مرموز به نبرد می پردازد.

با توجه به امنیت سختگیرانه مارول ، تقریباً هیچ چیز درباره Ant-Man and the Wasp: Quantumania شناخته نشده است. اما طرفداران مشتاق هستند که به گوشه دمدمی MCU که حق رای دادن برای خود ساخته است ، بازگردند. به علاوه هنوز تعداد زیادی سوال درباره شخصیت میشل فایفر وجود دارد.

جانت ون داین پس از گرفتار شدن در قلمرو کوانتوم مرده تصور می شد. اما سرانجام در Ant-Man 2 نجات یافت و مشخص شد که در سطح مولکولی تغییر خواهد کرد. قدرت او هنوز به طور کامل توضیح داده نشده است ، و او در کنار هنک و امید از وجودش رد شد.

مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا در حال حاضر قرار است در 17 فوریه 2023 به سینماها بیاید. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *