ساندرا بولاک در 57 سالگی در شهر گمشده D عالی به نظر می رسد ، که ظاهراً D را کنار گذاشت

من درباره شما اطلاعی ندارم ، اما از زمانی که اعلام شد برای شهر گمشده D بسیار مورد توجه قرار گرفته ام. البته ، در آن زمان ، انتظار می رفت که وسیله دیگری برای رایان رینولدز و ساندرا بولاک باشد ، اما حتی با تعویض از رینولدز به چانینگ تاتوم ، آنچه از صحنه فیلم دیده ایم دلگرم کننده بوده است. این هفته ، CinemaCon 2021 اولین نگاهی به The Lost City of D برای ما داشت ، همچنین نشان می دهد که ظاهراً فیلم D چند روز پیش به پایان نرسیده است. با کوتاه کردن مو و به اشتراک گذاشتن پست بدون پیراهن (بدیهی است که او موهای پیراهن خود را نگیرد ، درست است؟). این اولین باری نبود که او طرفداران را در جریان فیلم جدیدش قرار می داد ، جایی که او در کنار ساندرا بولاک در یک ماجراجویی در جنگل بازی می کرد و در یک نقطه نوعی از کوهنوردی به نظر می رسد اگر ممکن است دخیل باشد.

ببینید ، تناسب اندام چانینگ تاتوم افسانه است ، اما امروز در CinemaCon ما این فرصت را داشتیم که خود و ساندرا بولاک را در حال انجام کمی طناب زدن ببینیم. سرش همچنان به معنای واقعی کلمه به باسن او می خورد. این دو با لباس ظاهراً نامناسب از صخره ای بالا می رفتند و در حالی که من هیچ مفهومی برای معنای این فیلم ندارم ، برای من کافی بود که گزارشی را که این دو روی صفحه نمایش خواهند داشت ، ببینم.

به نوعی لحن فیلم را به ما داد ، اما آنچه برای من فوق العاده جالب است این است که ساندرا بولاک چقدر زیبا به نظر می رسد. او در آنجا در حال بالا رفتن از طناب و انجام کارهای اکشن y در سن 57 سالگی است و ظاهر فوق العاده ای دارد. مانند ، وای ، عالی است. با عرض پوزش ، Channing Tatum ، اما شما ممکن است در فیلم rom-com آینده ، که پارامونت نیز در یک کلیپ سریع اشاره کرده است ، نام خود را تغییر داده است ، متوقف شود.

من هیچ نظری ندارم اگر این موضوع تغییر می کرد زیرا شباهت زیادی به شهر گمشده Z داشت ، آن فیلم کاملاً غیر رمانتیک که در آن چارلی هونام و روبرت پتینسون اساساً مسابقه ای داشتند تا ببینند چه کسی می تواند در ست کمتری غذا بخورد تا لاغرتر به نظر برسد. من همچنین به نوعی همیشه فکر می کردم- و متاسفم- قسمت Of D کمی نزدیک به The D خوانده شد ، که ناخواسته همیشه برخی از تصاویر فالیک را در مغز من الهام می بخشید. ممکن است با لحن کمدی همخوانی داشته باشد ، اما اگر عنوان تغییر کرده باشد شوکه نمی شوم.

پستی که توسط Channing Tatum (channingtatum@) به اشتراک گذاشته شده است

به هر حال ، اکنون فیلم به نظر می رسد رفتن به شهر گمشده این فیلم قبلاً به عنوان فیلمی با همان رومانسی The Stone توصیف شده بود ، که به طور تصادفی همان فیلمی است که فیلم اخیر Jungle Cruise دیزنی با آن مقایسه کرده بود. در این مورد ، با شوخی هایی که در CinemaCon 2021 شاهد آن بودم ، احتمالاً لحن مانند سرمایه گذاری دیزنی نخواهد بود.

در اصل ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، The Lost City of D به عنوان یک تیم دیگر برای رایان رینولدز و ساندرا بولاک ، که در سال 2009 به طور مشترک برای The Proposal با هم همکاری کردند ، ایجاد شد. من کمی از این موضوع ناراحت خواهم بود ، اما صادقانه بگویم ، این دو از مجموعه مطالبی را به اشتراک گذاشته اند و به نظر می رسد داشتن یک زمان خوب. ما هیچ فیلم واقعی از این تلنگر دریافت نکردیم ، فقط یک کلیپ خنده دار که فیلم را معرفی می کند و به ما ایده لحن می دهد ، اما امیدوارم شهر گمشده مناسب باشد. در حال حاضر ، در حالی که منتظر جزئیات بیشتر هستیم ، مطمئن شوید که همه چیزهایی را که در مورد فیلم آینده می دانیم ، بررسی کنید. شما می توانید فیلم را در آوریل سال 2022 در سینماها تماشا کنید.

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با اندکی گرد و خاک پری دیزنی به داخل انداخته شده است. آن را تماشا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *