ساموئل ال جکسون روز جنگ ستارگان را زود جشن می گیرد ، اکنون میس ویندو را برگردانید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جنگ ستارگان یک پدیده فرهنگی است ، نسل های کل در کهکشان بسیار دور تر و دور تر پرورش یافته اند. به همین ترتیب ، هر ساله علاقه مندان به عشق حق رای دادن در تاریخ 4 مه جشن می گیرند. امسال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود ، اگرچه ساموئل ال جکسون زود شروع می کند. اکنون بیایید ماس ویندو را بازگردانیم.

ساموئل ال جکسون اولین بار در جنگ ستارگان در “تهدید شبح” ظاهر شد ، در حالی که میس ویندو در هر سه پیش درآمد به عنوان یک شخصیت فرعی بازی می کرد. او یک جدی نمادین با یک دزدکی چراغ بنفش است ، و جکسون ظاهراً در مورد بازگشت خود به اینترنت اذیت می کند. این همانطور که در زیر می بینید پیش از چهارم ماه مه ادامه داشت.

پستی که توسط ساموئل ال جکسون به اشتراک گذاشته شده است (samuelljackson)

منظور من این است ، چطور ممکن است دوست نداشته باشید ساموئل ال جکسون؟ علاوه بر داشتن چنین حرفه ای مشهور در سینما ، جکسون به شخصیت بزرگ خود نیز مشهور است. و انتخاب او برای کالاهای جنگ ستارگان مطمئناً این را نشان می دهد.

تصویر بالا از صفحه شخصی اینستاگرام ساموئل ال جکسون برای ما به دست آمده است. بازیگر نامزد جایزه اسکار با تکان دادن یک پیراهن شیرین در جشن های روز جنگ ستارگان پرش کرد. متن برداشتی است از یکی از نقل قولهای نمادین Pulp Fiction وی ، در عوض تغییر اصطلاحات مربوط به Yoda. از آنجا که چه کسی کراس اوور را دوست ندارد؟

طرفداران جنگ ستارگان می توانند سفر Mace Winduâ را در + دیزنی دوباره تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این لینک استفاده کنید.

ساموئل ال جکسون در مورد اینکه چقدر با بازی ماس ویندو برای سه فیلم جنگ ستارگان لذت برده است ابراز نظر کرده است. در حالی که این فرآیند شامل جلوه های بصری سنگین و رقص و تنظیم رقص پیچیده ای از تابش چراغ بود ، میس ویندو جکسون به یک قطعه نمادین از داستان تبدیل شد. و با بررسی جدول زمانی این حق رای دادن از طریق نمایش های زنده در دیزنی + ، طرفداران فکر می کنند که آیا ممکن است جکسون به حق رای دادن برگردد.

صحبت در مورد بازگشت ساموئل ال جکسون به جنگ ستارگان بود حداقل تا حدودی توسط خود بازیگر 72 ساله تشدید شده است. او چند پست مخفیانه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است ، که به نظر می رسد مدت زمان حضور وی در حق رای دادن به پایان نرسیده است. اما اطلاعات جزیی از جانب جکسون یا قدرتهای لوکاس فیلم در دسترس نبوده است.

همانطور که طرفداران به خوبی می دانند ، ساموئل ال جکسون آخرین بار در جنگ ستارگان: انتقام سیت دیده شده است. او ظاهراً توسط پالپاتین كشته شد ، پس از آناكین دست خود را برای خلع سلاح جدی گرفت. اما از آنجایی که ما واقعاً هرگز جسد وی را ندیدیم ، شاید بتواند در برخی ظرفیت ها به سرانجام بازگردد.

البته ، یکی از احتمالات بازگشت ماس ​​ویندو در سریال Obi-Wan Kenobi آینده با بازی یوان مک گرگور خواهد بود. ما قبلاً می دانیم که این سریال با بازی هایدن کریستینسن در نقش آناکین اسکای واکر ظاهر خواهد شد ، بنابراین شاید یک Force Ghost یا یک فلش بک می تواند ماس را ظاهر کند. فیلم سینما. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از کودکی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *