ساموئل ال جکسون تأیید می کند که با پست جدید فیلم The Marvels را می کشد

وقتی کاپیتان مارول سال 2019 ساعت دنیای سینمایی مارول را به سال 1995 بازگرداند ، به ما این فرصت را داد تا ببینیم نیک فیوری دو چشم به دلیل ملاقات اتفاقی با کارول دانورز اولین قدم خود را در دنیای ابرقهرمانان برداشته است. به از آن زمان ، ما با نیک فیوری امروزی در مرد عنکبوتی: دور از خانه متحد شدیم و پس از تمسخری از حضور بعدی فیلم شخصیت او ، ساموئل ال جکسون تأیید کرد که در حال حاضر در حال فیلمبرداری است Marvels.

در اوایل این هفته ، ساموئل ال جکسون تصویری از موهای مصنوعی صورت خود را برای بازی در نقش نیک فیوری به اشتراک گذاشت و همچنین تصویری دیگر از پیراهنی پوشیده از دست نیک فوری را نشان می دهد پیجر برای تماس با کاپیتان مارول استفاده می کرد ، همانطور که در صحنه پس از اعتبار Avengers: Infinity War نشان داده شد. قابل درک است که این امر باعث شد طرفداران بر این باورند که جکسون در حال تمسخر مشارکت خود در The Marvels بوده است ، و اکنون ما به طور حتم می دانیم که این کار به لطف یکی از هشتگ های زیر در پست اینستاگرام ، بر روی چه چیزی کار می کند.

پستی که توسط ساموئل ال جکسون (samuelljackson) به اشتراک گذاشته شد

موارد بعدی در راه است

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه دکتر هو او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *