زیر صفر Mortal Kombat در مورد چگونگی او می خواهد به Franchise برگردد

اسپویلرهای بازی Mortal Kombat پیش رو هستند.

طرفداران درباره فیلم جدید Mortal Kombat و همه کشتارهای دیوانه واری که در طول اقتباس بازی های ویدیویی فوق العاده خشن رخ داده است ، هیاهو می شوند. خلاقیت ها قطعاً بیش از یک فیلم در ذهن دارند ، زیرا فیلم های آینده در تمام این قسمت بسیار دقیق هستند. بسیاری از قربانیان این مرگ و میرها ، از جمله Sub-Zero ، یک شخصیت واقعی در فیلم بودند. اکنون جو تسلیم ، بازیگر زیر صفر ، توصیف کرده است که چگونه دوست دارد به حق رای دادن برگردد.

جو تسلیم در نقش Sub-Zero عالی بود ، این شخصیت شرور را به عنوان یک تهدید واقعی در سطح رئیس جلوه می داد در فیلم Mortal Kombat قطعاً فیلم های آینده را در ذهن خود جای داده و در جهانی قرار دارد که هیچ کس واقعاً مرده نیست و به شخصیت ها اجازه می دهد به یک شکل یا شکل دیگر برگردند. جو تسلیم در مورد چگونگی تمایل به ادامه فعالیت در این حق صحبت کرده و به هالیوود ریپورتر گفته است:

اگر طرفداران بخواهند این حق رای دادن ادامه یابد ، این احتمال وجود دارد که گام بعدی بی هان باشد نوب سایبوت را بازی کند. انگشتانش ضربدر است ، اما امیدوارم این اتفاق بیفتد چون من قطعاً می خواهم آن شخصیت را بازی کنم.

جو تسلیم انگشتان خود را عبور داده است که دنباله ای وجود دارد و او می تواند به عنوان نوب سایبوت ، یک تجسم دیگر ، برگردد. از شخصیت زیر صفر او. او آن را گام منطقی برای شخصیت خود می داند و اگر قضاوت بر اساس عملکرد او از بینندگان داشته باشد ، در صورت وجود دنباله قطعاً می تواند این فرصت را پیدا کند که دوباره برود. تسلیم در ادامه می گوید:

جالب ترین راه ، به نظر من ، انجام یک پیش درآمد است. این داستانی در مورد بی هان و آموزش وی در Lin Kuei خواهد بود. هنگامی که توسط لین کوئی ربوده شد ، والدینش کشته شدند. بنابراین این روند قاتل شدن او و برادرش خواهد بود. ما می توانیم دو زیر صفر آینده را در یک فیلم ببینیم ، و این جذاب خواهد بود.

جو تسلیم نیز ایده او را مطرح می کند برای آنچه او فکر می کند هیجان انگیزترین مسیر است ، این می تواند یک پیش درآمد شامل بی هان و منشأ او به عنوان Sub-Zero و همچنین آوردن برادرش به دام باشد. هر چیزی روی میز است و اگر طرفداران مثل گذشته از فیلم حمایت کنند قطعاً در آینده شاهد دنباله و پیش نمایش خواهیم بود.

ستارگان Mortal Kombat از قبل به این فکر می کنند که چه کسی را می خواهند برای مقابله با نفر بعدی و همچنین کسی که فکر می کنند باید جانی کیج را بازی کند که در پایان فیلم مورد تحریک قرار گرفت. بازیگران به وضوح به اندازه هواداران از آینده فرانشیز هیجان زده هستند. امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد فوتی های بیشتری باشیم.

مورتال کمبت در حال حاضر در سینما بازی می کند و از شبکه HBO Max پخش جریانی می کند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *