زمان برای مرگ وجود ندارد: آنچه تا کنون در مورد دکتر مادلین سوان می دانیم

در نمایشگاه CinemaCon امسال در لاس وگاس ، سکانس گسترده ای از فیلم از کارگردان جری جوجی فوکوناگا ، فیلم آینده جیمز باند ، “زمان مرگ نیست” نمایش داده شد. واقع بینانه تر شدن تاریخ اکران غیرقابل اجتناب ماه اکتبر ، دیدن دانیل کریگ در حال انجام آخرین ماجراجویی 007 به نظر می رسد که بسیار لذت بخش بوده است. با این حال ، با بررسی جزئیات دقیق آن فیلم ، به نظر می رسد که این راز توسط دکتر مادلین سوان ، دکتر سیدوین ، مخفی شده است.

به نظر می رسد که زمان آن است که موتورهای تبلیغاتی هیجان انگیز را برای No Time To Die بار دیگر بچرخانیم ، زیرا ما قصد داریم به همه چیزهایی که در مورد مادلین سوان تا کنون می دانیم نگاهی بیندازیم. با کنار هم قرار دادن این قطعات ، ممکن است بتوانیم کمی بیشتر در مورد آنچه راز مرگبار او است و چگونه ممکن است به خود جیمز باند متصل شود حدس بزنیم. بیایید در ابتدا با ارتباط بسیار شخصی او با یک دشمن به شدت تند و زننده در قانون باند شروع کنیم.

در حال اجرا در فیلم دانیل کریگ برای هر فیلم قبلی ، به غیر از Skyfall 2012 ، آقای. وایت (یسپر کریستنسن) پیوند بین دوران هر دو کوانتوم و تجسم مدرن SPECTREâ است. وایت که در نمودارهای هر دو سازمان سطح بالایی داشت ، سرانجام معلوم شد که پدر دکتر مادلین سوان به لطف قرار ملاقات مخفی باند با وی در اسپکتر ، پدر دکتر مادلین سوان است. آقای وایت به جای این که خود را به قتل برساند و مسمومیت کند ، پیشنهاد محافظت از جیمز را پذیرفت و با اسلحه ای که باند به او داده بود خودکشی کرد.

بازگشت به فیلم No Time to Die در CinemaCon ، این یک خط دیالوگ را به یاد می آورد که دو بار در دعوای جیمز باند با یک حامی SPECTER تکرار شد. با برچسب زدن او به عنوان “دختر SPECTER” ، به نظر می رسد حمله به باند و دکتر سوان یک انتقام شخصی است که بلافلد (کریستوف والتز) ممکن است بخواهد آن را مطرح کند. کشتن دختر یک خائن یک پیام قدرتمند است ، اما آیا این کار را در کنار مردی انجام می دهید که بیشترین غم را در طول زندگی به او داده است؟ این یک پیروزی بالقوه بزرگ برای مرد بد زندانی است.

یکی دیگر از اطلاعات مهم در Spectre این واقعیت است که مادلین سوان در واقع بازمانده یک ضربه قبلی است که علیه او صادر شده است. گفتن این داستان به جیمز باند به عنوان توضیحی در مورد اینکه چرا او از اسلحه متنفر است ، اما می داند چگونه با آنها کار کند ، سرنخ دیگری برای ارتباط بین سوان و قاتل احتمالی او صفین (رامی ملک) است که به آن روز سرنوشت ساز در مادلین می رسد. دوران کودکی ، جایی که شرور اصلی No Time To Die مادرش را کشت و او ظاهراً سعی کرد به او پایان دهد.

زنده ماندن او بخشی از معمایی است که در بیست و پنجمین فیلم جیمز باند حل خواهد شد. با آماده شدن صفین برای پایان دادن به کار یا تحمیل درد بیشتر به روان دکتر سوان. به ویدیوی «ملاقات با صفین» که در تبلیغ No Time To Die منتشر شده بود ، فکر کنید ، جایی که رامی ملک با شناسایی مردی که مایل به کشتن شخصی است که بیشتر دوستش دارید ، لوا سیدو را تهدید کرد. مطمئناً این می تواند اثبات کند که شایعات بچه دار شدن سوان و باند می تواند درست باشد. با این حال ، این نیز می تواند یک تهدید ساده باشد که اگرچه او ممکن است او را نکشد ، اما جیمز باند قطعاً هدف لیست او است.

با یادگیری نقش خود در سازمان جنایتکار SPECTER ، مادلین سوان از خود فاصله گرفت کارهای بد پدرش دکتر سوان به دنبال کمک به بشریت و نه آسیب رساندن به آن ، تحصیل کرد تا روانشناس شود و خدمات خود را به نفع بیشتر وام داد. مادلین که از گذشته اش فرار می کرد ، وقتی فیلم ویدئوی آقای وایت به لطف کمک جیمز باند جان خود را از دست داد ، هنوز خراب بود.

موضوع غم و اندوه مادلین در آن لحظه به سختی وجود دارد. در Spectre ، وقتی می بینیم که باند و دکتر سوان با هم فرار می کنند ، هنوز بسیار عاشق هستند. این فاصله که بین مادلین و آقای وایت شکل گرفت ، مانند یک وقفه کامل به نظر می رسد ، اما آنچه دقیقاً باعث شد هنوز به تخیل واگذار شده است. و بعد از فاش شدن فیلم جدید فیلم No Time To Die ، قطعاً س questionsالاتی در مورد آن نقطه شروع شده است.

شاید مهمترین نقطه قوت در هیئت توطئه که “زمان مرگ نیست” این واقعیت است که ، به لطف این فیلم جدید CinemaCon ، به نظر می رسد که قطعاً ارتباط عمیقی بین دکتر مادلین سوان و ارنست استاورو بلوفلد وجود دارد. بین بلوفلد – سلام و احترام به دختر “SPECTREâ” و سخنی از اسپکتر در مورد اینکه چگونه در کودکی با مادلین ملاقات کرده است ، این احتمال وجود دارد که برخی از خلاءهای آن داستان پر شود. یک واقعیت وحشتناک.

در حالی که به نظر نمی رسد او اصلی ترین مخالف فیلم No Time To Die باشد ، اما بلافلد قطعاً در حال شادی است که از سلامت روانی جیمز باند عکس می گیرد. به نظر می رسد تقریباً همه تریلرها سخنان طعنه آمیز خود را در مورد اینکه چگونه راز او راه خود را پیدا می کند ، رها می کند. این مرگ شما خواهد بود. همچنین ، خود بلوفلد از طریق تماس تلفنی جیمز با شاهدان به مادلین می گوید که پدر [او] بسیار افتخار خواهد کرد. جایی در تاریکی گذشته مادلین سوان ، احتمال کشف چیزی واقعاً شوم وجود دارد.

با نگاهی به آنچه در مورد دکتر مادلین سوان می دانیم ، او می تواند جیمز باند باشد بزرگترین عشق ، اما همچنین شکست نهایی او. ما سرانجام به حقیقت نهان او پی می بریم و بقیه افشاگری هایی که دوران دانیل کریگ از فیلم های جیمز باند را در زمان پاییز No Time To Die باز می کند ، به پایان می رساند. مخاطبان بریتانیایی این پاسخ ها را در 30 سپتامبر دریافت می کنند ، در حالی که ایالات متحده این نتایج را در 8 اکتبر مشاهده می کند.

جیمز باند از CinemaBlend (کارشناس). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *