رویکرد مارول به دنباله ها در حال تکامل است و کوین فایگ می گوید کاپیتان مارول یک مثال عالی از این دلیل است

وقتی یک ویژگی ابرقهرمانی دنباله ای دارد ، معمولاً فقط باید نگران شخصیت هایی باشد که در نسخه قبلی معرفی شده اند. هر دنباله مردان ایکس تمرکز خود را بر روی تیم اصلی حفظ کرد و دنباله های بتمن به ماجراهای هرکسی که در آن زمان لباس می پوشید ادامه داد ، از مایکل کیتون گرفته تا کریستین بیل. دنیای سینمایی مارول وضعیت متفاوتی دارد. اکنون که استودیو به مرحله چهارم رسیده است ، شخصیت های زیادی در اختیار دارد و می تواند قصه ها را از فیلم ها تا سری دیزنی پلاس ببافد و دوباره. به گفته رئیس کمپانی ، کوین فایگ ، این امر بر روشی که سازندگان استودیو مارول از اینجا به بعد به داستان ها نزدیک می شوند ، تأثیر گذاشته است. هفته آینده شانگ چی و افسانه ده حلقه ، اما همچنین در مورد برنامه های اصلی MCU در حال حرکت صحبت کرد. در بحث نحوه تأثیرگذاری نمایش ها بر فیلم ها-نوع نحوه انتقال واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) به دکتر استرنج در چند جهان جنون پس از اجرای یک جایزه ارزشمند در WandaVision-از او پرسیدم آیا این به این معنی است؟ تعریف “متعاقب” سنتی در استودیو مارول در حال تکامل بود. پاسخ او را می توانید در ویدئوی بالا بیابید.

واندا تنها یک نمونه از شخصیت هایی است که به طور سیال بین MCU بین صفحه های بزرگ و کوچک در حال حرکت است. در سکانس های آخر فیلم Black Widow ، طرفداران اساساً فهمیدند که یلنا بلووا (فلورانس پو) در سریال Hawkeye که جرمی رنر آن را نگه می دارد ظاهر می شود. آن صحنه همچنین والنتینا آلگرا دو فونتن (جولیا لوئیس-دریفوس) را داشت ، شخصیت محوری که اولین بار در شاهین و سرباز زمستانی با او آشنا شدیم. بنابراین این انتقالها رایج تر می شوند و راههای جدیدی برای گسترش جهان پیدا می شود.

کوین فایگ در مورد چگونگی سازگاری MCU با این واقعیت جدید ، به CinemaBlend گفت:

من فکر می کنم این همیشه روشی است که ما سعی کرده ایم به آن نزدیک شویم (دنباله ها) ، یعنی داستان بعدی چیست و چگونه می توانیم به تکامل یک سری فیلم ادامه دهیم؟ فکر می کنم مثال مورد علاقه من به گذشته باز می گردد به Captain America: The First Avenger ، یک فیلم جنگ جهانی دوم ، و سپس Captain America: The Winter Soldier ، یک تریلر جاسوسی سیاسی. هنگامی که تماشاگران به آن پاسخ دادند ، واقعاً امیدهای ما برآورده شد که بتوانیم به این شخصیت ها ادامه دهیم و ژانرهایی را که در آن هستند رشد کرده و تکامل دهیم.

اما همچنان که فایگ به دنبال آن بود در راه رسیدن برخی از فیلم های MCU آینده به سینماها در سال 2022 ، او در مورد نحوه ادغام فیلم ها و نمایش ها صحبت کرد. او به ما گفت:

و شما کاملاً درست می گویید. کاپیتان مارول (به نوعی) با کارول و نیک یک داستان اصلی اکشن رمان دهه نود بود. و این امر هم به ظاهر او در Endgame تبدیل شد ، هم به The Marvels و هم به عنوان Secret Invasion ، با شخصیت بن مندلسون ، Talos تبدیل شد. بنابراین ، سرگرمی فوق العاده ای است. و باز هم ، با الگوبرداری از کمیک های توانایی گرفتن این شخصیت ها ، مخاطبان می گویند ، “من به این شخصیت پاسخ می دهم. من از این شخصیت ها خوشم می آید. و سپس وظیفه ما این است که شخصیت های بیشتری را ارائه ندهیم ، بلکه شخصیت هایی را که دوست دارند انتخاب کنیم و آنها را در محیط های مختلف و داستانهای عمیق تر قرار دهیم.

دو مورد وجود دارد بیشتر فیلم های مارول در سال 2021 بعد از Shang-Chi: Eternals در نوامبر و Spider-Man: No Way Home در دسامبر اکران می شوند. اما تابلوی دیزنی+ مملو از نمایش است ، با نمایش هایی مانند خانم مارول که به Moon Knight ، She-Hulk و دیگر فیلم ها منتهی می شود. با فیلم های آینده مارول در اینجا و برنامه های تلویزیونی آینده مارول در اینجا به روز باشید.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *