رویداد هالووین دیزنی لند یک شرور جدید MCU را به مهمانی می آورد

افراد زیادی هستند که هالووین برای آنها مهمترین تعطیلات سال است. شما احتمالاً یکی از آن افراد هستید یا آن افراد را می شناسید. اگر شما هم عاشق جشن های هالووین هستید و هم پارک های موضوعی ، خوش شانس هستید زیرا همه پارک ها رویدادهای موضوعی خاص خود را دارند. Universal شبهای وحشتناک هالووین وحشتناک خود را در فلوریدا و کالیفرنیا انجام می دهد. Disney World دارای میکی Boo Bash است و Disneyland Resort دارای Oogie Boogie bash در Disney California Adventure است. این رویداد پس از شروع سال 2020 به دلیل بسته شدن دیزنی لند برمی گردد و این رویداد وعده می دهد که بزرگترین رویداد باشد ، زیرا شامل تمام شروران جدید دیزنی ، از جمله آگاتا هارکنس WandaVision ،

Disneyland و Disney World می شود رویدادهای هالووین همیشه جشن بدخواهان محبوب دیزنی بوده است و در حالی که همه کلاسیک ها مطمئناً در آنجا حضور خواهند داشت ، ویدئوی جدیدی که توسط خبرنگار اسکات گوستین ارسال شده است نشان می دهد که رویداد امسال شامل سه شخصیت می شود که قبلاً در پارک های دیزنی ندیده بودیم. به سید از داستان اسباب بازی آنجا خواهد بود ، نسخه ای از Cruella de Vil با الهام از عملکرد اما استون در Cruella نیز در دسترس خواهد بود. اما شاید شگفت انگیزترین و هیجان انگیزترین آن ظاهر آگاتا هارکنس باشد ، که افشاگری او در اینجا کاملاً عالی انجام شده است. آن را بررسی کنید.

ویدئوی دیزنی لند سید را از داستان اسباب بازی ، Cruella (اکشن زنده) و آگاتا هارکنس (Wandavision) pic.twitter.com/vPXgdHFggi

نیازی به گفتن ندارد بسیار عالی است دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی محل Avengers Campus است ، و بنابراین منطقی است که برخی از شروران مارول به عنوان بخشی از رویداد ویژه هالووین ظاهر شوند. تا کنون ، Agatha تنها شرور جدید Marvel است که برای این رویداد تأیید شده است ، اما مطمئناً تعجب می کند که آیا می توانیم موارد بیشتری را ببینیم. پردیس انتقام جویان آخرین باری که این رویداد رخ داد وجود نداشت ، بنابراین باید دید که چگونه در مهمانی اجرا می شود ، اما یک پردیس انتقام جویان مملو از خائنانی از مارول و نه قهرمان ، راهی عالی برای انجام آن است.

البته ، برای اینکه این اتفاق بیفتد ، باید تعداد بیشتری از شروران مارول را برای این رویداد اعلام کنیم. در حالی که تعداد زیادی قهرمان با لباس مارول وجود دارند که در پردیس انتقام جویان ظاهر می شوند ، فقط Taskmaster و Loki ، اگر در حال حاضر Loki را حساب کنید ، تا به اینجا در پارک ظاهر شده اند ، بنابراین هرگونه ظاهر دیگر شرور Marvel جدید خواهد بود. این واقعیت که آگاتا هارکنس در حال تبدیل شدن به شخصیتی در دیزنی لند است نشان می دهد که او چقدر محبوب است. سید در اسکله پیکسار پیدا می شود و شاید او تعدادی از اسباب بازی های ترسناک او را با خود داشته باشد. و دیدن یک نسخه زنده از Cruella de Vil مناسب است. نسخه انیمیشن 101 Dalmatians گاهی اوقات در دیزنی لند یافت می شود ، و احتمالاً او در فصل هالووین نیز در آن پارک خواهد بود ، اما نسخه زنده آن در Disney California Adventure کمی بهتر است. و با تأیید اخیر اینکه Cruella 2 در حال رخ دادن است ، این نسخه از شخصیت به جایی نمی رسد.

متأسفانه ، اگر افزودن Agatha Harkness به تازگی شما را برای Oogie Boogie Bash هیجان زده کرده است ، و شما بلیط ندارید ، شانس ندارید این رویداد به طور کامل فروخته شد. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *