رزا سالازار: اگر دوست دارید بازیگر زن آلیتا: فرشته نبرد چه چیزی را تماشا کنید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر خود را از طرفداران Alita: Battle Angel می دانید ، ممکن است این فیلم شما را از طرفداران رزا سالازار ، بازیگر نقش قهرمان عنوان دار سایبرنتیک با این حال ، شخصی که در اقتباس مانگایی 2019 از کارگردان رابرت رودریگز و تهیه کننده جیمز کامرون دیدید ، دقیقا “رزا سالازار” واقعی نبود ، حداقل در مقایسه با اجراهای ضبط بدون حرکت که در Bird Box یا The Bird Box انجام داد. به عنوان مثال ، فیلم های Maze Runner. اگر دوست دارید با هنرپیشه با استعداد لاتینکس (یا حداقل با کارهایش در خارج از شکستن روبات ها) بیشتر آشنا شوید ، در ادامه برخی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی رزا سالازار که توصیه می شود را شروع می کنیم ، با جدیدترین و عجیب ترین انتقام جوی او شروع می کنیم. ماجراجویی خارج از زمان.

یک فیلمساز جوان مشتاق (رزا سالازار) به افراط و تفریط دیگر می رود تا به تهیه کننده فیلم لاغر (اریک لانگ) که در دهه 1990 در لس آنجلس از داروی خودش به او ظلم کرده طعم بدهد. .

چرا ارزش این را دارد که ببینید رزا سالازار را دوست دارید: در حالی که او قبلاً چند بار انگشتان پا را در ژانر وحشت فرو برده بود ، مینی سریال های اصلی Netflix هشت قسمتی فوق العاده خیره کننده ، فوق العاده طبیعی. نام تجاری جدید Cherry Flavor ، که در سال 2021 به نمایش درآمد و همچنین کاترین کینر ، بازیگر فیلم Get Out بازی می کند ، اولین باری است که رزا سالازار در نقش چنین داستانی ایفای نقش می کند و او را به همان اندازه نزدیک به آرزوی ملکه های ترسناک Scream Queens نزدیک می کند.

جریان تازه Cherry Fla vor در نتفلیکس.

زنی (تهیه کننده ساندرا بولاک) تلاش می کند تا به تنهایی دو فرزند خود را به یک پناهگاه امن بالقوه در دنیایی تحت اشغال یک موجود اسرار آمیز برساند که اگر توسط چشم انسان مشاهده شود ، پیامدهای مهلکی برای اکثر افراد ایجاد می کند.

چرا رزالازار را دوست دارید بررسی کنید: برای اولین تریلر خارق العاده طبیعی Netflix او ، جعبه پرندگان 2018 ، رزا سالازار نقش یک زن جوان به نام لوسی را بازی می کند ، که عاشقانه ای بعید شکل می دهد با شخصیت مسلسل کلی در حالی که در یک خانه غریبه با هم در جریان رویداد وحشتناک آخرالزمانی در مرکز این اقتباس شدید و جذاب رمان جاش مالرمن از کارگردان سوزان بیر ، گیر کرده اید.

Stream Bird Box در Netflix.

پس از کشف اینکه یکی از دانش آموزانش از استعداد ویژه ای برخوردار است ، یک مربی مدرسه ابتدایی (مگی جیلنهال نامزد جایزه اسکار) نیاز وسواسی خود را برای حفظ هدیه خود از دست می دهد. جهان قدرشناس نیست.

چرا ارزش بررسی را دارد رزا سالازار را دوست دارید: در همان سالی که در جعبه پرندگان ظاهر شد ، رزا سالازار به عنوان پرستار بچه ای بازی می کند که مگی جیلنهال در مربی کودکستان وسواس خطرناکی نسبت به او پیدا می کند – تریلر اصلی Netflix اصلی تر ، اما شاید تکان دهنده تر.

جریان دادن معلم مهد کودک در Netflix.

گروه متنوعی از نوجوانان هر کدام با مبارزات جوانان بسیار عادی اغراق آمیز و در عین حال غیرقابل انکار که شامل گرفتن نمرات بد در مدرسه می شوند ، مواجه می شوند. ، و موارد دیگر.

چرا ارزش بررسی این موضوع را دارید که آیا رزا سالازار را دوست دارید: رزا سالازار نیز در هنگام صداگذاری مربی علوم خانم بنیتز در نقش یک معلم در نسخه اصلی نتفلیکس مجبور شده است پنج قسمت (تا کنون) از دهان بزرگ – یک کمدی متحرک خنده دار و صادقانه که گاهی اوقات شبیه یک فیلم ترسناک است.

پخش دهان بزرگ در Netflix.

زندانیان یک روان نهادی که برای سلامت عقل خود (و زندگی آنها) در برابر کارکنان سادیست خود مبارزه می کند ، کارآگاهی در حال تحقیق در مورد هتلی در لس آنجلس که در آن مهمانان برای گرفتن اتاق جان خود را از دست می دهند ، و قربانیان یک شبح وار و بازیگرانی که آنها را به تصویر می کشند به محل اصلی حادثه باز می گردند ، تنها برخی از داستانهای هولناک ، منحصر به فرد و روان جنسی در این مجموعه تحسین برانگیز فصلنامه ترسناک ترسناک.

چرا ارزش این را دارد که ببینید رزا سالازار را دوست دارید: صحبت از فیلم های ترسناک (خوب ، دقیق تر ، برنامه های تلویزیونی ترسناک) یکی از رزا سالازار اولین نقشها در یک مجموعه تلویزیونی مهم در فصل اول خیره کننده داستان ترسناک آمریکایی به عنوان پرستار بود که قربانی یک چاقو وحشیانه در خانه قتل می شود ، جایی که بعد از آن روح او باید در آنجا زندگی کند.

جریان آمریکایی داستان ترسناک ، فصل 1 در Netflix. داستان ترسناک آمریکایی ، فصل 1 در Hulu. داستان ترسناک آمریکایی ، فصل 1 در Amazon Prime. داستان ترسناک آمریکایی ، فصل 1 را در آمازون خریداری کنید.

اعضای مختلف همان شجره نامه ، مبارزات متفاوتی را که با قلمرو به وجود می آید ، تحمل می کند فرزند ، والدین یا حتی پدربزرگ و مادربزرگ.

چرا ارزش این را دارد که بررسی کنید آیا رزا سالازار را دوست دارید: نقش تلویزیونی برجسته بعدی رزا سالازسار در بازیگران والدین NBC بود. به عنوان شخصیت تکراری Zoe DeHeven – زن جوانی که فرزند متولد نشده اش جولیا (اریکا کریستنسن) و جوئل گراهام (سام جیگر) امیدوارند فرزندخوانده شوند.

Stream Parenthood on Hulu. Stream Parenthood on Peacock. خرید والدین در آمازون .

یک زن 28 ساله از سن آنتونیو ، تگزاس (رزا سالازار) دچار سانحه رانندگی می شود که در نهایت زنده می ماند ، اما با توانایی جدیدی که بیدار می شود بیدار می شود. خود.

چرا ارزش این را دارد که بررسی کنید آیا رزا سالازار را دوست دارید: رزا سالازار اولین نقش اصلی خود را در یک برنامه تلویزیونی ، در کنار باب اودنکرک به عنوان پدرش ، هنگام بازی در Undone – خلاقیت اصلی Amazon Prime با انیمیشن زیبای روتوسکوپ زنده شد.

پخش بازی در Amazon Prime انجام نشد. جریان در تلویزیون IMDb لغو شد.

پس از فرار از یک هزارتوی مرگبار تحت حفاظت توسط روبات های قاتل ، یک مرد جوان (دیلن اوبراین) و دوستانش اسرار پشت سازمان دولتی را که آنها را اسیر کرده بود کشف می کنند و علیه روش های ظالمانه آنها شورش می کنند.

چرا ارزش آن را دارد رزا سالازار را دوست دارید یا نه: در سال 2015 ، رزا سالازار به جمع بازیگران Maze Runner: The Scorch Trials پیوست ، دومین قسمت از امتیاز فیلم با الهام از سری رمان های محبوب YA جیمز داشنر ، به عنوان برند مقاوم (یکی از قوی ترین و دوست داشتنی ترین شخصیت های فیلم) ، که او نیز سه سال بعد در Maze Runner: The Death Cure – سومین و آخرین فصل از ماجراجویی هیجان انگیز دیستوپیا ، آنها را دوباره بازی کرد.

اجاره دونده ماز: The Scorch Trials در آمازون. Rent Maze Runner: The Death Cure در آمازون.

پس از فرار از آزار و اذیت به دلیل شرایط غیرعادی خود ، یک زن جوان (شایلن وودلی) و دوستانش اسرار پشت جناح شکارچی را کشف می کنند آنها را تشکیل می دهند و علیه نیروهای ستمگری که منجر به دیستوپی آنها می شوند ، شورشی تشکیل می دهند در جامعه.

چرا ارزش این را دارد که بررسی کنید آیا رزا سالازار را دوست دارید: قبل از اینکه برای اولین بار در فیلمهای Maze Runner ظاهر شود ، رزا سالازار هنگام پیوستن به فیلم های واگرا در فیلم جدید YA اولین فیلم خود را انجام داد. قسمت دوم ، The Divergent Series: Insurgent ، به عنوان یکی از اعضای فراکسیون Dauntless به نام Brenda ، یکی از قوی ترین اجراهای فرنچایز است.

اجاره سری واگرا: شورش در آمازون.

یک تازه کار بی پروا از گشت بزرگراه کالیفرنیا (داکس شپرد) متوجه می شود که شریک جدیدش (مایکل پئا) یک مامور مخفی FBI است و به او کمک می کند تا از هرگونه شخصیت مشکوک در داخل بخش اطلاعات خارج شود.

چرا ارزش این را دارد که ببینید رزا سالازار را دوست دارید یا خیر: رزا سالازار به نظر می رسد که در نقش سرقت صحنه ای خود به عنوان افسر گشت در CHIPS – ستاره ، نویسنده و کارگردان داکس شپارد ، بسیار سرگرم می شود. کمدی ، پیچ و تاب صفحه بزرگ در مجموعه تلویزیونی معروف 1970 با همین نام که اریک استرادا را به یک ستاره تبدیل کرد.

S tream CHIPS در HBO Max. اجاره چیپس در آمازون.

یک زن جوان (آماندا سیفرید) در می یابد که وقتی متوجه می شود به طور اتفاقی تا اندازه ای کوچک شده است ، نظریه های ظاهراً کودکانه پدر دانشمند عجیب او درست بوده است. به او اجازه می دهد با تمدن کوچکی از مردم که معیشت آنها از نژاد شیطانی و حشره مانند تهدید می شود ، ارتباط برقرار کند.

چرا دوست دارید رزا سالازار را بررسی کنید: در اولین فیلم او رزا سالازار با بازی در صداپیشگی در یک فیلم بلند متحرک ، یک ظاهر کوتاه اما برنده در مقابل جاش هاچرسون به عنوان شخصیتی به نام “دختر دربی غلتکی” در حماسه 2013-زندگی ماجراجویی فانتزی ستاره دار دارد. تا نامش از Blue Sky (سازندگان فیلم های عصر یخبندان و سری ریو) است که از The Leaf Men and the Brave اشکالات خوب ویلیام جویس الهام گرفته شده است.

پخش حماسه در HBO Max. حماسه اجاره در آمازون r در حال حاضر به پایان می رسد ، و او همچنین دارای درام نوجوان The Girls Bang Bang می باشد که در آن نقش یک معلم شیمی را بازی می کند که توسط دو دانش آموز برای یک کلاس آموزشی تربیت جنسی پس از مدرسه ، که در حال توسعه است ، استخدام می شود. البته چیزی که طرفداران بازیگر 36 ساله واقعاً امیدوارند ببینند ، بازگرداندن او به عنوان یک جنگجوی سایبرنتیک از Alita: Battle Angel در پیگیری است. سالازار قبلاً برای بازگشت به نقش ابراز علاقه کرده است ، بنابراین امیدوارم این انگیزه کافی باشد تا روزی دنباله آن اتفاق بیفتد.

جیسون از زمانی که توانسته نشانگر قابل شستشو را انتخاب کند ، می نویسد. او اولین داستان کودکان مصور خود را نوشت ، بعداً به یک سری کتابهای کمیک کوتاه مدت و فیلمسازی آماتور منتقل شد و سرانجام به دنبال نوشتن درباره فیلمها به جای ساختن آنها رفت. نام او را تقریباً در هر مقاله ای که مربوط به بتمن باشد جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *