ربکا فرگوسن پست شیرینی را با تام کروز در حین انجام ماموریت: غیرممکن 7 سال در+ فیلمبرداری به اشتراک گذاشت

هیچ فیلمی آنقدر دیوانه وار که Mission: Impossible 7 دیده است سوار نشده است. این فیلم یکی از اولین تولیدات مهم سینمایی بود که به دلیل همه گیری جهانی تعطیل شد. سپس ، هنگامی که فیلم توانست دوباره فیلمبرداری خود را آغاز کند ، با وجود این واقعیت که ستاره تام کروز به شدت پیروی از قوانین را نشان می داد ، چندین بار تعطیل شد. در حالی که نبرد برای ساخت این فیلم سخت بوده است ، اما حداقل برای یک بازیگر موفق بوده است ، زیرا ربکا فرگوسن تأیید کرد که به طور رسمی برای فیلم جدید آماده شده است.

بر اساس اینستاگرام ربکا فرگوسن به نظر می رسد Mission: Impossible 7 هنوز تولید خود را به طور کامل به پایان نرسانده است ، اما او تعهدات خود را نسبت به پروژه انجام داده است. او تصویری فوق العاده از خود و بازیگر تام کروز به اشتراک گذاشت که ظاهراً توسط کارگردان کریستوفر مک کواری تهیه شده است. این نشان می دهد که این زوج در زمان خرابی خود به وضوح از شرکت یکدیگر لذت می برند …

پستی که ربکا فرگوسن (officialrebeccaferguson@) به اشتراک گذاشت 2020 در ایتالیا متأسفانه ، قبل از این که همه گیری جهانی در بسیاری از مناطق اتفاق بیفتد ، ایتالیا را درگیر کرد و بنابراین تولید این کشور با تعطیلی کشور متوقف شد. سپس بقیه جهان دنبال کردند و بقیه تاریخ است ، به جز بخشی از همه گیری جهانی که اصلاً سابقه ندارد.

از فوریه 2020 ، زمانی که فیلمبرداری فیلم باید آغاز می شد ، الان یک سال و نیم می گذرد و بالاخره همه چیز دارد رو به پایان است. به غیر از تعطیلی های مرتبط با بیماری همه گیر ، به نظر می رسد فیلمبرداری فیلم تا پایان ماه جاری به پایان برسد ، البته به جز فیلمبرداری های اجتناب ناپذیر البته. و همچنین این واقعیت کوچک که Mission: Impossible 8 قرار است به زودی آغاز شود.

اگر این فیلم کمتر بود ، ممکن است انتظار داشته باشید که کل تولید فقط پرتاب شود. فیلم هایی که صعودهای سخت تری نسبت به ماموریت: غیرممکن داشته اند ، فروپاشیده شده اند و هرگز تولید نشده اند. البته ، این فیلم ها هفتمین فیلم در فرنچایز اصلی با بازی تام کروز نبودند. حتی با وجود تجارت سینما و به طور خاص گیشه ، همان چیزی که در حال حاضر است ، این انتظار وجود دارد که ماموریت بعدی: غیرممکن موفقیت آمیز باشد ، زیرا این امر در مورد هر فیلم دیگری در این مجموعه صادق بوده است. ارزش این را دارد که وقت و هزینه خود را صرف کنید تا بتوانید آن را درست انجام دهید.

با این اوصاف ، Mission: Impossible 7 به احتمال زیاد به دلیل تاخیرها و هزینه تمام اقدامات احتیاطی اضافی انجام شده برای جبران این هزینه ها ، فیلم احتمالاً باید بسیار موفق باشد. با این حال ، تأخیرها همچنین به این معناست که طرفداران حتی بیشتر از آنچه انتظار داشتند برای فیلم جدید منتظر بوده اند ، بنابراین تقاضای رو به افزایش ممکن است همان چیزی باشد که مورد نیاز است. مورخ دیزنی تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *