رایان رینولدز پس از پیشنهاد طرفداران کانزاس سیتی در جریان پیش نویس NFL ، پاسخ + می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی لینک ها کلیک می کنید یا خرید می کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

وقتی صحبت از مشاهیر طنز می شود ، تعداد کمی از آنها می توانند با رایان رینولدز رقابت کنند. این بازیگر و تهیه کننده شوخ طبعی خودآگاه است که از دمدمی مزاج تا کاملا NSFW متغیر است. و بعنوان عضوی از خانواده مارول ، فکر نمی کند که برای این موضوع دندانه دارهای مربوط به حق انتخاب ددپول یا قهرمان دیگری را بکشد. همین اواخر ، رینولدز ، یک طرفدار ورزش ، پس از خواستگاری یکی از طرفداران کانزاس سیتی رئیس از دوست دختر خود ، به سبک ددپول ، کاملاً پاسخ داد.

کسانی که پیش نویس NFL را تماشا می کنند می دانند که در دوره های بعدی ، میهمانان ویژه آورده می شوند برای اعلام انتخاب پیش نویس برای تیم های مختلف در دور ششم ، روسای کانزاس سیتی یک زوج را برای اعلام انتخاب Trey Smith انتخاب کردند. با این حال ، پس از اعلام انتخاب ، مرد به دوست دختر خود روی آورد و از او به بهترین شکل ددپول خواستگاری کرد. این را خودتان در زیر بررسی کنید:

پس از اعلام انتخاب Trey Smith ، پسر ما پیشنهاد داد که به سبک سبک دخترانه خود بپردازد ؟؟؟؟ @ VancityReynoldsLET’S GOOOOOOOOOO pic.twitter.com/RfLdW8L3Mi

لحظه ای شیرین بود که حداقل آنرا بگویم و لحظه ای که این زوج و بینندگان سالها به خاطر دارند. رایان رینولدز که در این پست برچسب گذاری شده بود ، همچنین پیشنهاد را دید و به طور معمول رایان رینولدز ، پاسخ کمدی توییتر او کامل بود:

من فکر می کردم همه افراد KC طرفدار مرد مورچه ای هستند. به زوج خوشبخت تبریک می گوییم!

برای کسانی که این افراد را نمی دانند ، ستاره پل مورچه ای مورچه ای در رود کانزاس بزرگ شد و به طور منظم زادگاه خود را تکرار می کند ، از این رو این ارتباط وجود دارد. اما ددپول طرفداران بسیار زیادی از خود دارد ، بنابراین تعجب آور نیست که آن را به کانزاس سیتی گسترش می دهد.

پیشنهاد طرفدار ددپول لحظه ای جالب است ، اما همچنین نماد چیزهای زیادی است بزرگتر این نشان می دهد که شخصیت ددپول تا چه اندازه در نفوذ گرایان فرهنگ پاپ تأثیرگذار بوده است. طرفداران در موارد متعددی نشان داده اند که چقدر شخصیت را دوست دارند. این زمانی مشخص بود که یک طرفدار جوان ددپول نامه ای به قهرمان خود نوشت ، که رینولدز با شوخ طبعی و عاشقانه به آن پاسخ داد. علاقه مندان به حق رای دادن آنقدر اهمیت می دهند که حتی برخی با کمک برخی از دشمنان گاه به گاه بازیگر ، هیو جکمن ، در این باره به رینولدز مشاوره می دهند.

البته احتمال دارد داستان ددپول گسترش یابد سالهای آینده ضدقهرمان بدنام نه تنها قرار است قسمت سوم را دریافت کند ، بلکه با دنیای سینمایی مارول نیز ارتباط خواهد داشت. انداختن وید ویلسون در ترکیب با نام های بزرگ دیگر حق رای دادن باید چشم های او را بیشتر جلب کند. فیلم های MCU برای پخش در Disney + در دسترس هستند ، که می توانید برای استفاده از این پیوند وارد سیستم شوید.

نمی توانید کمکی کنید اما اینکه چگونه طرفداران موفق می شوند ابرقهرمانان مورد علاقه خود را در بزرگترین لحظات شخصی خود قرار دهند ، دوست دارید. زندگی می کند این پیشنهاد Deadpool esque مطمئناً برای بسیاری از افراد دلگرم کننده خواهد بود ، خصوصاً رایان رینولدز – که اکنون می تواند با این واقعیت که پا در قلمرو مورچه های Paul Rudd است ، راحت باشد.

، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *