رایان رینولدز فاش کرد که دیزنی قبلاً می خواهد Guy رایگان 2

بزرگترین اکران فیلم آخر این هفته ، استودیوی 20th Centuryâ Guy Free است ، کمدی اکشن بازی های ویدئویی به رهبری رایان رینولدز که زمانی تصور می شد در ژوئیه 2020 اکران شود. در حال حاضر برای عموم مردم در دسترس است برای تماشای روی صفحه نمایش بزرگ ، و همراه با استقبال مثبت فراوان ، تا کنون Free Guy حدود 10.5 میلیون دلار از ایالت به دست آورده است. خوب ، دیزنی ، شرکت مادر بیستم ، ظاهراً از نحوه عملکرد فیلم کاملاً راضی است ، زیرا رینولدز نشان داده استودیو به Free Guy 2 علاقه مند است.

رایان رینولدز این موضوع را در توییتر فاش کرد ، همتای خود تایکا وایتیتی ، که در نقش Antwan در Free Guy بازی می کند ، را به مردم اطلاع می دهد که دیزنی دنبال دنباله ای است. خودتان ببینید:

پس از 3 سال پیام رسانی #FreeGuy به عنوان یک فیلم IP اصلی ، امروز دیزنی تأیید کرد که آنها رسما دنباله ای می خواهند. وو هو !! #iron pic.twitter.com/85mMxW4owx

واقعاً کنایه آمیز است که به عنوان یک پرفروش IP اولیه ، که امروزه مانند گذشته رایج نیست ، Free Guy در حال حاضر اولین نفر است قسط در یک سری فیلم تنها دو روز پس از اکران فیلم Free Guy در سینماها (با احتساب نمایش های پنجشنبه شب) ، رایان رینولدز مطلع شد که Free Guy 2 در دست ساخت است. از آنجا که این فقط آغاز توسعه دنباله است ، نیازی به گفتن نیست که هنوز هیچ جزئیاتی برای به اشتراک گذاشتن آنچه انتظار می رود وجود ندارد ، اگرچه رینولدز در توییت بعدی خود به شوخی گفت که اگر Free Guy 2 نباشد به نام Albuquerque Boiled Turkey ، ما شکست خورده ایم.

کارگردان: Night at the Museum of the Shawn Levy ، که اخیراً با رایان رینولدز برای فیلمبرداری The Netflix پروژه آدام ، گای رایگان دنبال رینولدز گای ، یک عابربانک بانکی است که در بازی ویدئویی جهان آزاد شهر آزاد زندگی می کند. وقتی یک روز گای متوجه می شود که او نه تنها یک شخصیت غیر بازیکن در این بازی نیست ، بلکه او و دوستانش در خطر حذف شدن توسط Antwan ، خالق شهر آزاد هستند ، سعی می کند به بازی تبدیل شود. قهرمان جدید برای نجات آنها بازیگران رایگان Guy همچنین شامل Jodie Comer ، Lil Rey Howery ، Utkarsh Ambudkar و Joe Keery و سایر افراد هستند. هنوز (و اگر دارید ، مطمئن شوید که به پایان بخش ما نگاه کنید) ، اما کافی است بگویم که Free Guy 2 در حال حاضر به این معنی است که این فقط اولین فصل از یک داستان بزرگتر است. Free Guy فقط دو ماه پس از بازی رایان رینولدز در کنار ساموئل ال جکسون و سلما هایک در محافظ The Hitman’s Wifeâ’s Bodyguard می آید و بعد در کنار دواین جانسون و گال گادوت در Redflix از Netflix دیده می شود. به این نوامبر توجه کنید رینولدز همچنین در حال آماده سازی مجدد وید ویلسون ، مارول برای Merc with the Mouth ، در Deadpool 3 است ، که توسط دو نفر Bob’s Burgers Wendy Molyneux و Lizzie Molyneux-Logelin نوشته می شود.

Donâ € فراموش نکنید که نظر CinemaBlend را در مورد Free Guy بخوانید و منتظر خبرهای مربوط به نحوه عرضه Free Guy 2 باشید. شما می توانید با برنامه اکران ما در سال 2021 ، بازدید بعدی خود را از سینمای محلی خود برنامه ریزی کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *