رایان رینولدز ظاهراً با پوستر رایگان Guy به جنبش رایگان بریتنی اسپیرز ملحق می شود

رایان رینولدز بازیگر-نویسنده-تهیه کننده ای است که به دلیل شوخ طبعی گزنده اش و توانایی سرگرم کننده در همه چیز با فرهنگ پاپ-به ویژه هنگام بازی ددپول-شناخته می شود. بنابراین ، نباید تعجب کرد که او بر بریتنی اسپیرز و جنبش “بریتنی رایگان” که محافظت از وی را احاطه کرده است ، سنگینی می کند. و اکنون رینولدز ظاهراً با یک پوستر جدید سرگرم کننده برای فیلم Free Guy به جنبش Free Britney پیوسته است. تعدادی از فیلم های مورد انتظار Free Guy رینولدز را در حال بازی NPC در یک بازی ویدئویی می بیند و بازی رسانه های اجتماعی او در تبلیغ تبلیغات جدید مورد توجه قرار گرفته است. این شامل پوستری است که ظاهراً او را از جنبش بریتنی رایگان حمایت می کند ، در زیر مشاهده کنید:

الکسا ، بازی “قوی تر” توسط بریتنی اسپیرز. از آنجا که در حالی که رایان رینولدز در واقع در مورد نبردهای حقوقی جاری اسپیرز اظهار نظری نکرده است ، این برداشت زیبا از پوستر Free Guy ظاهراً حمایت او را در پشت شاهزاده پاپ قرار می دهد. بیایید همه چیز را تجزیه کنیم.

این تصویر بالا از استوری اینستاگرام رایان رینولدز به دست ما می رسد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، او پیش از انتشار Free Guy ، با انواع محتواهای دلپذیر ، مبارزات سختی انجام داده است. و در حالی که ویدئوی او با کورگ و دیپدول اینترنت را خراب کرد ، مرجع رایگان بریتنی رینولدز مطمئناً چند سر را برمی گرداند. از این گذشته ، هرگونه به روزرسانی در مورد سرپرستی به سرعت ویروسی می شود.

در این پوستر سرگرم کننده Free Guy ، ما شخصیت عنوان رایان رینولدز را می بینیم که با هرج و مرج دنیای بازی های ویدیویی خود روبرو است. اما این تصویر یک پرچم صورتی اضافه می کند که شامل شباهت بریتنی اسپیرز و صورتی رایگان بریتنی است. علاوه بر این ، عنوان فیلم از Free Guy به Free Gal تغییر کرده است- اشاره ای به امیدهای اسپیرز برای پایان دادن به محافظت از وی.

در حالی که طرفداران سختگیر بریتنی اسپیرز محرمانه بوده اند این بازیگر 39 ساله برای محافظت از خود در سال جاری برای اولین بار به طور عمومی صحبت کرد و در نتیجه در سرتاسر جهان خبرساز شد. از آن زمان تعدادی از افراد مشهور از خواننده “سمی” حمایت کردند ، از جمله افرادی مانند Cher ، Paris Hilton و Miley Cyrus.

در مورد رایان رینولدز ، او نه شک دارید آزادی Free Guy را آخر هفته جشن بگیرید. این فیلم در یک زمان منحصر به فرد وارد می شود ، زمانی که پروژه ها نتوانسته اند باکس آفیس مشابه زمانهای قبل از همه گیری را تولید کنند. ما فقط باید ببینیم که موفقیت آن در این روزهای عجیب چگونه اندازه گیری می شود.

Free Guy در حال حاضر در سینماها است ، در حالی که فیلم مورد انتظار Netflix Red Notice با Gal Gadot و Dwayne Johnson در 12 نوامبر اکران می شود. به برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *