رایان رینولدز شوخی خنده دار هیو جکمن را نشان داد که هرگز با آن عمل نکرده است

نزاع کمدی بین رایان رینولدز و هیو جکمن به نظر می رسد هرگز پایان نمی یابد ، که احتمالاً چیز خوبی است زیرا پیگیری آن بسیار خنده دار است. آنقدر رفتارهای نه چندان مهربانانه بین سرنخ های مربوط به Free Guy و Reminiscence اتفاق افتاده است که می توانید زمان زیادی را صرف انجام بیشتر کارهای خود کنید. اما یک شوخی که هرگز اتفاق نیفتاد ، احتمالاً منفورترین ایده ای بود که رینولدز می توانست برای دشمن احتمالی خود به وجود آورد و به گروه های قدیمی ایدز مربوط می شود.

رایان رینولدز جزئیات را فاش کرد. از این شوخی در پادکست Jess Cagle با جولیا کانینگهام ، زیرا Cagle در واقع یک شوخی را نشان داد که هیو جکمن قرار بود در روز تولدش در ستاره Free Guy بازی کند. اگر از طرفداران بیلی مدیسون هستید ، قطعاً طرح بزرگ جکمن آشنا به نظر می رسد. با این حال ، انتقام فرضی رایان رینولدز در سطح مشابهی از بیماری است ، همانطور که او در اینجا می گوید:

اول از همه ، فقط هیو جکمن به آن می گوید سگ پو ، هیو ، بیایید با برنامه اینجا آشنا شویم. ام ، و می دانید ، امسال این عکس عالی را داشتم که می خواستم برایش بفرستم. من قصد داشتم او را مانند یک بشقاب سوشی برایش بفرستم ، اما همه چیز فقط از کمکهای قدیمی ساخته شده بود.

آیا شما باید فردی باشید که در “itshit v. poo” امتیاز بگیرید با بحث یورو ، رایان رینولدز و هیو جکمن به ترتیب خاصی طبقه بندی می شوند. اما با گذشتن از این موضوع ، “پسر بزرگ” Free Guy بار دیگر یک روش انتقام جویانه خلاقانه ارائه کرده است ، که مستلزم جراحات جزئی ددپول یا زمان و صبر زیاد است. در هر صورت ، این یک نمونه دیگر از این است که رینولدز و جکمن با این تفریح ​​خاص خود چقدر سرگرم می شوند. منشاء – Wolverine ، اشکالات و سبک دافی تضاد که بین هیو جکمن و رایان رینولدز وجود داشت نیز بسیار مفید بوده است. در حالی که به هر دو مرد فرصت زیادی داده شده است تا فیلم ها و مارک هایی را که باید هر دو به دنیا بفروشند ، انجام دهند ، حتی کارهای خیریه ای انجام شده است که ناشی از دعوای جکمن/رینولدز است. در حالی که شخصیت های آنها در این اکوسیستم شوخی های بازیگوشانه با آتش هزار خورشید درگیر می شوند ، بدترین راز این حقیقت است که هر دو بازیگر واقعاً بچه های خوبی هستند.

اما اجازه ندهید این کار شما را منحرف کند از اینکه چگونه Free Guy و Reminiscence هر دو در عرض یک هفته از یکدیگر به سینما می آیند. این نوع تفکر است که شما را از دیدن هرگونه چرخش بعدی در داستان باز می دارد و می توانید شرط بندی کنید که رایان رینولدز و هیو جکمن این واقعیت را برای یک ثانیه فراموش نکرده اند. هنوز کارهایی وجود دارد که باید انجام شود و شوخی هایی که باید به نام این نبرد بی دغدغه اجرا شود ، بنابراین چه کسی می داند بعد از آن چه اتفاقی می افتد؟

آنچه ما می دانیم این است که اگر می خواهید برای دیدن شیرین و دوست داشتنی بودن رایان رینولدز ، Free Guy از پنجشنبه شب به شما پاسپورت چنین چیزی را می دهد. در همین حال ، هیو جکمن در حال حرکت به سمت بازی شب نوازانه Reminiscence است که هفته آینده در سینماها و HBO Max اکران می شود. بنابراین ممکن است نوعی شوخی با بازی های ویدئویی و فناوری مبتنی بر حافظه در ماه های آینده وجود داشته باشد.

جیمز باند از CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *