رایان رینولدز با یک افتتاحیه بزرگ آخر هفته برنده یک تاج گیشه دیگر شد

Shawn Levy’s Free Guy راهی طولانی و عجیب تا صفحه بزرگ داشته است. این پروژه یکی از پروژه های فاکس قرن بیستم بود که شاهد توسعه و تولید آن در میان ادغام پرفروش با دیزنی بود و در حالی که استودیو به طور مداوم اعتماد خود را به فیلم نشان داده است ، این نگرش عمدتا به دلیل تأخیرهای مداوم در تاریخ اکران قابل مشاهده بود. در طول همه گیری COVID-19. فیلم الهام گرفته از بازی های ویدئویی با بازی رایان رینولدز در ابتدا قرار بود در 3 ژوئیه 2020 ، یا بیشتر از یک سال پیش ، اکران شود ، اما اکنون سرانجام در سینماها پخش می شود و به نظر می رسد که کارش بسیار خوب است. اعداد پشت آخر هفته افتتاحیه زیر را به همراه بقیه 10 مورد برتر بررسی کنید و پس از تجزیه و تحلیل به من بپیوندید!

بر خلاف Cruella از Craig Gillespie و Black Widow از Cate Shortland ، دیزنی تصمیم گرفت که تصمیم نگیرد Free Guy یکی از نسخه های ترکیبی تئاتر/پخش مستقیم آنها است ، و به نظر می رسد که این استراتژی با موفقیت در پشت صندلی ها قرار گرفته است. هفته گذشته پیش بینی هایی (برای مثال از Deadline) وجود داشت که نشان می داد این فیلم بسیار خوش شانس خواهد بود که در سه روز اول خود 20 میلیون دلار درآمد داشته باشد ، اما فیلم با 28.4 میلیون دلار فروش خود این انتظارات را از بین برد. ممکن است توجه داشته باشید که مجموع آن بسیار بیشتر از مبلغی نیست که جیمز گان در The Suicide Squad در آخر هفته گذشته گرفت ، اما زمینه توضیح می دهد که چرا یکی به نظر موفقیت آمیز و دیگری ناامید کننده است. برای شروع بودجه وجود دارد ، زیرا فیلم های پرفروش DC Comics حداقل 60 میلیون دلار هزینه بر اساس اعداد گزارش شده دارد. اما بسیار مهمتر این واقعیت است که این یک مقایسه بین IP تأسیس شده و یک ویژگی اصلی است. رضایت آنها از عملکرد فیلم در اواخر شنبه شب ، پس از یک شب افتتاحیه چشمگیر ، رایان رینولدز به دنبال کنندگان خود در توییتر اعلام کرد که علاقه به دنباله فیلم در حال حاضر ابراز شده است ، “اگرچه دقیقا چه زمانی می توانیم رایگان Guy 2 دریافت کنیم مشخص نیست. خود فیلم هنوز برای سوددهی راهی در پیش دارد (ممکن است هزینه ساخت آن کمتر از گروه خودکشی باشد ، اما همچنان قیمت 9 رقمی دارد) ، اما به نظر می رسد در مسیر درستی قرار دارد.

در شرایطی که بازار همچنان از وجود کووید -19 افسرده است (به ویژه در حال حاضر به دلیل افزایش تعداد نسخه های دلتا) ، Free Guy برای موفقیت کامل باید برخی از پاها را نشان دهد. هفته آینده توجه بسیاری از صنعتگران به آن است و عملکرد آن را بررسی خواهند کرد. تابستان امسال شاهد الگوی خشن پیرامون بزرگترین اکران های پرفروش بوده ایم ، این موضوع کاهش عمده سود از آخر هفته تا آخر هفته است. هر دو Black Widow و Malcolm D. Lee’s Space Jam: A New Legacy پس از برنده شدن تاج های گیشه در داخل ، بلیط فروشی را به حداکثر رساندند ، و در حالی که تعدادی از تحلیلگران این موضوع را ناشی از مدل های توزیع ترکیبی خود می دانند ، نمی توان نادیده گرفت که F9 جاستین لین در اواخر ژوئن/اوایل ژوئیه بدون در دسترس بودن در جریان سرنوشت مشابهی قرار گرفت.

آیا Free Guy می تواند به F9 بپیوندد ، جان کراسینسکی در A Quiet Place قسمت دوم و دارن لین بسمن در مارپیچ: از کتاب The Saw به عنوان یکی از معدود عناوینی که دو آخر هفته متوالی در تابستان 2021 رتبه برتر را حفظ کرد؟ ما باید منتظر بمانیم و ببینیم.

در مورد موضوع فیلم های پرفروش هالیوود که از روزهای جمعه تا یکشنبه شاهد سقوط شدید بوده اند ، با ناامیدی شدید باید گزارش دهیم گروه خودکشی جدیدترین فیلمی است که قربانی این روند شده است. کسانی که به طور مرتب اخبار گیشه را دنبال می کنند می دانند که در زمان های عادی تولیدات انگشتان دست خود را از دست می دهند و می گویند که در آخر هفته دوم فقط 40 درصد در گیشه افت می کنند ، اما جدیدترین فیلم از DC Extended Universe یکی از انگشت شمار است. عناوین تابستانی امسال به سرنوشت بدتری دچار خواهند شد. فروش 7.5 میلیون دلاری فیلم جیمز گان از جمعه گذشته تا کنون 71 درصد کاهش یافته است ، چیزی که هیچ کس مربوط به آن نبوده یا به دنبال آن بوده است. این امکان وجود دارد که در حال پخش فوق العاده خوب در HBO Max باشد – “افزایش ترافیک و افزایش تعداد مشترکین پس از یک هفته ایجاد سر و صدا” ، اما ما نمی دانیم که اینطور است زیرا سرویس پخش کننده یک عادت نیست از انتشار آمار.

بدیهی است که بخشی از دلیل سقوط The Suicide Squad در رنکینگ این است که آخر هفته شاهد سه نسخه منتشر شده جدید بودیم ، در حالی که Free Guy با موفقیت تمام رقابت های خود را شکست داد ، فیلمهای رودو سایگس “نباید نفس بکشید 2” و “لیزل تامی احترام” افتتاحیه های مناسبی داشتند. در مورد مورد قبلی ، اعداد و ارقام چندان عالی به نظر نمی رسند ، اگر در نظر بگیرید که فیلم فدا آلوارز نفس نکشید در سال 2016 حدود 16 میلیون دلار بیشتر درآمد داشت ، اما به طور مستقل سودآورتر از آن است. به لطف بودجه کم تولید ، روی کاغذ (فیلمبرداری فیلمی که واقعاً فقط دو مکان و فیلم در صربستان دارد ، نسبتاً ارزان است). احترام کمی گرانتر بود و هزینه آن 55 میلیون دلار بود ، اما این دقیقاً عنوانی نیست که انتظار می رود در فصل تابستان به طور گسترده ای افتتاح شود. آیا یونایتد آرتیستز تصمیم می گرفت تاریخ اکران را تا عمق فصل جوایز به تعویق بیندازد ، می توانست بهتر عمل کند؟ احتمالاً ، اما این راهی نبود (شایان ذکر است که برنامه دقیقاً باز نشده است.) -Srura’s Jungle Cruise ، که تا به حال کار محکمی انجام داده است و از نفرین تابستانی 2021 اجتناب کرده است (با وجود این واقعیت که در حال حاضر هم در سینماها و هم در دیزنی+ از طریق Premier Access در دسترس است). این فیلم دقیقاً شگفت انگیزترین آخر هفته دوم را نداشت و همچنان 55 درصد سقوط کرد ، اما این در مقایسه با دیگر فیلم های پرفروش این فصل شگفت انگیز است. این فیلم با حفظ رتبه سوم و تنها یک پله سقوط در رتبه بندی ، نه تنها 81.2 میلیون دلار درآمد داخلی داشته است ، بلکه 21.7 میلیون دلار نیز در خارج از کشور به مبلغ کل 138.6 میلیون دلار در سراسر جهان کسب کرده است.

با نگاهی به آینده ، ما مجموعه دیگری از نسخه ها قرار است روز جمعه روی پرده بزرگ بیاید که باید چیزی را برای همه فراهم کند. اگر بدنبال ترس هستید ، خانه شب دیوید بروکنر باید به شما کمک کند. برای عمل می توانید از فیلم The Protege (مارتین کامبل) لذت ببرید. برای خانواده ها ، Cal Brunker’s Paw Patrol: The Movie وجود دارد. و کسانی که به دنبال یک راز علمی-تخیلی هستند می توانند خاطرات لیزا جوی را یادآوری کنند. ستون گیشه ما یکشنبه آینده برمی گردد تا نحوه تغییر وضعیت در 10 صفحه برتر را بررسی کند ، بنابراین حتماً به CinemaBlend برگردید. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *