رایان رینولدز اعتراف می کند که بلیک لایولی به نویسندگی در فیلم هایی مانند ددپول کمک می کند و چرا معمولاً اعتبار ندارد

رایان رینولدز ظاهراً مأموریت خود را برای کار بر روی چیزهایی که علاقه زیادی به آن دارد ، قرار داده است. و در نتیجه ، رینولدز اغلب برای مشارکت در بسیاری از پروژه های خود اعتبار دریافت می کند. اما به نظر می رسد که یک مشارکت کننده مخفی وجود داشته است که طرفداران او از آن مطلع نبودند: همسرش بلیک لیولی نیز در بسیاری از فیلم هایش نویسندگی کرده است. ستاره محافظ همسر Hitman توضیح داد که چرا پس از کمک به نوشتن فیلم هایی مانند ددپول به همسرش اعتبار داده نشد. به اغلب ، زنان در هالیوود برای ایجاد و مشارکت در منظر هالیوود اعتبار نمی گیرند. این بازیگر بدون این که از او خواسته شود تصمیم گرفت سرانجام به بلیک لایولی حق شایسته خود را بدهد. ستاره Free Guy در مورد عدم دریافت اعتبار مناسب همسر ستاره فیلمش صحبت کرد.

من در بسیاری از فیلم هایم می نویسم. این برای مدت طولانی مکانیسم بقا برای من بود. گاهی اوقات به من اعتبار داده می شود ، گاهی اوقات من نمی دانم – بسیاری از نوشته های A ++ وجود دارد که من انجام داده ام که در واقع بلیک بوده است – که بلیک به داخل می پرید ، صفحه کلید را می گرفت و “در این مورد چطور؟” و من دوست داشتم ، “این باورنکردنی است.”

رایان رینولد تصمیم گرفت که وقت آن رسیده است که به دنیا بفهماند همسرش چقدر با استعداد است. این حقیقت که بلیک لایولی به طور بالقوه برخی از بهترین خطوط ددپول را نوشت ، قطعاً شگفت آور بود. اما لایولی ظاهراً باید خلاق باشد بدون اینکه رینولدز اجازه دهد نفس خود را در راه قرار دهد. این فقط نشان می دهد که چقدر این زوج با به اشتراک گذاشتن فضای خلاقانه خود راحت هستند. در عین حال ، ستاره بخش ریتم به دلیل شوخ طبعی خود با چرخاندن مداوم شوهرش شناخته می شود. بنابراین ، کمک به خنده دارترین خطوط ددپول چندان دور از ذهن نبود. اما رینولدز هنوز به همسرش وسایل مورد نیاز خود را ارائه نکرده است.

طبق گزارش هفته نامه سرگرمی ، رایان رینولدز به جزئیات فیلم هایی که در آن مشارکت داشته اشاره نکرده است. او قبل از تحسین بیشتر از وی ، بلیک لیولی را فردی “بسیار با استعداد و چند فن” نامید. رینولدز برخی از بزرگترین موفقیت های هالیوودی خود را به همسرش نسبت داد ، به ویژه فیلم های ددپول. دانستن نقش مهمی که لایول در موفقیت رینولدز ایفا کرد منجر به پرسش های بیشتری در مورد استعدادهای هالیوود و زنان می شود. رینولدز بیشتر در مورد مسائل هالیوود در مورد استعداد زنان صحبت می کرد.

رایان رینولدز در مصاحبه با SiriusXM اعتراف کرد که برای دریافت اعتبار از بلیک لیولی فشار می آورد. متأسفانه قدرتهای هالیوود اجازه چنین کاری را نمی دهند. اما این مانع نشد که رینولدز سرانجام این راز را فاش کند. ستاره ددپول درباره استاندارد دوگانه هالیوود در مورد مردان و زنان گفت:

و می دانید ، این خنده دار است. من نمی دانم. شاید به این دلیل که جنسیت گرایی ذاتی در تجارت وجود دارد – “من این را بارها می گویم ،” او نوشت که “بلیک دوست داشت ، نوشت که نه من. اون خودش بود. ‘ و مانند این است که آنها همچنان بعداً داستان را همانطور که من آن را نوشتم تکرار می کنند.

متأسفانه ، کلمات رایان رینولدز در زمینه سرگرمی چیز جدیدی نبود. مدتهاست که هالیوود در حمایت و پرورش استعدادهای زنانه مشکل دارد. عدم دریافت اعتبار مناسب توسط بلیک لیولی به دلیل موفقیت رینولدز در هالیوود بسیار بد بود. شاید اکنون که شوهرش این حقیقت را افشا کرده است ، بازیگر نقش بیشتری را برای کمک هایش دریافت کند.

در حالی که رایان رینولد سرانجام حق خود را به بلیک لایولی داد ، لیولی علی رغم عدم اعتبار مناسب ، در هالیوود پیشرفت کرده است. با آزاد شدن گای در 13 آگوست ، رینولدز احساس کرد که اکنون زمان مناسبی است تا درخشش شایسته همسر خود را ارائه دهد.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *