راک نشان می دهد که این هفته از صحنه های بدون پیراهن سیاه آدام فیلمبرداری می کند و بسیار کار می برد

مگر اینکه در زیر صخره (هکتار) زندگی کرده باشید ، احتمالاً از قبل می دانید که The Rock در حال حاضر بسیار شیطان است ، حتی بیشتر از حد طبیعی. دلیل آن این است که بالاخره Black Adam DC ، بالاخره در حال فیلمبرداری است و دواین جانسون می خواهد مطمئن شود که انتظارات ما در مورد ابرقهرمان برآورده شده است. به تازگی او یک کار سخت و سنگین داشته است ، با این حال: او باید برای برخی از صحنه های بدون پیراهن آماده می شد.

Black Adam گاهی اوقات لیست هایی را در مورد “جنسیت ترین مردان کمیک” ایجاد می کند ، – بنابراین این واقعیت که ما صحنه هایی بدون پیراهن خواهیم داشت ، گرچه فکر می کنم کمی خرابکارانه باشد ، اما نوعی منطقی به نظر می رسد. ظاهراً Dwayne Johnson نمی خواهد با این اطلاعات خیلی خراب شود. در حالی که او به نظر می رسد که چگونه برای صحنه های بدون پیراهن بسیار مناسب است ، اما هنوز عکس بدون پیراهن را به اشتراک نگذاشته است. هنوز هم ارزش بررسی دارد ، حتی اگر واقعاً زیبا به تنه درختان نگاه کنیم.

شایان ذکر است که صخره دقیقاً یک مرغ بهاری نیست. در این مرحله ، او حرفه ای در کشتی داشت و به بازیگری تبدیل شد که اکنون یک دهه به علاوه قوی بوده است ، بنابراین نباید خیلی تعجب آور بود که یاد بگیرم در واقع او 49 سال سن در حالی که هم سن و سالان وی ویل اسمیت (52) و آنتونی اندرسون (50) در مورد پدران خود در حال انجام هستند ، دواین جانسون آماده می شود که امسال بدون پیراهن برود.

اکنون ، به ویل اسمیت اعطا شد ، مارلون ویانز و آنتونی اندرسون همگی در حال کار بر روی شلاق زدن دکمه های خود و خلاص شدن از شر آن دسته از پدران هستند ، اما جانسون واقعاً هرگز از ابتدا بد شکل نبوده است. حتی وقتی که او برای صحنه های Black Adam آماده نمی شود ، او روزانه در باشگاه است و بیشتر روزها سالم غذا می خورد ، به استثنای وعده های غذایی تقلب معروفش. جانسون همچنین در مورد ماه های کاری که برای به دست آوردن تناسب اندام خود برای Black Adam به اوج خود رسیده است صحبت کرد. همانطور که وی در پست اینستاگرامی خود یادداشت کرد ، این شامل

رژیم غذایی ، آموزش و شرط بندی بسیار سختی است که بر خلاف هر نقش دیگری در کل حرفه من کار می کند. دستکاری آب ، سدیم ، قلب و همچنین نیاز به فشار دادن و کشیدن آهن واقعی برای داشتن ماهیچه ای متراکم ، خشک و دقیق. این علمی واقعی است که ماه ها و ماه ها به طول می انجامد تا همه چیز در آن شماره گیری شود.

همین چند روز پیش ، The Rock در مورد ضربه زدن به این بخش ویژه از آموزش و رژیم غذایی Black Adam با استفاده از – صادقانه بگویم همه جذاب نیستند – به بخش غذای او نگاه کنید. او همچنین روند تناسب اندام برای DC را “چالش برانگیز” نامید و من به او اعتقاد دارم.

نتیجه نهایی این است که The Rock به آرزوی بازی در نقش یک شخصیت DC می رسد و او در طول سفر طرفداران را همراه خود می برد. دواین جانسون بدون اینکه خیلی درمورد طرح خلاصه کند (غیر از این که تصور می کنم یک صحنه بدون پیراهن را خراب کرده ام) در طول فیلمبرداری به ما شوخی های سرگرم کننده ای داده است. آسان است که در مورد آنچه قرار است هنگامی که Black Adam بالاخره به سینماها می آید ، صحبت کنیم.

کمی طول می کشد تا ببینیم کار بازیگر به طور کامل در حال پرداخت است صفحه بزرگ Black Adam تا ژوئیه سال 2022 به سینماها نمی آید ، اما فیلم های آینده دواین جانسون که شامل فیلم طولانی مدت جنگ کروز جنگل است که در تأخیر است ، در دسترس است.

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز برتر superfan با کمی گرد و غبار پری دیزنی که داخل آن ریخته شده است. اگر رام کام ایجاد کرده اید ، احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *