راه اندازی مجدد Spawn تاد مک فارلین Steam را با تغییر در پشت صحنه انتخاب کرده است

بیش از نیم دهه است که تاد مک فارلین ، خالق Spawn ، تلاش می کند تا رستگاری سینمایی را در شخصیت Image Comics خود به ارمغان بیاورد ، زیرا اولین فیلم سینمایی Spawnâ در سال 1997 با استقبال خوب منتقدان روبرو نشد. مدتی است که هیچ به روزرسانی قابل توجهی در راه اندازی مجدد Spawn دریافت نمی کنیم که در Blumhouse Productions در حال توسعه است ، اما گفته می شود که این پروژه به لطف کسب نویسنده جدید ، سرعت خود را افزایش داده است.

برایان تاکر ، نویسنده فیلم Broken City به رهبری راسل کرو و مارک والبرگ ، به جای استفاده از اسکاون Spawn که خود تاد مک فارلین آن را نوشت و در فوریه 2016 تکمیل کرد ، برای نوشتن یک پیش نویس جدید از پروژه استخدام شده است. راه اندازی مجدد در این گزارش مشخص نشده است که آیا نسخه تاکر از راه اندازی مجدد Spawn از هر چیزی که مک فارلین قبلاً روی کاغذ گذاشته است یا اگر از ابتدا شروع کرده است ، استفاده می کند ، اما این ویژگی قابل توجه دیگری را به رزومه تاکر اضافه می کند ، زیرا وی همچنین مشغول نوشتن بازسازی The Fugitive است. از آنجایی که سالها از امضای قرارداد راه اندازی مجدد Spawn می گذرد ، هنوز مشخص نیست که آیا بازیگران هنوز به فیلم متصل شده اند یا خیر ، اما خودی ها به THR می گویند که پس از اتمام فیلمنامه تاکر می توان دوباره با فاکس و رنر تماس گرفت. تاد مک فارلین هنوز آماده کار راه اندازی مجدد است و در کنار جیسون بلوم ، بنیانگذار بلومهاوس ، و کارلا هکن تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارد.

اگر برایان تاکر در واقع در فیلم جدید Spawn با تمیز شروع می کند ، پس مردم کسی که پیش بینی کرده بود این پروژه باید خود را برای این احتمال آماده کند که محصول نهایی کاملاً متفاوت از آنچه تاد مک فارلین سالها است اذیت می کند ، باشد. از جمله جزئیاتی که مک فارلین در مورد نسخه راه اندازی مجدد Spawn به اشتراک گذاشته است این است که منشأ شخصیت را نشان نمی دهد ، Spawn به طریقی غیرمعمول ارتباط برقرار می کند و این یک فیلم با درجه R بود که باعث ایجاد کودکان می شد. گریه کردن. اما اگر مک فارلین به هر طریقی با تاکر در فیلمنامه همکاری می کند ، من گمان می کنم برخی از عناصر داستان اسپاون مک فارلین حفظ خواهند شد ، اما باید منتظر ماند و دید که آیا چنین است.

این به روز رسانی بیش از یک سال پس از آن صورت می گیرد که جیسون بلوم گفته است که “مقدار زیادی فعالیت” در Spawn انجام شده است ، اما مایل به اعلام جزئیات آن نبوده است. سال آینده سی امین سالگرد Spawnâ است ، زیرا مجموعه مداوم او از آن زمان به طور مداوم در کنار تعدادی از مجموعه های spinoff ، از جمله King Spawn که به زودی راه اندازی می شود ، منتشر می شود. این شخصیت همچنین در اواخر دهه 90 سریال انیمیشن خود را در HBO هدایت کرد و در Ready Player One 2018 کار کرد.

به محض افشای جزئیات دقیق تر در مورد پیشرفت Spawnâ ، ما در اینجا در CinemaBlend به شما اطلاع می دهیم. در عین حال ، فیلم هایی را که در آینده نزدیک با برنامه اکران ما در سال 2021 و برنامه پخش 2022 در حال پخش هستند ، پیگیری کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و داکتر هو او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *