ران جرمی ، ستاره فیلم بزرگسالان به اتهامات متعدد تجاوز جنسی متهم شده است

ران جرمی به عنوان یکی از برترین ستارگان پورنو در همه زمان ها شناخته می شود و نقش هایی را در هالیوود در فیلم هایی از جمله The Boondock Saints و Detroit Rock City پیدا می کند. این ستاره فیلم بزرگسالان در چند سال اخیر به دلیل ادعای تجاوز جنسی در چند سال گذشته علیه او در سرتیتر اخبار قرار گرفته است. روز چهارشنبه ، دادستان منطقه لس آنجلس در مورد بیش از 30 مورد تجاوز جنسی شامل 21 قربانی در بیست سال گذشته تصمیم گیری کرد.

ران جرمی پس از اعتراف “30 s” به این 30 اتهام متهم شده است. در تعدادی از موارد از جمله تجاوز اجباری و تجاوز شفاهی ، تجاوز جنسی با خویشتن داری ، نفوذ جنسی توسط یک شیء مستقل ، نفوذ جنسی یک شخص بیهوش یا خوابیده و اعمال زشت به کودک زیر 14 یا 15 سال ، تجاوز به زور و تجاوز به قصد تجاوز جنسی ، همانطور که توسط دفتر دادستان لس آنجلس گزارش شده است.

این ستاره پورن ، که به طور قانونی ران جرمی هایت نامیده می شود ، توسط بیش از 20 زن متهم شده است تجاوز جنسی در طول بیش از دو دهه ، جوانترین قربانی 15 ساله در زمان حمله و بزرگترین ، 51. در سال 2014 ، جرمی متهم به تجاوز اجباری به سه زن و تجاوز جنسی به دیگری و حس زنان بیشتر شد. به اشتراک گذاشته اند خود را ادعاهای مربوط به اقدامات غیرقانونی وی. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *