راز تایکا وایتیتی نقش جوخه انتحاری فاش شد

*داستان زیر حاوی عمده اسپویل های فیلم جدید The Suicide Squad خواهد بود ، بنابراین اگر هنوز آن را ندیده اید ، مطالعه را متوقف کنید. Â*

بازیگران گسترده James Gunnâ € تولید همه ستاره The Suicide Squad واقعاً نیازی به افزودن نام های بیشتر برای جلب توجه افراد ندارد. وقتی تیتراژ ابتدایی شامل سیلوستر استالونه ، مارگو رابی ، جان سینا ، ادریس البا و ویولا دیویس است ، شما ضربه های سنگینی دارید. اما همیشه یک بازیگر اعلام شده وجود داشت که نقش او تا به حال یک راز باقی مانده بود. جیمز گان. بررسی ها از جدول خارج شده اند و امیدواریم گیشه قوی باشد. اما ما وارد این فیلم شدیم که بدانیم کارگردان Thor: Ragnarok و تایکا وایتیتی ، بازیگر Free Guy چه کسی بازی خواهد کرد. در آگوست 2019 پیوستن او به تریلر ابرقهرمانی تأیید شد ، اما قسمت او مخفی ماند. در حال حاضر ، ما می توانیم به شما بگوییم که او نقش Ratcatcher 1 ، پدر دانیلا ملکیور را در حال دزدیدن صحنه Ratcatcher 2 ایفا کرده است. شخصیت ، و او فقط در یک فلش بک تاریک و سایه دار ظاهر می شود زمانی که Ratcatcher 2 یک کودک است. او در کنار پدرش نشسته است و از مرد می پرسد چرا موش ها موجوداتی هستند که ترجیح می دهد آنها را کنترل کند. و او با یک مشاهده فلسفی پاسخ می دهد که وقتی به گونه ای دیگر خوانده شود ، می توان برای رد کنندگان گروه جوخه انتحاری نیز استفاده کرد. Ratcatcher 1 می گوید:

موش ها پست ترین و حقیرترین موجودات در بین همه موجودات هستند ، عشق من. اما آنها هدف دارند. همه ما نیز همینطور. برای بلعیدن فرازمینی از درون. که هر چند به نظر می رسد زننده باشد. اما این کار گروه خودکشی جیمز گانن را به یک تی شرت محکم می کند. این ناکارآمد و تلخ است ، اما مملو از قلبی بی تردید و موجی از حمایت از افراد زیر پا. زیباست. واقعاً.

چند حدس وحشی در مورد اینکه تایکا وایتیتی قرار است در The Suicide Squad بازی کند ، وجود داشت. تا زمانی که ما نمی دانستیم سیلوستر استالونه نقش کینگ کوسه را بازی می کند ، جایی که من شرط خود را گذاشته بودم. شبیه وضعیت کورگ ، اما در DC. و گان اخیراً در مصاحبه ای اعتراف کرد که در اصل به تایکا رفت تا نقش یکی از اعضای تیم خرج را بازی کند که خیلی زود در ساحل می میرد. نمی دانم چه کسی؟

اکنون The Suicide Squad را ببینید که برای نمایش در سینماها و در HBO Max در دسترس است. همانطور که اریک آیزنبرگ در بررسی رسمی CinemaBlend خاطرنشان می کند ، ارزش وقت گذاشتن را دارد.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *