رئیس SAG-AFTRA در حال بررسی شکایت اسکارلت جوهانسون از بیوه سیاه

دعوای حقوقی اسکارلت جوهانسون با شرکت والت دیزنی یکی از موضوعات داغ در حال حاضر در هالیوود است. این شکایت ، که ناشی از انتشار همزمان تئاتر/پخش فیلم Marvel Studiosâ Black Widow است ، مشاجره برانگیز بوده و می تواند پیامدهای مهمی برای پیشرفت صنعت داشته باشد. تصمیم یوهانسون برای شکایت از این شرکت همچنین با واکنش های متعددی از سوی مردم در صنعت سرگرمی روبرو شده است. رئیس جمهور SAG-AFTRA در حال حاضر آخرین کسی است که در مورد وضعیت صحبت کرده است.

رئیس SAG-AFTRA گابریل کارتریس وقتی به تازگی در مورد دعوای حقوقی این بازیگر اظهار نظر کرد ، چیزی جز ستایش از اسکارلت جوهانسون نداشت. به بیانیه کاتریس (منتشر شده از طریق مهلت مقرر) همچنین شرکت والت دیزنی را در اختیار داشت و می گفت که این شرکت باید بتواند به تعهدات خود برای جبران خسارت مجریان عمل کند:

دیزنی باید شرمنده باشد به خاطر توسل به تاکتیک های خسته کننده تحقیر جنسیتی و قلدری. بازیگران باید با توجه به قراردادشان به خاطر کارشان غرامت دریافت کنند. اسکارلت جوهانسون در مورد تغییرات نامناسب جبران خسارت که شرکت ها در تلاش هستند تا با تغییر مدل های توزیع ، از استعداد خود جلوگیری کنند ، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. هیچ کس در هیچ زمینه کاری نباید قربانی کاهش غافلگیرکننده غرامت شود. غیر منطقی و ناعادلانه است. دیزنی و دیگر شرکت های تولید محتوا بسیار خوب عمل می کنند و مطمئناً می توانند به تعهدات خود عمل کنند تا هنرمندانی که هنر و هنر آنها مسئول سود شرکت است را جبران کنند.

اسکارلت جوهانسون به طور خاص از دیزنی شکایت کرده است. دلایل نقض قرارداد شکایت او ادعا می کند که قرارداد اصلی وی با Black Widow شامل جزئیاتی برای پخش احتمالی جریان نیست. طبق قرارداد او ، بخش عمده ای از دستمزد یوهانسون از پولی بود که فیلم در گیشه به دست آورد. در حالی که فیلم شروع قدرتمندی داشت ، اما در آخر هفته دوم شاهد افت شدیدی بود. در دعوی جوهانسون ادعا می شود که ده ها میلیون دلار به او بدهکار است ، اما شرکت والت دیزنی ادعا کرده است که قبلاً 20 میلیون دلار به او پرداخت شده است و شکایت وی هیچ گونه شایستگی ندارد.

< گابریل کاتریس همچنین زبانی را که دیزنی هنگام پاسخ به اسکارلت جوهانسون استفاده می کرد مورد هدف قرار داد. رئیس SAG-AFTRA این پاسخ را به عنوان هدف خاصی برای جنسیت نامزد اسکار تلقی کرد:

علاوه بر این ، ما به شدت نگران جنسیت جنسیتی انتقادات دیزنی از خانم یوهانسون هستیم. هنگامی که زنان برای دستمزد منصفانه می ایستند و می جنگند ، “عجیب” نیستند ، آنها رهبران و قهرمانان عدالت اقتصادی هستند. زنان دهها سال است که در معرض نابرابری حقوق هستند و بیشتر در معرض اظهار نظرهایی مانند اظهارات مطبوعاتی دیزنی قرار می گیرند. این نوع حملات در جامعه ما جایی ندارند و SAG-AFTRA همچنان از اعضای ما در برابر انواع سوگیری ها دفاع می کند.

گذشته از گابریل کاتریس ، CAA ، آژانس استعدادیابی که اسکارلت جوهانسون به آن تعلق دارد نیز صحبت کرد در دفاع از بازیگر زن این شرکت ادعا کرد که دیزنی خانم جوهانسون را بدون شرمندگی و به دروغ متهم کرد که هنگام طرح پرونده خود نسبت به همه گیری جهانی COVID حساس نیست. یوهانسون همچنین از جیسون بلوم ، مدیرعامل Blumhouse Productions و گیل آن هرد ، تهیه کننده ترمیناتور ، پشتیبانی دریافت کرده است.

در حال حاضر هیچگونه توضیحی در مورد چگونگی حل و فصل وضعیت حقوقی بین اسکارلت جوهانسون و دیزنی وجود ندارد ، اما تحلیلگران صنعت به احتمال زیاد همچنان در حال ادامه دادن به این موضوع با ادامه روند اوضاع است. مطمئن شوید که برای به روزرسانی بیشتر وضعیت با CinemaBlend همراه باشید.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *