دیوید دستمالچیان The Suicide Squad لحظه خاصی را به یاد می آورد که باعث اشک ریختن او در صحنه فیلم جیمز گان شد

مانند هر حرکت ابرقهرمانی ، جلوه های ویژه تا حد زیادی بخشی از تجربه تماشای فیلم است. و البته ، The Suicide Squad با توجه به صحنه های پر از اکشن و شخصیت های ایجاد شده توسط CGI از این قاعده مستثنی نبود. اما همه کاراکترها به طور کامل توسط جلوه های تولید شده توسط رایانه کمک نمی کردند. دیوید دستمالچیان گروه خودکشی جلوه های ویژه را به گونه ای تجربه کرد که بازیگر را تحت تأثیر قرار داد. دستمالچیان لحظه خاصی را که هنگام فیلمبرداری فیلم جیمز گان اشک او را در آورد ، به یاد آورد. به البته دستمالچیان با فیلم های ابرقهرمانی بیگانه نبود. اما فیلم دی سی به او اجازه داد که به یک رویای مادام العمر برسد. ستاره فیلم Suicide Squad نشان داد که جیمز گان چگونه عاشق عشق به جلوه های عملی شده است.

با بازگشت به عشق مادام العمر من برای وحشت ، همیشه می خواستم لون چانی باشم. از بچگی می خواستم چنین کاری را انجام دهم – جیمز واقعاً اصرار داشت تا جلوه های خود را تا آنجا که ممکن است در فیلم برای کمک به ما در اجرا و همچنین سبک فیلمی که می خواهد بسازد ، به کار گیرد. آرایش کاملاً بصورت عملی انجام می شود. یعنی لاتکس و سیم و چراغ. منظورم این است که صورت من واقعاً روشن می شود و من شبیه درخت کریسمس در حال قدم زدن به نظر می رسید. دیوانه کننده بود و خیلی باحال بود. و اولین بار که آرایش کردم و برای انجام آزمایشات دوربین با جیمز به پایین رفتم ، اشک در چشمانم حلقه زد. من بسیار هیجان زده بودم زیرا لحظه Lon Chaney من بود. این یک رویای مادام العمر بود.

خوب بود که بدانید گروه خودکشی به دیوید دستمالچیان اجازه داد تا رویای کودکی خود را برآورده کند. برخورد با جلوه های عملی می تواند یک کار بزرگ باشد ، اما به نظر می رسید که بازیگر بیش از حد آماده این چالش نبوده است. به نوعی ، دستمالچیان به کار لون چانی ادای احترام کرد. استفاده از آرایش چانی در وحشت هنوز هم امروزه در فیلم دیده می شود ، حتی اگر جلوه های رایانه ای به یک امر عادی تبدیل شود. بنابراین ، ستاره دون مجبور شد تمام خواسته های عملی خود را برآورده کند. به طور خاص ، مرد پولکا دات در طول مدت پخش فیلم زخم های درخشان خود را داشت.

دیوید دستمالچیان علاوه بر ترکیب جلوه های کاربردی و رایانه ای ، به این دلیل اشاره کرد که چرا بازی شخصیت در سطح شخصی بسیار خاص است. دستمالچیان به لوپر فاش کرد که جلوه های Polka-Dot Man توسط هنرمند جلوه های دوستش گرگ فانک مدیریت شده است. او این تجربه را به یاد می آورد ، به عنوان یک درمان با فانک و شریکش. به نظر می رسید که بازیگر برای تحقق رویای مادام العمر از کار با آنها لذت می برد.

امیدوارم دیوید دستمالچیان بیشتر از طریق پروژه های فعلی خود ، لون چنی درونی خود را هدایت کند. اگر می خواهید مرد پولکا دستمالچیان را در حال حرکت ببینید ، می توانید The Suicide Squad را در حال حاضر در سینماها و در HBO Max تماشا کنید.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *