دیوید دستمالچیان گروه جوخه انتحاری در مورد اینکه چرا نقش مرد پولکا با او “طنین انداز شد” نامزد شد

جیمز گان که به تازگی منتشر شده است The Suicide Squad تعدادی از شرورهای جدید را معرفی کرد که اولین حضور سینمایی Task Force X را از دست داده بودند ، به غیر از نسخه کمی تغییر یافته هارلی کوئین مارگو رابی و چند چهره آشنا دیگر به از جمله شرورهای کمتر شناخته شده ای که کارگردان به آنها جان تازه ای بخشید ، مرد پولکا دات است که هم توسط دیوید دستمالچیان بازی و هم نویسندگی آن را بر عهده داشت. این بازیگر واقعاً خود را مجذوب شخصیت خود کرد و اکنون دقیقاً می گوید که چرا شخصیت به شدت با او ارتباط برقرار کرده است. نقش های فرعی در تولیدات عظیم و تعدادی اعتبار در فیلم های کمیک بوک کسب کرده است. درواقع ، پولکا دات حتی تنها شرور بتمن نیست که بازی کرده است ، همانطور که او قبلاً در فیلم شوالیه تاریکی ، نوکر جوکر را به تصویر کشیده بود. دستمالچیان علیرغم داشتن رمزهای زیادی از شخصیت های کمیک به نام خود ، در مصاحبه با NME توضیح می دهد که گذشته و طرز فکر تاریک شخصیت The Suicide Squad اولین چیزهایی بود که “بلافاصله” برای او طنین انداز شد. این دقیقاً همان چیزی است که او می گوید:

اولین مبارزه او با افسردگی بیمارگونه بود ، که من در بیشتر زندگی خود با آن مبارزه کرده ام. من در 19 سال گذشته به طور فعال بر روی سلامت روانی خود کار کرده ام ، بنابراین خوشبختانه اکنون در مکانی هستم که می توانم با آسودگی بیشتر به خط مبنای خود [برای اجرا] دسترسی داشته باشم. در گذشته ، من آنقدر از تاریکی درونی خود و احساس شرم ، انزوا و ناامیدی احساس می کردم که چندین بار جان خود را از دست دادم. با سلامت روانی خود مبارزه می کند و علناً در مورد آن صحبت می کند ، اما این هنوز یک موضوع تابو است. این امر به ویژه در مورد افرادی مانند دستمالچیان که با مبارزات حتی تاریک تری مانند گرایش به خودکشی مبارزه کرده اند صادق است. این بازیگر 44 ساله در گذشته نیز با اعتیاد به هروئین دست و پنجه نرم می کرد. متأسفانه اعتیاد برای افرادی که با سلامت روانی خود دچار مشکل هستند ، غیرعادی نیست. مربوط به نیاز شخصیت برای انجام وظیفه خطرناک Task Force X بود. همانطور که دستمالچیان اشاره می کند ، این مأموریت راهی بود برای شخصیت که بتواند رنج خود را به پایان برساند. ” به این مأموریت بروید ، او از آن سپاسگزار است ، زیرا بالاخره به رنج خود پایان می دهد – و این احساسی بود که من عمیقا می دانستم.

در حالی که افرادی که مبارزه می کنند با اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان ، در بسیاری از موارد ، این کار را در تمام طول زندگی خود انجام دهید ، همیشه بسیار عالی است که ببینید چه کسی بر مبارزات خود دست می یابد. قطعاً به نظر می رسد که دیوید دستمالچیان بسیاری از مبارزات گذشته ای را که در مورد آنها صحبت می کند فتح کرده است. و توانست با خیال راحت آنها را با شخصیت The Suicide Squad بازبینی کند.

با تماشای آن در سینماها یا در HBO Max می توانید عملکرد عالی دیوید دستمالچیان را در The Suicide Squad مشاهده کنید. و به زودی می توانید برای دیدن بازیگر در Dune ، که همچنین در 22 اکتبر اکران دوگانه دریافت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *