دیوید آیر از هواداران برای حمایت پس از تعداد زیادی از افرادی که به دلیل قطع تیم خودکشی خود تماس گرفتند تشکر کرد

طرفداران عاشق بازی جیمز گان در The Suicide Squad هستند و به قول خودش ، یکی از فیلم های DCEU با بالاترین رتبه است. تیم جدید و بهبود یافته The Suicide Squad با موفقیت (حداقل در آن جبهه) موفقیت آمیز بوده است ، اما کارگردانی که در پشت پرده فیلم Suicide Squad قرار گرفته است ، خواهان اجرای عدالت برای فیلم خود است. دیوید آیر علاقه زیادی به کار خود در Suicide Squad داشت. او از انتشار قسمت اصلی فیلم خود که استودیو آن را به شدت تغییر داد ، حمایت کرد و در نتیجه فیلم آنطور که می خواست کار نمی کرد. طرفداران دی سی حمایت فزاینده ای -مانند بیرون ریختن عظیمی -از Ayer و دید Ayer Cut او نشان داده اند ، و اکنون مدیر گروه خودکشی از آنها برای حمایت از تماس وی برای انتشار فیلمش تشکر کرده است.

مانند The Justice League و The Snyder Cut ، گزارش اصلی فیلم Suicide Squad توسط برادران وارنر تغییر کرد ، در نتیجه آنچه دیوید آیر گفته است دیدگاه نهایی او از فیلم در فیلم پانوراما که در سینماها اکران شد ، مخدوش شد. گروه خودکشی جیمز گان به فشارهای اخیر برای دستیابی به دید اصلی دیوید آیر کمک کرده است ، موضوعی مهم برای طرفداران ، زیرا آنها پشت کارگردان جمع شده اند و خواستار برش جدیدی از فیلم هستند. دیوید آیر با ارسال یک پیام صمیمانه از طرفداران به خاطر حمایتی که وی و دیدگاه اولیه اش در توییتر دریافت کرده است ، تشکر کرد:

403k WTF؟ در همه این موارد کم بود. اما تعامل با این هشتگ خیره کننده است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که لطفاً آن را مثبت نگه دارید. ؟؟؟؟؟؟؟؟ متاسف کننده است که این همه نفر به دنبال من باشند. #آزادی https://t.co/O74M754Jx4 pic.twitter.com/IsJiuIZQ1Q

دیوید آیر #ReleaseTheAyerCut را با بیش از 400 هزار توییت جشن گرفت و در پیامی تکان دهنده از طرفداران برای فیلمش تشکر کرد. اشتیاق دیوید آیر بسیاری از طرفداران را به هدف خود کشانده است. آنها امیدوارند بتوانند به چیزی شبیه به آنچه که در نهایت اسنایدر کات در HBO Max منتشر شد دست پیدا کنند ، بنابراین دیدگاه واقعی کارگردان برای فیلم بالاخره همانطور که باید نشان داده شد.

دیوید آیر بین دیدگاه خود و مواردی که در اکران فیلم به نمایش گذاشته شده است تفاوت هایی دارد ، مانند هارلی کوئین از مارگو رابی و ددشات ویل اسمیت که یک بوسه را به اشتراک می گذارند. آیر درباره بلوغ قطعه اصلی خود از Suicide Squad قاطعانه تاکید کرده و بیشتر از همه بر شخصیت های آن تمرکز کرده است. به نظر می رسد زمینه و شخصیت زیادی وجود داشته است که بعداً در قسمت استودیوی فیلم DC کنار گذاشته شد. ایده پشت #ReleaseTheAyerCut جالب است و بسیاری از طرفداران DC دوست دارند آن را ببینند.

جان سینا ، بازیگر گروه Suicide Squad ، نظر خود را در مورد انتشار نسخه واقعی دیوید آیر از Suicide Squad بیان کرده و گفته است که به صحبت های شما گوش دهید. ممکن است مخاطب ایده بدی نباشد. واضح است که با وجود تعداد زیادی از توییت ها ، پشتیبانی مخاطبان وجود دارد ، اما این به استودیو بستگی دارد که تصمیم بگیرد آیا می خواهد بار دیگر تسلیم فشار شود. (برای مثال شایان ذکر است که اعداد HBO Max اسنایدر کات آن چیزی نبود که DC و برادران وارنر با انتشار مجدد امیدوار بودند.) باید منتظر ماند و دید ، اما همانطور که اسنایدر کات نشان می دهد ، غریبه همه چیز اتفاق افتاده است.

با افزایش حمایت ، هنوز هم شانس وجود دارد که دیوید ایر و طرفدارانش بتوانند روزی به خواسته های خود برسند. چه چیزی روشن است؟ آزادی که جیمز گان اجازه داشت در هنگام کارگردانی The Suicide Squad با آن کار کند ، فقط تمایل به تغییر بدون تغییر Ayer در جوخه انتحاری را تقویت کرد. در حال حاضر ، مبارزه برای بینایی آیر به نظر نمی رسد که به این زودی ها از بین برود.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *