دیزنی لند و جن دیزنی WDW: آنچه هست ، چگونه کار می کند و چیزهای دیگری که باید بدانید

رفتن به تعطیلات به دیزنی لند یا والت دیزنی ورلد می تواند سفر پیچیده ای برای برنامه ریزی باشد. علاوه بر همه موارد استانداردی که باید برای آن برنامه ریزی کنید ، مانند پروازها ، رزرو هتل و غذا ، جاذبه هایی وجود دارد که می خواهید مطمئن باشید آنها را از دست ندهید ، سوغاتی هایی که می خواهید به خانه بیاورید و یک لیست تقریباً بی پایان از رویدادهای خاص در نظر گرفتن. هر چیزی که بتواند این روند را آسان کند خوش آمدید. و با این ایده در ذهن است که دیزنی جن معرفی شده است. Disney Genie یک عنصر کاملاً جدید در برنامه های Disney Parks است که به گفته دیزنی به مهمانان کنترل بیشتری بر بازدید خود می دهد ، از جمله در بسیاری موارد دیگر ، Lightning Lanes به مهمانان اجازه می دهد از برخی خطوط بگذرند.

در حالی که قسمت Lightning Lane دیزنی جن بخشی از سرویس جدید بوده است که بیشترین توجه را به خود جلب کرده است ، با این افزودنی جدید کارهای بیشتری در جریان است. کارهای بسیار بیشتری می توان انجام داد بنابراین فقط دیزنی جن چیست ، چه چیزی قادر به آن است و چگونه می توانید همه آن را کار کنید؟ بیایید وارد شوید و همه چیزهایی را که باید بدانید پوشش دهیم.

دسترسی به دیزنی جن بسیار آسان است زیرا به بخشی از هر دو برنامه موجود تبدیل می شود که مهمانان برای پیمایش در دیزنی لند و والت دیزنی ورلد از آن استفاده می کنند. بارگیری برنامه Disneyland یا برنامه My Disney Experiences (برای Walt Disney World) باید در این مرحله مشخص باشد. اگر قصد دارید از هر دو پارک دیدن کنید ، به برنامه مناسب نیاز دارید.

هنگامی که برنامه را در اختیار دارید و با حساب دیزنی خود وارد می شوید ، به ویژگی های آن دسترسی خواهید داشت. دقیقاً چه زمانی Disney Genie در دسترس خواهد بود ، فراتر از یک جدول زمانی کلی “سقوط” مشخص نیست. این احتمال وجود دارد که این سرویس به یک پارک قبل از پارک دیگر برسد ، و احتمال بسیار خوبی وجود دارد که تا اول اکتبر ، آغاز جشن 50 سالگی این تفریحگاه ، در Walt Disney World در دسترس باشد.

تمرکز اصلی از Disney Genie این است که برنامه ریزی برای تعطیلات دیزنی خود را آسان تر کنید. در گذشته ، از مهمانان انتظار می رفت که بسیاری از برنامه های سفر خود را زودتر انجام دهند ، با رزرو غذا در شش ماه خارج و Walt Disney World پنجره های FastPass+ را 60 روز قبل ارائه می داد. تمرکز دیزنی جن بر انعطاف پذیری بیشتر است ، به مهمانان اجازه می دهد تا برنامه هایی را در حال پرواز داشته باشند و تغییر دهند. با گفتن به جن چه جاذبه هایی را می خواهید انجام دهید یا چه نوع کارهایی را دوست دارید ، می تواند یک برنامه سفر برای شما ایجاد کند. این می تواند پیشنهاد کند که در یک زمان مشخص از روز که خط معمولاً کوتاهتر است ، سوار شوید و سپس زمانی که کارتان تمام شد ، محلی را برای تهیه غذا پیشنهاد دهید. این امر سفارش تلفن همراه و همچنین رزرو شام را انجام می دهد. و برای افرادی که می خواهند از قبل برنامه ریزی کمتری انجام دهند ، برنامه همچنان زمان انتظار جاذبه را ردیابی می کند و به شما اطلاع می دهد که زمان مناسب برای رسیدن به سواری مورد علاقه شما کی خواهد بود.

دیزنی جن رایگان است خدماتی که هر مهمانی در دیزنی لند یا والت دیزنی ورلد به آن دسترسی خواهد داشت. با این حال ، برخی از ویژگی های اضافی Genie برای خرید در دسترس خواهد بود که اصلی ترین آنها Genie+نام دارد. با هزینه اضافی 15 دلار در روز برای بلیط در Walt Disney World و 20 دلار در روز در بلیط در Disneyland Resort ، مهمانان به برخی از ویژگی های اضافی دسترسی خواهند داشت که اصلی ترین آنها دسترسی به Lightning Lanes است.

Lightning Lanes شباهت زیادی به سیستم قدیمی FastPass در پارک ها دارد. میهمانان می توانند از Genie برای مشاهده جاذبه ها و انتخاب پنجره بعدی موجود برای بازگشت به سواری و پرش از بیشتر خط استفاده کنند. مهمانان می توانند یک بار سوار شوند و در طول روز از Genie+ استفاده کنند تا خطوط بسیاری از جاذبه ها را رد کنند. اکثریت قریب به اتفاق جاذبه هایی که قبلاً از FastPass استفاده می کردند ، بخشی از Genie+خواهند بود ، اما برخی استثنائات نیز وجود دارد که به آنها خواهیم پرداخت.

در حالی که دسترسی به Lightning Lane مطمئناً تمرکز اصلی است ، و جذابیت اصلی کسانی که از Genie+استفاده می کنند ، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که با هزینه اضافی خود دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال ، مانند MaxPass دیزنی لند ، که سیستم جدید Genie+ بسیار شبیه آن است ، PhotoPass نیز بخشی از این پیشنهاد خواهد بود. این بدان معناست که عکس های گرفته شده توسط هر عکاس رسمی دیزنی لند متعلق به شما خواهد بود بدون هزینه اضافی.

در حالی که PhotoPass با Genie+ در Walt Disney World رایگان نخواهد بود ، مهمانان آنجا به PhotoPass AR ویژه دسترسی خواهند داشت لنزها ، که به مهمانان اجازه می دهد عکس های خود را با شخصیت های مورد علاقه دیزنی در پس زمینه بگیرد. مهمانان هر دو پارک همچنین به تجربه های ویژه صوتی دسترسی خواهند داشت ، که به نظر می رسد آنها تقریباً راهنمای خود شما در دیزنی لند و والت دیزنی ورلد هستند ، با Walt Disney Imagineers و دیگران به شما نگاهی پشت صحنه به پارک ها و جاذبه ها.

در حالی که اکثر جاذبه های اصلی مورد علاقه طرفداران برای کنارگذاشتن خطوط به عنوان بخشی از Genie+در دسترس خواهد بود ، همه سواری ها وجود نخواهد داشت. برخی از جاذبه های ردیف بالا گزینه جداگانه ای برای پرش از خط خود دارند که هزینه جداگانه ای برای هر جاذبه خواهد داشت. در حالی که دقیقاً کدام سواری از این ویژگی استفاده خواهند کرد ، به طور کامل افشا نشده است ، ظهور مقاومت ، در Star Wars: Galaxy’s Edge در Disneyland و Disney’s Hollywood Studios ، و همچنین قطار معدن هفت کوتوله در Magic Kingdom و Radiator Springs Racers در Disney ماجراجویی کالیفرنیا ، همه با نام ذکر شده اند.

در این موارد ، مهمانان می توانند از Disney Genie برای انتخاب زمان بازگشت و عبور از خط استفاده کنند ، نه برخلاف بقیه Genie+، اما با انجام این کار مهمانان باید هزینه اضافی بپردازند. دقیقاً میزان هزینه آن چقدر اعلام شده است و به هر حال هزینه معینی نخواهد بود. هزینه بسته به سواری و بسته به روز متغیر است ، بنابراین احتمالاً هزینه بیشتر برای سواری های جدیدتر و در زمان های پر ظرفیت مانند تابستان و تعطیلات بیشتر خواهد بود.

اگر شما یک پاسدار سالیانه در والت دیزنی ورلد یا نگهدارنده کلید جادویی جدید در دیزنی لند ، ممکن است انتظار داشته باشید چیزی مانند Genie+ در هزینه پاسپورت شما لحاظ شود. یا حداقل ، ممکن است افزونه ای وجود داشته باشد که به شما دسترسی طولانی مدت بدهد. با این حال ، حداقل برای شروع ، اینطور نخواهد بود. در حالی که دیزنی قبلاً اعلام کرده است که ممکن است گزینه هایی مانند آن حداقل در ابتدای راه وجود داشته باشد ، حداقل برای شروع ، AP ها و کلیدهای جادویی باید صبح روز ملاقات خود Genie+ را خریداری کنند و این هزینه برای آنها مانند سایر افراد خواهد بود.

هنوز اطلاعات زیادی درباره دیزنی جن وجود ندارد ، بنابراین با انتشار جزئیات جدید ، این قطعه را به روز می کنیم. اگر همه چیز طبق تبلیغات کار کند ، دیزنی جن می تواند یک افزودنی عالی جدید برای پارک ها باشد. در حالی که بسیاری از مردم از هزینه های اضافی ناراضی هستند ، اما در نهایت می توانند ثابت کنند که ارزشش را دارد. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *