دیزنی فاش کرد تاریخ انتشار راه اندازی مجدد تنها در خانه و بیشتر ، بنابراین جمع کنید ، شما حیوانات کثیف

EV € KEVINNNN! words € این کلمات بلند و ناخوشایند و در عین حال آرامش بخش است که سال به سال از بسیاری از صفحات تلویزیون ما بیرون می آید و ما سنت تماشای خانه در سال 1990 را در هر تعطیلات به تنهایی ادامه می دهیم. فصل اما امسال ، دیزنی+ با راه اندازی مجدد به نام Home Sweet Home Alone از یک کودک شیطنت جدید در لیست کریسمس ما استقبال می کند و در نهایت جزئیات بیشتری در اختیار داریم.

اعلام شد که استودیوهای 20th Century فیلم خانوادگی تعطیلات آینده قرار است در دو سالگی دیزنی+یعنی 12 نوامبر نمایش داده شود. آرچی ییتس 12 ساله در خانه Sweet Home Alone بازی می کند که در فیلم جوجو خرگوش برنده اسکار به عنوان یک شخصیت جدید به نام مکس به یاد ماندنی بازی کرد. مرسر ، که در فصل کریسمس با وضعیتی روبرو می شود ، کوین مک کالستر می تواند با او ارتباط برقرار کند.

به جز دو سارق دستپاچه ، آنتاگونیست هایی که مکس مرسر با آنها صحبت می کند ، یک زوج متاهل هستند که چشمان خود را دارند. بر یک میراث بی ارزش که در خانه ماکس واقع شده است. وقتی مکس به طور تصادفی در خانه به سر می برد در حالی که خانواده اش برای تعطیلات در ژاپن هستند ، او از زیرکی خود برای دور نگه داشتن آنها استفاده می کند. بازیگران Home Sweet Home Alone شامل الی کمپر شکست ناپذیر کیمی اشمیتی ، Rob Delaney از Catastrophefe ، تیموتی سیمونز Veep ، Kenan Thompson شنبه شب زنده یاد و Ally Maki هستند. این فیلم توسط مایکی دی ، عضو بازیگران شنبه شب زنده یاد ، و یکی از نویسندگان ستاد نمایش ، استریتر سیدل ، نوشته شده است. دیزنی پلاس همچنین این پیام را از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد:

پستی که توسط دیزنی+ (disneyplus) به اشتراک گذاشته شده است

استودیوی پشت خانه تنها سعی کرده است جادوی دو فیلم اصلی را از جان بازپس بگیرد هیوز و کریس کلمبوس چند بار در طول این سالها با Home Alone 3 در 1997 ، تنهایی در خانه 4 در 2002 و Home Alone: ​​The Holiday Heist در سال 2012 ، هر کدام با بازی بچه های مختلف بازی کردند. هیچکدام از آنها به اصل بازیگر مکالی کالکین نزدیک نشده اند. نمره جان ویلیامز ، خطوط قابل نقل و پیام شیرین کریسمس کالکین در سفر او نشان داده می شود. من لزوماً به تنهایی به خانه شیرین نمی روم و انتظار دارم که به این اوج برسد ، اما به نظر می رسد فیلم مجهز به نویسندگان و بازیگران با استعدادی است.

دیزنی+ پیش از این چند فیلم تعطیلات تهیه کرده است در دو سال فعالیت خود به عنوان جریان ، از جمله Noelle با بازی آنا کندریک و سال گذشته The LEGO Star Wars Holiday Special. و سال آینده ، دیزنی+ فیلم Guardians of the Galaxy Holiday Special را از جیمز گان و با بازی خدمه زنده مارول به موقع برای تعطیلات 2022 منتشر می کند. در حالی که منتظر Home Sweet Home Alone هستیم ، آنچه در Disney+ در ماه آگوست جدید است را اینجا در CinemaBlend ببینید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *