دونی ین Rogue One افکار خود را درباره بازگشت به حق رای دادن جنگ ستارگان به اشتراک می گذارد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

دانی ین فعالیت حرفه ای داشته است ، بین Ip Man بودن و تعدادی از فیلم های رزمی از جمله فیلم جان ویک آینده ریوز کیانو. یکی از به یاد ماندنی ترین نقش های او در سال های اخیر فرود آمدن او در کهکشان دور و دور برای Rogue One 2016 است. این در ابتدا یک داستان داستانی بود که قربانی شدن در شورش را به تصویر می کشید ، اما سلام اگر کاسیان آندور دیگو لونا برگردد ، آیا شخصیت او در Chirrut wemwe نیز می تواند بازی کند؟

دانی ین بازی کرد یک راهب روحانی کورکور روحانی و همیشه توسط Baze Malbus از Jiang Wenâs همراه و محافظت می شد. اما ، هشدار اسپویل: هر دو شخصیت در Rogue One در کنار همه شخصیت های اصلی آن فیلم مردند. اگر داستان نویسان جنگ ستارگان چیزی را که شایسته زمان ما باشد ، ما بیشتر از شخصیت آن تماشا می کنیم. در اینجا نظر ین در مورد بازگشت به نقش شخصیت Rogue One اش چیست:

خوب ، من قطعاً آن را در نظر می گیرم. من در فیلمبرداری Rogue One زمان بسیار خوبی را گذراندم و فکر می کنم مردم از شخصیت من خوششان می آید. واقعاً بستگی دارد ، شما نمی دانید آنها چه فکر می کنند. من آن را به دیزنی واگذار می کنم تا آن را حل کند. خواهیم دید. من به سرنوشت اعتقاد دارم. بسیاری اوقات ، آنچه مردم را در یک فیلم دور هم جمع می کند ، همه چیز مربوط به زمان و سرنوشت است.

پس از اکران فیلم Rogue One ، دیزنی داستان دیگری را در رابطه با مجموعه ای به نام آندور پیدا کرده است. این سریال که قرار است در سال 2022 پخش شود ، دیگو لونا را در نقش کاسیان آندور قبل از فداکاری او برای نجات برنامه های ستاره مرگ بازی می کند ، که در نهایت جان بسیاری را در سفر لوک اسکای واکر نجات می دهد. شاید در خط پایین ، ما بتوانیم با Chirrut wemwe و Baze Malbus نیز به یک ماجراجویی بپردازیم؟

Rogue One برای پخش در Disney+در دسترس است. شما می توانید با استفاده از این پیوند به همراه تعدادی فیلم و برنامه تلویزیونی جنگ ستارگان در این سرویس ثبت نام کنید.

در مصاحبه دونی ین با لوپر ، او علاقه ای به بازگشت به دنیای جنگ ستارگان داشت. اما همه چیز به بیان یک داستان خوب برمی گردد. این امر به ویژه با توجه به این که یک دارایی دیزنی چقدر قوی و نادر است که شخصیت ها را به جای این شخصیتهای غیرقابل پیش بینی که همیشه می توانیم روی بازگشت آنها حساب باز کنیم ، مرده نگه می دارد منطقی است.

کمی بحث مشابه است که مارول نیز با آن سروکار دارد. به عنوان مثال ، رابرت داونی جونیور و کریس ایوانز ، مرد آهنی و کاپیتان آمریکا ، در Avengers: Endgame دارای قوس کامل بودند ، اما به دنبال اطمینان از فینال های متفکر آنها ، به شما اطمینان می دهم ، از آنها س whenال می شود که در دهه های آینده چه زمانی باز خواهند گشت.

جنگ ستارگان را کنار بگذاریم ، دانی ین در حال فیلمبرداری جان ویک 4 در کنار بازیگران بزرگی از جمله کیانو ریوز ، بیل اسکارسگارد ، لورنس فیشبرن ، هیرویوکی سانادا ، یان مک شین و رینا ساویاما است. این فیلم در 27 مه 2022 پیش بینی می شود.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *