دونی ین از فیلمبرداری John Wick 4 برای آزمایش طعم Ip Man و John Wick Burgers فاصله می گیرد

جان ویک: فصل 4 تعدادی بازیگر جدید به فهرست خود اضافه کرده است ، و هیجان انگیزترین آنها خود ایپ من ، دونی ین بوده است. دونی ین به فرانچایز اکشن کایانو ریوز پیوست و ظاهری تیز و آماده دارد. با وجود تیراندازی های طولانی شبانه ، دونی ین قرار است برای کاریکاتمای بعدی جان ویک ، کاریزمای هنرهای رزمی باشد. دونی ین از فیلمبرداری جان ویک 4 استراحت کرده تا طعم تست برگرهای Ip Man و John Wick را بچشد.

دونی ین از اوقات فراغت خود برای فیلمبرداری برای فیلم John Wick: Chapter 4 بهره برده است. در یک ویدیوی جذاب در اینستاگرام ، ین هم برگر Ip Man و هم برگر جان ویک را یافته و آزمایش کرده است. این ستاره اکشن به یک مکان برگر برخورد کرد که در آن آیپ من و جان ویک هر دو با همبرگرهای منحصر به فرد خود جاودانه شده اند ، بنابراین البته ، دونی ین مجبور شد آنها را امتحان کند. این پست است:

پستی که توسط دونی ین به اشتراک گذاشته شده است ؟؟؟ (donnieyenofficial)

دونی ین پس از شنیدن خبری درباره مکانی با همبرگر Ip Man به یک ماجراجویی کوچک رفت و به تهیه مرد Ip و همبرگر جان ویک پایان داد. تهیه یک همبرگر یا یک ماده غذایی به نام شما موارد جدی وضعیت نماد است. فیلم های Ip Man از محبوب ترین فیلم های کونگ فو هستند و دونی ین در آنها باورنکردنی است. مرد Ip که برگر دارد تعجب آور نیست ، اما داشتن کیانو ریوز جان ویک داشتن این بدان معناست که حق رای دادن از قبل به عنوان یکی از بهترین ها تأیید شده است.

دیدن دانی ین در جان ویک هیجان انگیز خواهد بود: فصل چهارم. این حق رای دادن مدام هنرمندان رزمی و ستارگان اکشن را به ارمغان می آورد و اکشن هاردکور فیلم ها را بالا می برد و دیدن آنچه دونی ین در جهان جان ویک انجام خواهد داد ، چیزی است که باید دید. دونی ین به وضوح در حال انجام وظیفه است. هیچ چیز نمی تواند از نظر عملی او را مرحله به مرحله انجام دهد ، اما او درباره چالش برانگیزترین قسمت درباره فیلمبرداری جان ویک بحث کرده است و صادقانه دوست داشتنی است.

جان ویک: فصل 4 بازگرداندن شخصیت های محبوب و همچنین افزودن خون جدید به مخلوط یان مک شین با بازگشت دوباره به عنوان وینستون در حال بازگشت است و لنس ردیک به عنوان سرایدار هتل شارون بازگشته است. یکی از هیجان انگیز ترین موارد اضافی خارج از دونی ین ، بیل اسکارسگارد است ، که به این حق رای می پیوندد ، و او توضیح داده است که چرا تصمیم گرفته است سوار هواپیما شود.

لورنس فیشبرن به عنوان The Bowery King بازگشته است. ، به عنوان یکی از بهترین بخش های حق رای دادن ، آماده ارائه یک عملکرد حتی هیجان انگیزتر است. فصل 3 ما را در نقطه جالبی رها کرد و جالب است که ببینیم اوضاع چگونه تغییر کرده است. ما بی صبرانه منتظر دیدن دانی ین در دنیای سایه دار Assasins و هتل ها ، در کنار کیانو ریوز و بازیگران رو به رشد و فوق العاده هستیم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *