دواین جانسون در بحث حمام افراد مشهور صحبت می کند و یک روال کلی وجود دارد

باور کنید یا نه ، بسیاری از مردم هالیوود در حال حاضر توضیح می دهند که چگونه خود و/یا فرزندان خود را دوش می گیرند و حمام می کنند. بحث واقعاً زمانی آغاز شد که اشتون کوچر و میلا کونیس گفتند هر روز دوش نمی گیرند یا حمام نمی کنند و بچه های خود را حمام نمی کنند مگر اینکه بوی آنها شروع شود. حتی جیک جیلنهال نیز به این مراسم پیوست و اعلام کرد که او هر روز حمام یا دوش نمی گیرد ، که این موضوع حتی بیشتر برای بحث و جدل ایجاد می کرد. اما دواین ، “راک” فوق ستاره هالیوودی وقت خود را برای روشن ساختن اینکه در بحث حمام سلبریتی ها طرفدار چه کسی است ، هدر نداد و یک روال کلی برای آن وجود دارد.

سنگ به توییتر برخی از موارد را در مورد عادت های حمام کردن و روال عادی خود روشن کرد ، و او کاملاً دقیق بود. پس از آنکه یکی از طرفداران از وی خواست تا تأیید کند که در روند جدید حمام کردن افراد مشهور حضور ندارد ، جانسون مجبور شد توضیحات خود را ارائه دهد. نیازی به گفتن نیست ، پاسخ او ناامید کننده نبود. در اینجا چیزی است که این بازیگر و تاجر توییت کرد: وقتی از رختخواب بیرون می آیم دوش می گیرم (سرما می خورم) تا روزم رولان شود. دوش (گرم) بعد از تمرین قبل از کار. دوش (گرم) پس از بازگشت به خانه از محل کار. شستشوی صورت ، شستشوی بدن ، لایه برداری و من زیر دوش (کلید خاموش) می خوانم ؟؟؟؟ ؟؟؟؟ https://t.co/iE6ZPhrthL

بنابراین اگر قبلاً مشخص نبود ، دواین جانسون کاملاً مخالف یک شخص مشهور است که خود را نمی شویند و او روال معمول برای اثبات دارد. آی تی. و صادقانه بگویم ، شنیدن این که چنین است واقعاً تعجب آور نیست. راک ثابت کرده است که در مورد جنبه های مختلف زندگی او ، به ویژه برنامه شخصی اش ، فردی بسیار دقیق و فداکار است. به علاوه ، با توجه به اینکه او مرتباً تمرین می کند ، به راحتی می توان تصور کرد که او با یک دوش خوب (روزانه) به خوبی آشنا است. برای لایه برداری متأسفانه ، محدودیت های شخصیتی او در توییتر باعث شده است The Rock از جزئیات بیشتر در مورد محصولاتی که استفاده می کند ، جلوگیری کند ، اما من صادقانه کنجکاو هستم که بدانم شستشوی صورت او چیست. و البته ، با توجه به نقش او به عنوان نیمه خدای مائوی در موآنا ، آیا واقعاً از اینکه او دوست دارد زیر دوش آواز بخواند تعجب می کنیم؟

گذشته از روال بهداشتی شیرین او ، دواین جانسون چیزهای زیادی برای افتخار دارد. از آنجا که طرفداران عاشق کروز جنگلی او و امیلی بلانت هستند. راک حتی موفقیت خود را با یکی از ویدیوهای بدون پیراهن ثبت شده خود جشن گرفت ، که در آن از طرفداران برای حمایت از فیلم تشکر کرد. و همانطور که انتظار دارید ، این ستاره پروژه های زیادی در دست اجرا دارد. فیلم بعدی او ، قبل از اولین فیلم DC در فیلم Black Adam ، اخطار قرمز Netflix است که در آن رایان رینولدز و گال گادوت نیز بازی می کنند.

چون دواین جانسون زمان زیادی را صرف مالیدن شانه با دیگران می کند ، از جمله افراد مشهور دیگر ، منطقی است که او می خواهد روزانه به روز باشد. و می توان تصور کرد که بسیاری از طرفداران مطمئناً زنده شده اند تا بدانند او در بحث بزرگ حمام کردن کجا ایستاده است. جالب خواهد بود که ببینیم چه کسانی تصمیم می گیرند در این گفتگو شرکت کنند و همچنین یاد بگیرند که در کدام طرف حصار قرار می گیرند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *