دواین جانسون با جان کرازینسکی در مورد تماشای یک مکان آرام 2 با دخترانش شوخی می کند

پیش پرده جدیدی از دواین جانسون و Emily Blunts’s Jungle Cruise این هفته افت کرد و دارای برخی از لرزش های اصلی دزدان دریایی کارائیب بود. دواین جانسون ، که باید همیشه تناسب اندام خود را حفظ کند ، سخت کار می کند که بلک آدام طرفداران خود را با عکس های بدون پیراهن و میزان عظیم مجموعه تنظیم کند. امیلی بلانت در فیلم A Quiet Place Part II به کارگردانی همسرش جان کراسینسکی بازی می کند و فیلم The Rock نیز به شیوه ای خنده دار از بازیگر نقش او در جنگل کروز پشتیبانی می کند. دواین جانسون اخیراً با جان کرازینسکی در مورد تماشای A Quiet Place 2 به همراه دخترانش شوخی کرده است.

اینستاگرام دواین جانسون منبع تمام تمرینات وی ، تقلب در وعده های غذایی ، به روزرسانی فیلم و تصاویر خانوادگی اوست. جانسون تصویری خنده دار از شوخی با جان کرازینسکی در مورد فیلم ترسناک جدید خود با بازی همسرش امیلی بلانت ، که اتفاقاً همبازی کروز جنگل راکس است ، منتشر کرد. شوخی Dwayne Johnson از طریق اینستاگرام خود:

پستی که توسط therock به اشتراک گذاشته شده است (therock)

Dwayne Johnson عکسی از خودش و دختران جوانش را در حالی که از برخی لذت می برد ارسال می کند صبحانه آخر هفته و تماشای چیزی روی لپ تاپ. راک می گوید او و دخترانش در حال تماشای A Quiet Place Part II هستند و می گویند دخترانش از هیچ چیز نمی ترسند و سپس سریعا اعتراف می کنند که پدرخوانده را تماشا می کنند. اما در واقعیت آنها شیر شاه را تماشا می کنند.

راک آخر هفته آینده می گوید که او و دخترانش در حال تماشای Scarface هستند ، اما ما می دانیم که این فیلم دوباره شاه شیر است. خوب است که از برنامه طلبکارانه خود که به فداکاری زیادی در ورزشگاه و رژیم غذایی احتیاج دارد ، کمی تنفس کنید. دواین جانسون هرگز اجازه نمی دهد فرصتی برای سرگرمی در اینستاگرام فراهم شود و همه ما از آن سپاسگزاریم. ایده ای که راک به دخترانش نشان می دهد یک مکان آرام ، قسمت دوم دیوانه کننده است ، اما مطمئناً او آرزو می کند که بتواند آن را از آنچه که احتمالاً سی امین بازدید از The Lion King ماه است تغییر دهد.

دواین جانسون با جان کرازینسکی ، که دنباله بسیار منتخب A Quiet Place عالی است ، اکنون کمی سرگرم شده است. کراسینسکی حتی در مورد عکس اظهار نظر کرد که همه چیز را دایره کامل می کند. A Quiet Place 2 در سینماها اکران می شود و بزودی از پارامونت + در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت و صحبت های منتقدین درباره فیلم های ترسناک ترسناک به رهبری امیلی بلانت در اینجا است. فقط مطمئن شوید که برای هر فردی که تماشا می کند متناسب با سن آن باشد.

جنگل دریایی Dwayne Johnson برای اکران 30 جولای در نظر گرفته شده است و کاملاً یک زمان فوق العاده به نظر می رسد. ساخت فیلم Black Adam در حال انجام است و The Rock و Aldis Hodge که نقش Hawkman را بازی می کند ، پمپاژ می شوند. پیش بینی ورود ضدقهرمان نمادین DC با هر تمسخر بیشتر می شود و رونمایی از دواین جانسون در لباس کامل آدم سیاه ، هنگام افتادن اوضاع را برافروخته می کند.

فیلم و تلویزیون وسواس یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *