دواین جانسون اعتراف می کند که قبل از بدن دیوانه پاره شده اغلب به عنوان یک کودک به عنوان یک دختر اشتباه می شود

در غیر منتظره ترین عنوانی که امروز می خوانید ، ظاهراً مردم تصور می کردند دواین “راک” جانسون شبیه یک دختر است. هیچ مشکلی ندارد که شبیه یک دختر شوید ، البته این چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید در مورد شخصی که مانند یک خانه آجری ساخته شده است گفته شود. آنچه در این مورد حتی بیشتر تعجب آور است این است که این فقط یک چیز خلاصه نبود – ظاهراً او معمولاً قبل از اینکه دیوانه شود پاره پاره می شود ، اشتباهاً با دختری اشتباه می گرفت.

دواین “راک” جانسون می گوید وقتی جوان تر بود ، در سنین حدود 7 تا 11 سالگی ، مرتباً با یک دختر اشتباه می گرفت. هر چقدر این شگفت آور است که با دیدن چگونگی وضعیت جانسون عجیب است ، اما به نظر می رسد که او همیشه خیلی سخت به نظر نمی رسید. این چیزی است که کشتی گیر ، بازیگر و تاجر مشهور به قول خودش گفته بود:

من می گفتم در سنین 7 تا 11 سالگی ، مردم فکر می کردند که من یک دختر کوچک هستم زیرا از ویژگی های بسیار نرم برخوردار هستم و من واقعاً موهای نرم آفرو داشتم.

خوب ، صادقانه شروع به ایجاد حس کمی بیشتر می کند. گاهی اوقات ممکن است تشخیص یک پسر کوچک از یک دختر کوچک قبل از بلوغ ، هم از نظر ویژگی ها و هم از نظر صدا دشوار باشد. دواین جانسون در همان سن درست بود و گفت مردم نمی توانند جنسیت او را بگویند. شما نمی توانید انکار کنید که جانسون یک مرد زیبا است ، و احتمالاً این باعث یک بچه زیبا نیز شده است.

در همین مصاحبه ، دواین جانسون به نمونه ای از اتفاقات این نوع پدیده برای او تأمل کرد. همانطور که خودش می گوید ، او در اولین روز کلاس 5 خود در کنار اتوبوس کنار بچه دیگری نشست و اولین چیزی که بچه از او پرسید این بود که دختر یا پسر است. این دقیقاً همان روشی است که بازیگر به آن گفت:

من کنار یک بچه می نشینم و در عرض 60 ثانیه ، او می گوید ، “آیا می توانم از شما چیزی بپرسم؟” من گفتم ، “بله.” او می گوید ، “آیا شما یک پسر یا یک دختر هستید؟”

شاید نگاه کردن به گذشته ای که دواین جانسون تقریباً نامی سلطه بر جهان برای خود ساخته است ، به نوعی طنز آمیز باشد ، اما احتمالاً در آن زمان بسیار مضر است. اگرچه پرسیدن و کنجکاوی برای بچه ها قطعاً طبیعی است ، اما احتمالاً مهربانترین حرکت برای آن نیست که پاسخ سریع به کسی باشد که در کنار شما می نشیند. این بهترین برداشت اول نیست ، بچه ، و من شرط می بندم که تو الان خودت را لگد می زنی – تو می توانستی بهترین دوست دوران کودکی The Rock (یا رئیس جمهور آینده؟) باشی!

شاید تعجب آور باشد که اگر بشنویم Dwayne Johnson به لطف ویژگی های نرمش کمی دخترانه به نظر می رسید ، اما اکنون منطقی است که چطور چنین مرد باهوش می تواند چنین دختران زیبایی ایجاد کند. من ناامید شده ام که هیچ عکسی دریافت نکرده ایم ، اگرچه ممکن است بتوانیم تصویری بهتر از معنای جانسون از سری جدید آتیش Young Rock ، جایی که بیشتر به سالهای جوانی خود می پردازد ، درک کنیم. من مطمئن هستم که پدر دختر حتی بیشتر شبیه دخترانش در روزهای سواری اتوبوس مدرسه اش است و این خیلی دوست داشتنی است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *