دواین جانسون از طرفداران کروز جنگل برای پیشرفت در گیشه با فیلم بدون پیراهن جدید تشکر کرد

وقتی استودیوهای والت دیزنی برای اولین بار تصور فیلم Jungle Cruise (فیلم جنگل کروز) را بر اساس یک پارک محبوب موضوعی کردند ، قطعاً آنها تصور دنیایی بسیار متفاوت از این جهان را داشتند. معیارهای اندازه گیری موفقیت در فیلم ها به شدت تغییر کرده است ، اما به ویژه در این شرایط دواین جانسون بسیار خوشحال است که می بیند جنگل کروز در سینماها و دیزنی پلاس عملکرد خوبی دارد و از طرفداران بخاطر موفقیت فیلم و احتمالاً تشکر می کند. اذیت کردن که ممکن است اعلامیه دنباله رسمی به زودی منتشر شود. چند هفته. این فیلم همچنان در سینماها و دیزنی پلاس به موفقیت دست یافته است و نزدیک به مرز 100 میلیون دلار در گیشه داخلی است.

پستی که therock (therock) به اشتراک گذاشت

Jungle Cruise چیزی بیش از 93 میلیون دلار است و آخر هفته گذشته 6 میلیون دلار در گیشه داخلی به دست آورد ، بنابراین شکستن سد 100 میلیون دلاری قبل از انجام آن از حیطه احتمال خارج است. فروش جهانی فیلم تنها 175 میلیون دلار است. این تعداد با توجه به اینکه سالن های سینما هنوز مانند قبل پر نیستند فاصله زیادی دارد و بسیاری از مردم فیلم را در خانه خود در دیزنی پلاس تماشا کرده اند. این همچنین بدان معناست که مجموع فروش فیلم بیش از 175 میلیون دلار است ، اما ما دقیقاً نمی دانیم.

The Rock همچنین فیلم را به عنوان فیلم خانوادگی شماره یک فیلم معرفی می کند سال این یکی از آن تمایزهایی است که همیشه معنی زیادی ندارد. این بستگی به این دارد که شما به عنوان یک فیلم خانوادگی طبقه بندی کنید و واقعاً رقابت آن چیست. اما با این حال که اعداد و ارقام را اجرا می کنید ، Jungle Cruise بسیار خوب عمل کرده است و حتی چهار هفته بعد نیز آمار نسبتا خوبی در گیشه حفظ کرده است. این چیزی است که ما حتی در شرایط عادی اکران فیلم همیشه شاهد آن نبودیم.

دواین جانسون همچنین وعده می دهد که یک “سورپرایز بزرگ” برای Jungle Cruise در راه است. و در حالی که او آن را تعجب می نامد ، او همچنین می گوید که فکر می کند مردم احتمالاً می دانند این چیست. به احتمال زیاد اعلام رسمی است که دنباله ای در راه است. جانسون در مورد این که بحث های بعدی در حال انجام است ، صریح صحبت کرده است ، و اگر اعداد و ارقام برای دیزنی به همان اندازه خوب به نظر می رسند ، به احتمال زیاد دنباله ای نیز اتفاق خواهد افتاد. Jungle Cruise در گیشه داخلی عملکرد بهتری نسبت به Cruella داشته است ، هرچند که در سطح بین المللی تا به حال خوب نبوده است و Cruella 2 به طور رسمی تایید شده است ، بنابراین همه چیز برای Jungle Cruise 2 خوب است.

Jungle Cruise اجرا شد به طور منطقی با منتقدان و حتی بهتر در میان طرفداران که فیلم را دیده اند. اگرچه ممکن است به اوج فیلم های اولیه دزدان دریایی کارائیب نرسیده باشد ، اما به وضوح عمارت خالی از سکنه نیست ، و آن را تبدیل به یک ورودی محکم در ژانر “فیلم های مبتنی بر پارک های تفریحی” می کند.

CinemaBlendâ ساکنان پارک موضوعی معتاد و تاریخ نگار دیزنی آماتور. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *