دنیای ژوراسیک: سام نیل Dominion نمی تواند متوقف شود ، از گرفتن جک های خنده دار در کالا جلوگیری نخواهد کرد

وقتی فیلم سینمایی پرفروش تری دارید ، می توانید مطمئن باشید که کالاها حتی قبل از شروع فیلم به فروشگاه ها می آیند. اشکالی ندارد. در حالی که کالاها مطمئناً نمی توانند از کنترل خارج شوند ، مردم می خواهند اسباب بازی ها و پوسترها و هر چیز دیگری برای یادآوری فیلم مورد علاقه آنها باشد. گاهی اوقات آن کالا می تواند واقعاً جالب باشد ، اما گاهی اوقات کمی عجیب می شود ، یا در مورد یک قطعه از کالاهای LEGO که اخیراً بازیگر فیلم Jurassic World: Dominion Sam Neill کشف کرده است ، احتمالاً کمی توهین آمیز است.

سام نیل قبلاً یک قطعه از کالاهای مربوط به پارک ژوراسیک را که کمی عجیب به نظر می رسید ، صدا کرده است ، یک شخصیت اکشن از خود به عنوان دکتر آلن گرانت که شامل موارد دیگر ، بیش از یک سر است. آن قطعه از قبل عجیب بود ، اما اکنون نیل با مجموعه LEGO پارک ژوراسیک برخورد کرده است که بنا به دلایلی ، به همان اندازه به عنوان هم بازیگرانش در فیلم به رسمیت شناخته نمی شود. آن را بررسی کنید.

OUTRAGE! بنابراین این را امضا می کنید؟LEGO_Group؟ جعبه برای امور خیریه امروز و در کنار هر مدل یک عکس از بازیگر می بینم. سرد. جف! لورا! اما در عوض در کنار رقم آلن گرانت ، چه چیزی وجود دارد !؟ نه این است! یک توالت! توهین؟ خنده دار؟ توضیح! اصلاح می کند! pic.twitter.com/Y3CHo9eqxy

مجموعه LEGO شامل مینی فیگ های کلاسیک از همه شخصیت های مورد علاقه شما در پارک ژوراسیک است که بسیار جالب است. و جعبه شامل یک عکس از هر مینی فیگ به همراه یک عکس از فیلم است تا مطمئن شوید که دقیقاً می دانید چه کسی کیست. اما وقتی صحبت از چهره دکتر آلن گرانت می شود ، هیچ عکس متناظر از سام نیل وجود ندارد. در عوض ، تصویر کنار او یک توالت فرنگی LEGO است.

منظور من این است که اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم ، این یک توالت بسیار نمادین است. خوردن وکیل توسط Tyrannosaurus Rex هنگام نشستن روی توالت احتمالاً مشهورترین صحنه در حرکت است ، و بنابراین دانستن اینکه این مجموعه LEGO به شما امکان می دهد آن لحظه را دوباره بسازید ، به طور بالقوه یک نقطه فروش است. در عین حال احتمالاً سام نیل حق دارد کمی گیج شده باشد. این باعث تعجب می شود که LEGO با این طراحی جعبه چه فکر می کرد. خوشبختانه آنها به توییت سام نیل با توضیحی پاسخ دادند.

هرچقدر نمایی از توالت وجود داشته باشد ، این آخرین باری است که ما برای ثبت نام نهایی به T. rex اعتماد می کنیم € “در بسته بندی یا توییت!

با توجه به اینکه تقریباً هر شخصیت دیگری که ما در جعبه قرار دادیم ، از جمله ساموئل ال جکسون که قسمت نسبتاً کمی دارد ، احتمالاً سام نیل با کمی گیج بودن با تمام چیزی که. شاید این احساس وجود داشت که شخصیت او ، کمی نمادین تر و قابل تشخیص ، نیازی به پیوست فیلم ندارد. اما باز هم ، توالت؟

امیدوارم هرکسی که این مجموعه LEGO خودکار را دریافت کند از خودنویس قدردانی کند و زیاد به خود جعبه فکر نکند. اگرچه ، سام نیل اگر طرف دیگر را امضا می کرد ، می توانست توجه را از آن جلب کند. شاید LEGO بتواند با نمایش مجموعه نهایی LEGO Jurassic World: Dominion تصمیم خود را بگیرد. او احتمالاً دوباره مینی فیگ خواهد شد و شاید این بار بتواند عکس خود را روی جعبه بیاورد. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *