دنیای دیزنی در حال بستن یک روزنه است که به چند مهمان اجازه می دهد چندین بار سوار شوند

وقتی به دنیای والت دیزنی می روید ، سخت است که بیشتر وقت خود را در صف ایستادن صرف نکنید. به ویژه در حال حاضر ، با عدم وجود FastPass+، شما چاره ای ندارید جز اینکه در صف آماده به کار برای هر جاذبه منتظر بمانید. در حالی که هر جاذبه ای در Disney World دارای خطی برای FastPass+است ، این فضا اساساً فقط برای افراد معلول که نمی توانند در صف های طولانی بایستند یا برای سوئیچ Rider استفاده می شود- که به گونه ای طراحی شده است که به افراد در یک مهمانی اجازه می دهد ادامه دهند سوار شدن زمانی که شخصی در مهمانی آنها وجود دارد که نمی تواند یا تصمیم می گیرد بدون نیاز به دوبار انتظار در صف نرود. پیش از این ، ممکن بود برخی از اعضای یک مهمانی از این سیستم برای پیاده روی دو بار پیاپی استفاده کنند ، اما ظاهراً تغییر قانون آن روزنه را بسته است.

Rider Switch یک سیستم ساده است که در اکثر سواری ها در Disney World و Disneyland که یا سواری هیجان انگیزی هستند که برخی از مهمانان ممکن است مایل به ادامه آن نباشند ، یا دارای شرایط ارتفاع قابل توجهی هستند. آنها اغلب توسط خانواده هایی با فرزندان کوچک که قد کافی برای سوار شدن ندارند استفاده می شود. از نظر نحوه کار ، یکی از والدین در صف سوار شدن قرار می گیرد در حالی که دیگری در بیرون از خانه با کودک منتظر می ماند. سپس ، پس از اتمام اولین مهمان در سوار شدن ، آنها نظارت کودک را بر عهده می گیرند در حالی که پدر و مادر دیگر سوار می شوند. میهمان دو می تواند در خط FastPass+ پرش کند تا مجبور نباشد دو بار از کل خط عبور کند.

اما برای آنکه بتواند دو طرف جدا شده مجبور نباشند به تنهایی سوار شوید ، قوانین قبلی Rider Switch بیان می کرد که در مجموع سه نفر می توانند بخشی از مهمانی دوم باشند که از خط عبور می کنند. اگر واقعاً فقط یک نفر منتظر مهمانی شماره یک بود ، این بدان معنا بود که دو نفر می توانند با گروه اول در صف قرار بگیرند و همچنین به شخص گروه دوم ملحق شوند و عملاً دو بار سوار شوند و فقط یکبار در صف انتظار بمانند.

قوانین Rider Switch دیزنی لند هنوز مشخص می کند که سه نفر می توانند جزء گروه شماره دو باشند. با این حال ، دنیای والت دیزنی اخیراً قوانین خود را تغییر داده است که در حال حاضر بیان شده است …

لطفاً توجه داشته باشید که اگر شخص مهمانی 2 به تنهایی با کودک یا مهمان سوار منتظر بماند ، تعداد مهمانانی که ممکن است به آن بپیوندند او را سوار می کنم و دوباره سوار می شوم. اما این واقعیت که این قانون دیگر مشخص نمی کند که افراد دیگر می توانند به حزب دوم بپیوندند ، اگر واقعاً منتظر نمانند ، به نظر می رسد که برنامه کاهش تعداد افرادی است که می توانند دو بار سوار شوند ، اگر نه به طور کامل حذف شود.

به احتمال زیاد برنامه در اینجا صرفاً این است که به Disney World انعطاف پذیری در مواردی که آنها اجازه می دهند و آنچه آنها اجازه نمی دهند. اعضای بازیگران در سوار شدن ممکن است در تعیین تعداد افرادی که در گروه دو مجاز خواهند بود آزادی داشته باشند. اگر گروهی متشکل از سه نفر بالغ تلاش می کنند سوار شوند ، منطقی است که اجازه دهید یک نفر در هر دو گروه باشد ، به این ترتیب هیچ گروهی مجبور نیست تنها سوار شود. اما در گروه های بزرگتر هیچ دلیلی وجود ندارد که حداقل دو نفر نتوانند منتظر بمانند و بعد از گروه اول فقط با هم سوار شوند. ، من به طور کامل از این سرویس استفاده کردم و ما از آن به طور کامل استفاده کردیم ، به این معنی که بسیاری از مردم دو بار پیاپی سواری های مختلف را انجام دادند. در بیشتر موارد ما توسط اعضای Cast به انجام این کار تشویق شدیم ، این واقعا “تقلب” نبود ، بلکه نحوه عملکرد سیستم بود. اما ظاهراً دیگر اینطور نیست.

Disneyland Resort ممکن است در آینده نیز قانون خود را تغییر دهد ، باید منتظر ماند و دید. در هر صورت ، بهتر است قبل از سفر بعدی بدانید که قوانین چیست ، زیرا آنها تغییر می کنند. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *