دنیای دیزنی با آشکار کردن لامپ جدید شگفت انگیزی که باید ببینید چهارم ماه مه را جشن می گیرد

برای مدتی که جنگ ستارگان وجود دارد همه ما مجذوب چراغ برق شده ایم. اگر از کودکی طرفدار جنگ ستارگان بودید ، احتمالاً هنگام بازی با جدی یک لوله مقوایی یا شی or استوانه ای دیگری را که می توانستید چراغ چراغ شما باشد ، گرفتید. تنها مشكل آن اسباب بازي ها و حتي اكثر ساير چراغ هاي تابشي اسباب بازي اين بود كه آنها هيچگاه به همان شكل واقعي در ناپديد نشدند. همیشه چیزی وجود داشت که چراغهای روشنایی را در دنیای واقعی از یک کهکشان دور ، دور و دور جدا می کرد. تا به حال.

در ماه مه ، چهارمین دنیای والت دیزنی ، اندکی به روزرسانی را در مورد ساخت فعلی Star Wars: Galactic Starcruiser رها کرد. این تجربه سه روزه و دو شبه بخشی از هتل است ، بخشی از آن تجربه ای شبیه به کشتی کروز دارد و همه آن حول جنگ ستارگان است. با این حال ، بزرگترین افشاگری کلیپی از دستگاهی است که نزدیکترین چیز به یک چراغ برق “واقعی” است که تا به حال دیده ایم و برای باور کردنش باید آن را ببینید. CGI در آنچه شما می خواهید ببینید وجود ندارد.

چراغ برق جدید از طرف افراد در Walt Disney Imagineering می آید و این چیزی است که مهمانان می توانند در طول اقامت خود در جنگ ستارگان از آن استفاده کنند: Galactic Starcruiser. از یک پوسته واقع گرایانه به سمت بالا شلیک می شود و دقیقاً مانند چیز واقعی می درخشد. از آنچه می توانیم دریافت ، همانطور که می توان دریافت “واقعی” است. این فقط چیزی را برطرف نمی کند.

چند هفته پیش ، در طی یک رویداد مطبوعاتی مجازی ، همان رویدادی که برای اولین بار یک انیماتریک Groot را نشان داد که ذهن شما را به همان اندازه خواهد انداخت ، رئیس پارک های دیزنی ، جوش د آمارو این مورد را برای رسانه ها فاش کرد. ما اجازه اشتراک تصاویر را نداشتیم اما این دقیقاً همان چیزی است که ما دیدیم. نحوه کار دقیق دستگاه مشخص نیست ، اما به نظر می رسد برخی از اختراعات ثبت شده توسط دیزنی نشان می دهد که از مجموعه ای از چراغ های LED انعطاف پذیر کوچک استفاده می شود که می تواند هنگام فعال شدن بلند شده و پس از اتمام دوباره به پایین برگردانده شود.

مفهوم هنر از جنگ ستارگان: تجربه کهکشانی استارکروایزر شامل تصویری از کسی است که به عنوان بخشی از نوعی “آموزش واقعی جدی” از یک زره چراغ برای جلوگیری از انفجارهای یک هواپیمای بدون سرنشین هدف استفاده می کند. به نظر می رسد اینجا جایی است که میهمانان می توانند از این چراغ روشنایی استفاده کنند.

قطعاً خود بزرگترین قسمت جزئیات مه چهارم مربوط به جنگ ستارگان: Galactic Starcruiser بود. بقیه به روزرسانی ها به طور کلی درباره این تجربه صحبت کردند ، که بیشتر آنها را قبلاً شنیده ایم. ساخت آن ، مانند بسیاری دیگر از طرح های پارک موضوعی ، با شیوع همه گیر جهانی به طور قابل توجهی به تأخیر افتاد. در ابتدا قرار بود در سال گذشته رزروها آغاز شود ، هتل قرار است امسال افتتاح شود. اکنون ، هتل رسماً تا سال 2022 به تأخیر افتاد ، اگرچه این تنها پنجره ای بود که به ما داده شد ، بنابراین اینکه آیا اوایل سال خواهد بود یا اواخر هتل ، حدس کسی در حال حاضر است.

تم مقیم CinemaBlend دوست دار پارک و مورخ دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *