دنیای دیزنی احساس می کند باید برای مهمانان توضیح دهد که جنگ ستارگان: Galactic Starcruiser واقعاً آنها را به فضا نخواهد برد

تا چه اندازه تجربه آینده Star Wars Galactic Starcruiser جذاب خواهد بود؟ تصورکنندگان دیزنی که در پشت صحنه هتل/سواری/سبک زندگی در اورلاندو کار می کردند ، اخیراً با اولین تلاش کامل خود در مورد توضیح دادن به مهمانان در مورد اینکه در صورت رزرو «گذرگاه» در راهپیمایی کهکشانی Starcruiser ، وارد چه مرحله ای می شوند ، ظاهر شدند. آنها همچنین نشان دادند که هزینه بازدیدکنندگان چقدر است و این یک مکالمه کامل دیگر است. اما به طرز خنده داری ، افراد خوب در پارک های موضوعی والت دیزنی ظاهراً احساس کردند که باید یک قدم جلوتر بروند و به طرفهای علاقمند تأیید کنند که نه ، “کشتی” واقعاً شما را به فضا نمی رساند.

برای این کار ، باید با سر ریچارد برانسون یا جف بزوس تماس بگیرید.

بخش سوالات متداول برای تجربه آینده Star Wars Galactic Starcruiser ، که انتظار می رود در اورلاندو در سال 2022 افتتاح شود ، وجود دارد. و در آن بخش پرسش های متداول ، پارک های موضوعی دیزنی در واقع این نگرانی را مطرح می کند که آیا Starcruiser بازدیدکنندگان را به یک کهکشان بسیار دور می برد یا نه. نترس مسافر شما هرگز پناهگاه امن فلوریدا را از نظر جسمی ترک نمی کنید. اما جنگ ستارگان امیدوار است که این اقامتگاه شما را از نظر ذهنی و احساسی با فعالیت های مختلف دور کند. با این حال ، همانطور که آنها توضیح می دهند:

در حالی که سفر Star Wars: Galactic Starcruiser شما یک سفر واقعی به فضا نیست ، مسافران احساس می کنند که در یک فضاپیمای دور و دراز دور در یک سفر ستاره ای در فضا حرکت می کنند – همانطور که در فیلم ها و نمایش های جنگ ستارگان دیده اید. پس از ورود به پایانه جنگ ستارگان: Galactic Starcruiser ، مهمانان ثبت شده سوار غرفه پرتاب می شوند و با ستارخوان منتظر Halcyon قرار ملاقات می گذارند. پس از سوار شدن بر هارسیون ، کشتی ها ، سیارات ، ستارگان و دیگر مناظر کهکشانی را می بینید که از کنار پنجره های واقع بینانه که به فضا نگاه می کنند شناور می شوند – از جمله پنجره های هر کابین و سوئیت مسافر. در روز دوم سفر ، سوار یک وسیله نقلیه برای سفر به Black Spire Outpost در Batuu خواهید شد ، جایی که ماجراجویی خود را در سیاره عجیب ادامه خواهید داد. در طول ماجراجویی 2 شب خود ، احساس خواهید کرد که در سراسر کهکشان جنگ ستارگان سفر کرده اید. همه اینها یک داستان بدون وقفه است – داستان جنگ ستارگان شما!

به نظر می رسد کارهای زیادی برای به تصویر کشیدن واقعیت سفر به فضا انجام می شود در حالی که مهمانان در Star Wars Galactic Starcruiser هستند ، و من من مطمئن هستم که هنگامی که سوار کشتی واقعی شدید ، در واقع احساس می کنید که در حال حرکت در میان ستارگان هستید و در ماجراجویی خاص خود در جنگ ستارگان به سیاره های دور سفر می کنید. با حضور در Galaxy’s Edge در اورلاندو ، می توانم به شما بگویم که وقتی قدم به Batuu (محوطه پارک اختصاص داده شده به جنگ ستارگان) می گذارید ، بسیار آسان است که به خودتان اجازه دهید فراموش کنید که در اورلاندو هستید. پارک در حالی که 100٪ همهجانبه نیست ، پارک کاملاً به دنیایی که ساخته است متعهد است ، و من مطمئن هستم که Galactic Starcruiser حتی تجربه Galaxy Edge Edge را نیز به سطح دیگری می رساند. آیا می خواهید در این ماجراجویی باشید؟ بخشی از من احساس می کند که ترجیح می دهم در یک ماجراجویی جنگ ستارگان یک ناظر معمولی باشم ، اما با قیمت هایی که آنها می خواهند ، من حدس می زنم که باید محدودیت های خود را کنار گذاشته و به طور کامل وارد دنیای جنگ ستارگان شوم. البته بدون ترک سیاره زمین.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *